Dodaj do ulubionych

Która przychodnia?

05.01.06, 19:16
Od niedawna mieszkam na Bielanach, chcę zapisać dzieci do pobliskiej
przychodni do pediatry.Proszę o opinie na temat poradni na Conrada i Na
Kochanowskiego do obu mam taką samą odległośc nie wiem gdzie lepiej zapisać
dzieciaki?Do jakiego doktora może kogoś polecicie ?
Obserwuj wątek
    • inqa Re: Która przychodnia? 06.01.06, 00:02
      Tylko nie Kochanowskiego !
      • Gość: iwonas10 Re: Która przychodnia? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.06, 16:51
        Dlaczego? możesz napisac coś więcej, bo szczerze mówiąc bliżej mi właściwie tam.
    • Gość: ann Re: Która przychodnia? IP: *.chello.pl 06.01.06, 18:54
      a ja polecę Ci Andrzeja Tołoczkę, jest to Ośrodek Terapii Naturalnej na Miłej,
      czyli po sąsiedzku. trafiłam tam, kiedy zaczęłam się przebijać do specjalistów
      i dostawałam terminy 3 albo 6 miesięcy...
      dzięki niemu od roku nie miałam powaznej infekcji (typu przeziębienie, grypa,
      co regulatnie i ciężko przechodziłam) - to mój rekord życiowy!

      wyciągnęłam się też z kłopotów gastrycznych - od gastrologa w Bielańskim
      usłyszałam, że mam nie jeść smażonego mięsa, a ja ponad 10 lat jestem wege...

      znakomity diagnosta, indywidualnie dobiera krople homeo
      działa to świetnie i zwykle szybko - zwłaszcza u dzieci
      ma ogromne doświadczneie, zawsz można zadzwonić i się poradzić
      naprawdę super, polecam z czystym sumieniem

      • Gość: ann Re: Która przychodnia? IP: *.chello.pl 06.01.06, 18:55
        jeszcze telefon: 635 33 44, 602 386 659
        • garma homeopatia 06.01.06, 21:41
          ann napisala:
          >znakomity diagnosta, indywidualnie dobiera krople homeo

          "Homeo" to swojego rodzaju placebo, tyle że kosztowne
      • Gość: kalinosia Re: Która przychodnia? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.01.06, 10:01
        ul. Miła to niby po sąsiedzku z Kochanowskiego i Conrada????? Proponuję mapę
        Warszawy przejrzeć :)
    • unicze Re: Która przychodnia? 07.01.06, 00:28
      ja moge polecić przychodnię na ul.Kleczewskiej (prostopadła do Żeromskiego) tam
      powinna przyjmować pediatra pani dr. Górska - świetna lekarka, do kótrej miałam
      200% zaufanie a przyjeżdżałam z pl. Wilsona.
      • Gość: iwonas10 Re: Która przychodnia? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.06, 12:39
        Niestety to dla mnie za daleko,jestem zdecydowana na Kochanowskiego lub Conrada
        bo najbliżej ato jest ważne dla mnie bo dzieci czesto chorują,
        Czy nie ma tu kogoś kto korzysta z tych przychodni? Proszę o opinie o leczących
        taam lekarzach !!! :o()
        • mariola1315 Re: Która przychodnia? 09.01.06, 18:46
          Ja chodzę z dzieckiem na ul.Kochanowskiego
          Najlepsza jest dr Terlecka, nie polecam a wręcz odradzam Jędrzejewską-Korczyk
          Jolantę.
          Nigdy nie może się zdecydować jakie lekarstwa dać, nie jest pewna co dziecku
          dolega itp.
    • Gość: kalinosia Re: Która przychodnia? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.01.06, 10:07
      ja powiem tak: wiadomo, że co pacjent to opinia i ogólnie po państwowych
      przychodniach nie ma co się dużo spodziewać. Na Kochanowskiego jest więcej
      specjalistów. Nie wiem jak jest z przychodnią dla dzieci na Conrada, ale
      poradnia dla dorosłych to porażka przez duże P :/. Chciałam Ci tylko napisac
      jeszcze jedną wazną rzecz: niby nie ma rejonizacji i możesz się zapisac nawet
      na Ochotę do przychodni, ale wtedy nie ma mowy o wizytach domowych (a przy
      dziecku to b. ważne). Jeśłi chodzi o wizyty domowe to obowiązuje "rejonizacja".
      Dlatego ja w zw. z tym przepisałam się z Conrada na Kleczewską. Dlatego dowiedz
      się, czy np. na Kochanowskiego to Twój "rejon wizyt domowych"
      • uunnii Re: Która przychodnia? 13.01.06, 19:37
        Ja rowniez odradzam przychodnie na Conrada (dla doroslych). Tam predzej
        zachorujesz niz Cie wylecza, a o wizycie domowej nawet przy 39 stopniach
        zapomnij :(
    • iwonas10 Re: Która przychodnia? 13.01.06, 17:45
      A może ktoś może napisać coś o Kochanowskiego ,proszę o opinie?
    • aaga8 Re: Która przychodnia? 16.01.06, 08:31
      Conrada - dla dzieci- fatalna pomyłka
      ja się przenioslam na Wrocławską - nie sądziłam, ze może być tak miło i
      sympatycznie w państwowej przychodni
    • Gość: ann Re: go garmy IP: *.chello.pl 17.01.06, 18:05
      napisałaś/eś:

      "Homeo" to swojego rodzaju placebo, tyle że kosztowne

      powiedz to kobiecie, której po kroplach homeo od Tołoczki zagoiła się rana na
      udzie, która babrała się od kilku lat, kiedy miała otwarte zlamanie nogi. kość
      się zrosła, ale rana się nie goiła - pewnie jakiś porządny szczep szpitalny
      złapała i lekarze nic nie potrafili poradzić. teraz mówią, że to cud

      powiedz to chłopcu wyciągniętemu z padaczki (bez chemii)

      powiedz to mojemu koledze, który leczył się na wrzody i od antybiotyków o malo
      się nie przekręcił. teraz jest na kroplach homeo i pluje sobie w brodę, że
      dopiero teraz

      poza tym: skuteczność homeopatii to jedno, a skuteczność tego, kto ją stosuje
      to już zupełnie inna historia

      ja sama najpeirw trafiłam do dwóch takich lekarzy-homepoatów, że rzeczywiście,
      szkoda było czasu i pieniedzy.
      ale potem trafiłam do Tołoczki i to jest to. widocznie do trzech razy sztuka!
      • roody102 Re: go garmy 17.01.06, 18:23
        Nie to forum...
        • iwonas10 Re:odnawiam wątek 25.01.06, 19:58
          Nie uzyskalam konkretnej podpowiedzi względem poradni na bielanach, może jest
          tu ktoś, z KOchanowskiego?
          • roody102 Re:odnawiam wątek 26.01.06, 10:42
            Było już milion wątków na ten temat - poszukaj, ludziom po prtostu nie chce się
            powtarzać.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka