aanneett Re: wątek 30.12.06, 21:56 Inowrocław Ci zbrukałam, spadam zanim się zorientujesz. Odpowiedz Link Zgłoś
makbrajd Re: wątek 30.12.06, 22:01 to ja idę do kuchni... mam taki ładny, duży, lśniący nóż (jechowcy ostatnio się kręcą po okolicy...dziś kurde mnie z łózka dzwonkiem do drzwi wypędzili...wręczyli swe pisemko pospiesznie. jakoś nie nawiązali dialogu z półnagim otwieraczem...) Odpowiedz Link Zgłoś
nutopia Re: wątek 30.12.06, 22:52 aanneett napisała: > Inowrocław Ci zbrukałam, spadam zanim się zorientujesz. ciebie nie wytnie, on tylko mnie wycina Odpowiedz Link Zgłoś
makbrajd Re: wątek 30.12.06, 22:58 ha! się w kuchni dobry nóż znalzł...lekko podostrzyłem, przypatrzyłem się jego blaskowi i nastąpiło pchnięcie i cięcie góra-dół Odpowiedz Link Zgłoś
nutopia Re: wątek 30.12.06, 22:59 nutopia napisała: > aanneett napisała: > > > Inowrocław Ci zbrukałam, spadam zanim się zorientujesz. > > ciebie nie wytnie, on tylko mnie wycina a nie wyciął ciebie więc mnie nie ruszy mozesz się pod mój podczepic Odpowiedz Link Zgłoś