30.12.06, 21:52

Obserwuj wątek
    • aanneett Re: wątek 30.12.06, 21:52
      e, nie wierzę.
      • makbrajd Re: wątek 30.12.06, 21:53
        ja juz prawie tak
        • aanneett Re: wątek 30.12.06, 21:56
          Inowrocław Ci zbrukałam, spadam zanim się zorientujesz.
          • makbrajd Re: wątek 30.12.06, 22:01
            to ja idę do kuchni...
            mam taki ładny, duży, lśniący nóż (jechowcy ostatnio się kręcą po
            okolicy...dziś kurde mnie z łózka dzwonkiem do drzwi wypędzili...wręczyli swe
            pisemko pospiesznie. jakoś nie nawiązali dialogu z półnagim otwieraczem...)
          • nutopia Re: wątek 30.12.06, 22:52
            aanneett napisała:

            > Inowrocław Ci zbrukałam, spadam zanim się zorientujesz.

            ciebie nie wytnie, on tylko mnie wycina
            • makbrajd Re: wątek 30.12.06, 22:58
              ha! się w kuchni dobry nóż znalzł...lekko podostrzyłem, przypatrzyłem się jego
              blaskowi i nastąpiło pchnięcie i cięcie góra-dół
            • nutopia Re: wątek 30.12.06, 22:59
              nutopia napisała:

              > aanneett napisała:
              >
              > > Inowrocław Ci zbrukałam, spadam zanim się zorientujesz.
              >
              > ciebie nie wytnie, on tylko mnie wycina

              a nie wyciął ciebie
              więc mnie nie ruszy
              mozesz się pod mój podczepic

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka