Dodaj do ulubionych

Kraków - piątek - instytut pampersa ?

26.08.07, 20:49

krakowianki - zachecona wpisem agamamaani proponuje kolejne chustowe
spotkanie w najblizszy piatek w parku jordana - stad tylko krok na
Błonia moznaby polaczyc pogaduchy z czyms nowym.
Piatek nie przez przypadek - w sobote niedziel tam beda tlumy a tak
moze uda sie tego uniknać ...
To jak kto chętny ?

---------------------------------
***vatanai***ellaroo***
zamotana ma już...
Obserwuj wątek
    • katarzynabobak Re: Kraków - piątek - instytut pampersa ? 26.08.07, 21:05
      Jaaaaa!już będę w Krakowie. Co prawda akurat park Jordana to dla
      mnie rubikon wspomnień, ale może wreszcie się przełamie.
    • nelles Re: Kraków - piątek - instytut pampersa ? 26.08.07, 22:03
      Ja dziś wieczorkiem wreszcie wróciłam do swojego domku a we wtorek rano znowu
      wyjeżdżam - tym razem pod Leżajsk. Planowałam powrót na piątek wieczór a tu taka
      kusząca propozycja...
      W czwartek mi się nie opłaca wracać - za krótko byśmy byli ale mogłabym wyjechać
      w piątek rano i być na popołudnie w Krakowie.
      Dajcie znać w jakich godzinach chcecie się umówić - zobaczę czy dam radę:))
      • lola_22 godzina do ustalenia ;-) 27.08.07, 00:00
        moze byc popoludnie - sie zobaczy

        ---------------------------------
        ***vatanai***ellaroo***
        zamotana ma już...
    • dvoicka Re: Kraków - piątek - instytut pampersa ? 26.08.07, 23:22
      ja zupełnie nie jestem krakowianką, ale 1-go i 2go będę w krakowie na weselu.
      może uda mi się namówić męża na wizytę u pampersa (chociaż nie wierzę żebym
      miała tak wielką siłę przekonywania).
      mam nadzieję, że do tego czasu będę miała chustę (miała być na allegro w ten
      weekend a ciągle nie ma:(
      czy któraś z Was będzie tam w sobotę albo niedzielę?
    • akole Re: Kraków - piątek - instytut pampersa ? 27.08.07, 08:58
      I ja chętnie się wybiore jeśli pogoda dopisze. Rozumiem że raczej po
      południu?
    • maka2003 Re: Kraków - piątek - instytut pampersa ? 27.08.07, 14:51
      witajcie, jeżeli ustalicie godzine , ja także chętnie do was
      dołączęi może pomożecie mi zamotać w chustę moją 4 letnią, 17
      kilową, niepełnosprawną Hanulkę.

      pozdrawiam, marta
    • nelles 15.00/16.00 - czy może być? 27.08.07, 19:57
      Sprawdziłam sobie pociągi i wychodzi że o 12.00 byłabym w Krakowie. żeby moje
      wyjście miało sens to muszę chłopców położyć w domu na chwilę. I tu pytanie: czy
      mogłybyśmy się umówić 15.00/16.00? I czy to nie za późno do pampersa, bo nie
      wiem do której będzie otwarte.
      • lola_22 może być ! 28.08.07, 21:16
        mnie (+ moze jeszcze jednej osobie) pasuje a pampersa sprawdzę.
        a Wam dziewczyny jak sie widzi godz. 15-16 ? Wpisujcie sie kto
        może !

        ---------------------------------
        zamotana.blogspot.com czyli Vatanai i Ellaroo w
        Polsce
        Matylda
      • maka2003 Re: 15.00/16.00 - czy może być? 29.08.07, 11:09
        Jak Hanka nie wytnie mi jakiegoś numeru to też będę (postaram sie na
        15:30 dotrzeć pod Pampersa). My jeszcze nie mamy chusty, chcemy
        się "rozpatrzyć". Jeżeli miałybyście jakąś chustę zapasową na której
        mozna by było poćwiczyć na Hance, to bardzo proszę...

        pozdrawiam, marta
        • nelles wezmę dodatkową chustę 29.08.07, 14:34

    • magaka3 Re: Kraków - piątek - instytut pampersa ? 28.08.07, 20:07
      Bylabym wniebowzieta! Tez moge po poludniu, bo pracuje- strasznie chcialabym zobaczyc chusty w akcji, bo mam zamiar zakupic, a ze zdjec nie wszystko widac. Byloby super!
      • katarzynabobak Re: Kraków - piątek - instytut pampersa ? 28.08.07, 22:22
        Mnie pasuje, ale mogę się spóźnić. A i gdzie Was szukać jakby co?
        • lola_22 Re: Kraków - piątek - instytut pampersa ? 29.08.07, 20:22
          wysle ci numer tel
          ---------------------------------
          zamotana.blogspot.com czyli Vatanai i Ellaroo w
          Polsce
          Matylda
    • akole Re: Kraków - piątek - instytut pampersa ? 29.08.07, 09:36
      Postaram się być tylko nie wiem o której dotre. Będę Was szukać w
      okolicy pampersa...instytutu :)
      • promada Re: Kraków - piątek - instytut pampersa ? 29.08.07, 22:33
        Niestety my tym razem nie dotrzemy bo jedziemy w piątek na wakacje nad morze i
        tam będziemy lansować chuste! Miłego spotakania i do zaobaczenia!
        • lola_22 promada 29.08.07, 23:50

          a ja wlasnie dzis o Tobie i małym myslałam czy nie zadzwonic ale tak
          mi ten wasz wyjazd zaswital - powiedzialam sobie, ze pewnie juz sie
          plazujecie ;-) Ale jesli jeszcze nie to skorzystam - udanego
          wyjazdu, duuuuzo wrzesniowego slonca i okazji do chustonoszenia.
          Do zobaczenia nastepnym razem !


          ---------------------------------
          zamotana.blogspot.com czyli Vatanai i Ellaroo w
          Polsce
          Matylda
          • promada Re: promada 30.08.07, 00:11
            Myślałam że wpadne na spotkanie w piątek bo mieliśmy jechać dopiero w niedziele
            ale dzisiaj zmieniliśmy troche plany! Nosić na pewno będziemy! Słońce by się
            sprzydało żeby na chwile zamoczyć w morzu cztery litery! Do zobaczenia! Pa pa
      • lola_22 instytut godziny 30.08.07, 12:44
        namiot czynny od 11 do 18 wiec 15-16 nie powinno byc za pozno.
        aha rozłożą się naprzeciwko wejscia do parku wiec moze umowmy sie w
        tej kafejce przy wejsciu a potem juz na telefon. co wy na to ?
        • katarzynabobak Re: instytut godziny 30.08.07, 14:07
          oki, o ile się nie mylę mam twój telefon, bo mi podawałas jak
          nękałam Cie o chuste.
    • nelles daję ciała... 30.08.07, 22:17
      Dziewczyny sorry ale nie pojawię się jutro. Głupio mi tym bardziej że
      dostosowałyście się porą do mnie. Padam z nóg, przed chwilą wróciłam z wizyt
      wśród rodziny. Musiałabym być z chłopcami jutro o 8.00 w pociągu (a do niego
      jeszcze trzeba się autobusem dostać) i byłoby wszystko ok gdybym się zdążyła
      spakować wcześniej - teraz nie mam już siły...
      Jeszcze raz przepraszam - następnym razem nie dam plamy.
      I prośba do Loli: weź jeśli możesz chustę do spróbowania dla maki2003 bo się
      zdeklarowałam i dam plamę:(

      Bawcie się dobrze, pozdrawiam
      • lola_22 Re: daję ciała... 30.08.07, 22:35
        buuuu a taka mialam nadzije zobaczyc młodego w Maiji ... buuuu
        coz nastepnym razem. A maki w cos tam zapakujemy spoko !

        ---------------------------------
        zamotana.blogspot.com czyli Vatanai i Ellaroo w
        Polsce
        Matylda
    • lola_22 mala meg, kakot, Kinga polekont ? 30.08.07, 22:36
      a Wy ? będziecie ???

      ---------------------------------
      zamotana.blogspot.com czyli Vatanai i Ellaroo w
      Polsce
      Matylda
      • mala.meg Re: mala meg, kakot, Kinga polekont ? 31.08.07, 09:44
        O 14tej mają być u mnie fachowcy mierzyć przyszłą bramę garażową (a
        mieli być we wtorek). Jak nie nawalą i będą o czasie to się może
        wyrobię. Ale nie obiecuję choć mam wielka ochotę na spotkanie. Jakby
        co to będę dzwonić.
        pozdr Magda
        • maka2003 Re: mala meg, kakot, Kinga polekont ? 31.08.07, 13:55
          za chwilke wychodzę z pracy i pędzę po dzieciaki. Na 15:30 będę.

          maka
      • lola_22 ale się działo ! 31.08.07, 22:53
        mimo pogody, korków i wszelkich przeciwności losu spotkanie się
        udało i to jak !
        Pooglądałyśmy sobie świat wg Pampersa, pogadałyśmy i oczywiście
        pomotałyśmy , z czym wiąze się wielki sukces a mianowicie empiryczne
        stwierdzenie, że Hani córce Marty chusta bardzo się podoba i czuje
        sie w niej jak najbardziej ok ;-) Zamotałyśmy "rozciągniętego koalę"
        (Kasia - wielkie dzięki za pomysł i pomoc mimo, że się
        spieszyliście !), potem wszystko się extra dociągnęło i Hania miała
        uśzczęsliwioną buzię , tak samo zresztą jak jej mama ;-) . Aha -
        wszyscy słyszeli jak Marta powiedziała, że WIĄZANIE DŁUGIEJ CHUSTY
        JEST BARDZO ŁATWE !!! (niech czytają to wszystkie niewierzące w to ,
        co zawsze tu powtarzamy !)

        Dziewczyny (i mężowie dziewczyn oczywiście !) - miło było Was poznać
        w realu, dziękuje za spotkanie i mam nadzieję na kolejne. Zdjęcia
        będą ale dopiero jutro.

        ---------------------------------
        ZAMOTANAczyli Vatanai i
        Ellaroo w Polsce
        Matylda
        • akole Re: ale się działo ! 01.09.07, 08:58
          My też z mężem dziękujemy za spotkanie i czekamy na więcej :) Pogoda
          rzeczywiście nie dopisala, no i Maja ma dziś katar :( naszczęście na
          razie nie duzy. Zdjęcia też mamy więc coś się wklei do galerii.
        • nelles ale Wam zardroszczę... 01.09.07, 20:07
          Dziewczyny ale Wam zazdroszczę - ja dotarłam do Krakowa dopiero po 19.00. Ale
          dzięki chustom udało mi się odbyć podróż pociągiem z dwójką małych dzieci,
          plecakiem na plecach, fotelikiem samochodowym typu kołyska i torbie w ręce:)
    • lola_22 obiecane zdjęcia 02.09.07, 00:19
      fotoforum.gazeta.pl/72,2,621,67248668,68388549.html
      fotoforum.gazeta.pl/72,2,621,67248668,68388672.html
      ---------------
      zamotana.blogspot.com czyli Vatanai i Ellaroo w Polsce<br>
      Matylda
      • maka2003 Re: 03.09.07, 14:37
        Było super, Hance bardzo podobała się pozycja w chuście, a wiązanie
        jej naprawdę jest bardzo łatwe. Juz zamówiłam i czekam na SWOJĄ
        pierwsza chustę. Po "rozpatrzeniu" wybrałam długą (5m) i cienką
        vatanai, w dość szalonym kolorze. Jak "wsiąknę", będe dokupowała
        następne.

        jeszcze raz wielkie dzięki,
        pozdrawiam Wszystkie mamy i dzieciaki (tatusiów też)
        marta z hanką
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka