broda79
17.09.07, 19:38
Wczoraj w nocy zostałem ojcem!!
Niestety dziś wieczorem moja żona zadzwoniła do mnie że nie ma w ogóle
pokarmu. Dla nas obydwojga jest to wielkim zaskoczeniem i szokiem, ponieważ
moja żona miała początki laktacji 3 msc przed porodem. W wannie po prostu
pokarm jej wypływał..
Proszę o jakąś poradę bo może jeszcze wszystko nie jest stracone!
Nam obydwojgu zależy na karmienie piersią, a w szpitalu już kazano żonie kupić
mleko modyfikowane!!