Dodaj do ulubionych

Prowokacja absztyfikanta

27.03.08, 21:31
forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=51430
Obserwuj wątek
    • dana33 bezsilnosc abstrakta.... 27.03.08, 22:40
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=10662&w=77514383
    • absztyfikant Re: Prowokacja absztyfikanta 27.03.08, 22:40
      Oni mnie tutaj znaja Abstrakt. Dlaczego prowokacja? Forum jest otwarte dla
      kazdego, mozna pisac, dyskutowac, spierac sie na argumenty. Beda tam zamieszczac
      rozmaite artykuly, publikacje, recenzje, wspomnienia.

      Salam alejkum:)
      • abstrakt2003 mam nadzieję że paru Arabów niezdzierży i 28.03.08, 05:55
        dobierze się tobie do skóry.
        • dana33 Re: mam nadzieję że paru Arabów niezdzierży i 28.03.08, 07:53
          ojwej, abstrakt..... co sie z toba dzieje ostatnio?
          co za rozczarowanie twoimi reakcjami w ostatnich czasach....
          i co za malosc charakteru....
          jaka szkoda.....
          • a000000 Re: mam nadzieję że paru Arabów niezdzierży i 28.03.08, 10:24
            Abstrakcie, sprecyzujmy. Rozumiem, że masz nadzieję, iż terroryści islamscy
            dopadną Absztyfikanta i zrobią mu kęsim za jego poglądy????
            Czy tak?
    • absztyfikant Dziekuje za robienie reklamy Abstrakt 27.03.08, 22:45
      Na forum Beduinki pisuja ciekawi i wyksztalceni ludzie, moze ich to forum
      zainteresuje.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka