abstrakt2003 27.03.08, 21:31 forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=51430 Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dana33 bezsilnosc abstrakta.... 27.03.08, 22:40 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=10662&w=77514383 Odpowiedz Link
absztyfikant Re: Prowokacja absztyfikanta 27.03.08, 22:40 Oni mnie tutaj znaja Abstrakt. Dlaczego prowokacja? Forum jest otwarte dla kazdego, mozna pisac, dyskutowac, spierac sie na argumenty. Beda tam zamieszczac rozmaite artykuly, publikacje, recenzje, wspomnienia. Salam alejkum:) Odpowiedz Link
abstrakt2003 mam nadzieję że paru Arabów niezdzierży i 28.03.08, 05:55 dobierze się tobie do skóry. Odpowiedz Link
dana33 Re: mam nadzieję że paru Arabów niezdzierży i 28.03.08, 07:53 ojwej, abstrakt..... co sie z toba dzieje ostatnio? co za rozczarowanie twoimi reakcjami w ostatnich czasach.... i co za malosc charakteru.... jaka szkoda..... Odpowiedz Link
a000000 Re: mam nadzieję że paru Arabów niezdzierży i 28.03.08, 10:24 Abstrakcie, sprecyzujmy. Rozumiem, że masz nadzieję, iż terroryści islamscy dopadną Absztyfikanta i zrobią mu kęsim za jego poglądy???? Czy tak? Odpowiedz Link
absztyfikant Dziekuje za robienie reklamy Abstrakt 27.03.08, 22:45 Na forum Beduinki pisuja ciekawi i wyksztalceni ludzie, moze ich to forum zainteresuje. Odpowiedz Link