puszysta_gimnazjalistka 13.11.08, 14:07 Jak go tu nie ma? Popatrzcie : forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=49213&w=87073164&a=87073164 Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kitek_maly Re: Co robi nasz moderator? 13.11.08, 14:11 :-) A swoją drogą, ciekawe jak Ty tam trafiłeś. :-P Odpowiedz Link
puszysta_gimnazjalistka Re: Co robi nasz moderator? 13.11.08, 14:16 Jak to jak? Zupełnie przez przypadek, naprawdę. Odpowiedz Link
i.nes Re: Co robi nasz moderator? 13.11.08, 14:28 zupełnie niechcący wpisałeś w wyszukiwarkę słowa 'sperma' i 'prać' iii... tak jakoś samo wyszło? :DDD Odpowiedz Link
catthe Re: Co robi nasz moderator? 13.11.08, 14:32 i.nes napisała: > zupełnie niechcący wpisałeś w wyszukiwarkę słowa 'sperma' i 'prać' iii... tak > jakoś samo wyszło? :DDD :DDDDDDDD Odpowiedz Link
puszysta_gimnazjalistka Re: Co robi nasz moderator? 13.11.08, 14:38 Na moim prześcieradle mam tylko plamy po czekoladzie, placku z wiśniami i lukier z pączków, nic więcej. Odpowiedz Link
funny_game Re: Co robi nasz moderator? 13.11.08, 14:50 A skąd wiadomo, że o prześcieradło chodzi? Odpowiedz Link
puszysta_gimnazjalistka Re: Co robi nasz moderator? 13.11.08, 14:59 Wykładziny na podłodze, maty na ścianie ani nawet wycieraczki przed drzwiami ufaflunić sobie nie mogłem bo nie mam. Odpowiedz Link
funny_game Re: Co robi nasz moderator? 13.11.08, 15:04 Nie masz też spodni, gaci, ręcznika, ubrań żadnych w ogóle i tekstyliów, Twoja dziewczyna nie ma ubrań i niczego, co można prać, no tak, to musiało chodzić o prześcieradło :) Odpowiedz Link
puszysta_gimnazjalistka Re: Co robi nasz moderator? 13.11.08, 15:20 Moja dziewczyna w mojej obecności nie ma ubrań, ja też. Odpowiedz Link
funny_game Re: Co robi nasz moderator? 13.11.08, 15:28 Zawsze tak samo, zawsze, zawsze, nawet w przebieralni i w windzie tak samo? ;) Odpowiedz Link
puszysta_gimnazjalistka Re: Co robi nasz moderator? 13.11.08, 15:42 Właśnie dlatego, na wszelki wypadek do windy z nią nie wchodzę. A gdzie są przebieralnie? W sklepach z ubraniami dla kobiet a te każdy prawdziwy, zdrowy na umyśle mężczyzna omija szeeeeeerokim łukiem. Odpowiedz Link
funny_game Re: Co robi nasz moderator? 13.11.08, 15:53 Mylisz przebieralnie z przymierzalniami :) Odpowiedz Link
3.14-czy-klak Re: Co robi nasz moderator? 13.11.08, 16:10 udowodnij ze to naprawde po czekoladzie:) Odpowiedz Link
vicious.circle Re: Co robi nasz moderator? 13.11.08, 21:04 Puszysta, zawsze dziewica... :) Odpowiedz Link
kitek_maly Re: Co robi nasz moderator? 13.11.08, 14:58 > Jak to jak? > Zupełnie przez przypadek, naprawdę. To może on też? No wiesz, przypadki chodzą po ludziach. :-) Odpowiedz Link
wilowka Re: Co robi nasz moderator? 13.11.08, 23:29 Hehe nie wgłębiajcie się tak w to forum bo i moje posty tam znajdziecie :P Odpowiedz Link
pawel1940 Re: Co robi nasz moderator? 15.11.08, 21:00 Wycięli mi wątek :-(. A nie przeczytałem odpowiedzi :-(. Odpowiedz Link
kitek_maly Re: Co robi nasz moderator? 15.11.08, 22:43 Super. :-D Czy tylko mi się wydaje, że linkowanie wątku na stronie głównej GŁÓWNEJ, jako mega interesującego a później usuwanie go - jest oznaką rozdwojenia jaźni? :-D Odpowiedz Link