Dodaj do ulubionych

Co robi nasz moderator?

13.11.08, 14:07
Jak go tu nie ma?

Popatrzcie : forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=49213&w=87073164&a=87073164
Obserwuj wątek
    • kitek_maly Re: Co robi nasz moderator? 13.11.08, 14:11

      :-)
      A swoją drogą, ciekawe jak Ty tam trafiłeś. :-P
      • puszysta_gimnazjalistka Re: Co robi nasz moderator? 13.11.08, 14:16
        Jak to jak?
        Zupełnie przez przypadek, naprawdę.
        • i.nes Re: Co robi nasz moderator? 13.11.08, 14:28
          zupełnie niechcący wpisałeś w wyszukiwarkę słowa 'sperma' i 'prać' iii... tak
          jakoś samo wyszło? :DDD
          • catthe Re: Co robi nasz moderator? 13.11.08, 14:32
            i.nes napisała:

            > zupełnie niechcący wpisałeś w wyszukiwarkę słowa 'sperma' i 'prać'
            iii... tak
            > jakoś samo wyszło? :DDD

            :DDDDDDDD
          • puszysta_gimnazjalistka Re: Co robi nasz moderator? 13.11.08, 14:38
            Na moim prześcieradle mam tylko plamy po czekoladzie, placku z wiśniami i lukier
            z pączków, nic więcej.
            • funny_game Re: Co robi nasz moderator? 13.11.08, 14:50
              A skąd wiadomo, że o prześcieradło chodzi?
              • puszysta_gimnazjalistka Re: Co robi nasz moderator? 13.11.08, 14:59
                Wykładziny na podłodze, maty na ścianie ani nawet wycieraczki przed drzwiami
                ufaflunić sobie nie mogłem bo nie mam.
                • funny_game Re: Co robi nasz moderator? 13.11.08, 15:04
                  Nie masz też spodni, gaci, ręcznika, ubrań żadnych w ogóle i tekstyliów, Twoja
                  dziewczyna nie ma ubrań i niczego, co można prać, no tak, to musiało chodzić o
                  prześcieradło :)
                  • puszysta_gimnazjalistka Re: Co robi nasz moderator? 13.11.08, 15:20
                    Moja dziewczyna w mojej obecności nie ma ubrań, ja też.
                    • funny_game Re: Co robi nasz moderator? 13.11.08, 15:28
                      Zawsze tak samo, zawsze, zawsze, nawet w przebieralni i w windzie tak samo? ;)
                      • puszysta_gimnazjalistka Re: Co robi nasz moderator? 13.11.08, 15:42
                        Właśnie dlatego, na wszelki wypadek do windy z nią nie wchodzę.
                        A gdzie są przebieralnie?
                        W sklepach z ubraniami dla kobiet a te każdy prawdziwy, zdrowy na umyśle
                        mężczyzna omija szeeeeeerokim łukiem.
                        • funny_game Re: Co robi nasz moderator? 13.11.08, 15:53
                          Mylisz przebieralnie z przymierzalniami :)
            • 3.14-czy-klak Re: Co robi nasz moderator? 13.11.08, 16:10
              udowodnij ze to naprawde po czekoladzie:)
            • vicious.circle Re: Co robi nasz moderator? 13.11.08, 21:04
              Puszysta, zawsze dziewica... :)
        • kitek_maly Re: Co robi nasz moderator? 13.11.08, 14:58

          > Jak to jak?
          > Zupełnie przez przypadek, naprawdę.

          To może on też?
          No wiesz, przypadki chodzą po ludziach. :-)
      • staryigruby Re: Co robi nasz moderator? 13.11.08, 15:53
        MILF fan ;)
    • qw994 Re: Co robi nasz moderator? 13.11.08, 19:10
      O ja pierniczę! Ha ha ha!!! :)))
      • wilowka Re: Co robi nasz moderator? 13.11.08, 23:29
        Hehe nie wgłębiajcie się tak w to forum bo i moje posty tam znajdziecie :P
    • pawel1940 Re: Co robi nasz moderator? 15.11.08, 21:00
      Wycięli mi wątek :-(. A nie przeczytałem odpowiedzi :-(.
      • kitek_maly Re: Co robi nasz moderator? 15.11.08, 22:43

        Super. :-D
        Czy tylko mi się wydaje, że linkowanie wątku na stronie głównej GŁÓWNEJ, jako
        mega interesującego a później usuwanie go - jest oznaką rozdwojenia jaźni? :-D
    • lacido Re: Co robi nasz moderator? 15.11.08, 21:23
      jej
      to forum to o mnie <lol>

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka