po_trzydziestce1
21.06.07, 19:59
Znowu proszę Was o pomoc, tym razem w interpretacji mojego cyklu. To mój
pierwszy cykl z mierzeniem tempki!:-) Wszystko dzięki Wam. Na razie jestem
zielona w tym temacie, ale uważnie czytam Wasze posty. Tempkę zaczęłam
mierzyć dopiero od 8 dc, bo dopiero wtedy zostałam szczęśliwą posiadaczką
Microlife 1622:-) Chciałabym się dowiedzieć czy wg Was tempki wskazują na
owu? Długość moich cykli to 27-28 dni.
8 dc 36,54
9 dc 36,41
10 dc 36,54
11 dc 36,48 śluz płodny
12 dc 36,41 śluz płodny
13 dc 36,51
14 dc 36,52
15 dc 36,68
16 dc 36,76
17 dc 36,82
Jeśli ja miałabym się dopatrywać skoku to widzę go w 15 dc.
Będę Wam wdzięczna za pomoc i wyrozumiałość:-)