Gość: nik
IP: *.chello.pl
20.05.04, 09:40
Instruktor nie chce mi wydać zaświadczenia o ukończeniu kursu żądając
wykupienia dodatkowych jazd, owszem wykupie ale nie u niego ponieważ on przez
te 20 godzin olał sobie moją naukę i nie zamierzam mu dalej płacić ,za długo
by opowiadać o nim a to nie oto chodzi mam pytanie czy ma prawo nie wydać mi
tego zaświadczenia ? jeśli tak to czy modę żądać zwrotu kasy za kurs bo
przecież nie wywalę tych pieniędzy kurs odbyłam a z nim już nie chce jeździć.