Dodaj do ulubionych

Uważajcie na IMOLĘ!!!!

IP: *.constantin-entertainment.pl 14.01.08, 14:03
Mój kurs w tej szkole (miał być ekspresowy) trwał prawie 6 miesięcy.
Instruktorzy ciągle nie milei dla mnie czasu, przemawiali lekcje.
Poza tym jeżdziłem starym, zepsutym fiatem Punto, a teoretycznie
egzamin miałem zdawać w Ciechanowie, gdzie zdaje się na Grande
Punto. Problem w Imoli polega na tym, że ich instruktorzy nie są
zatrudniani bezpośrednio przez szkołę, tylko przez pośredników, co
za tym stoi nie są dobrze wynagradzani, dlatego olewają swoją pracę.
Nie uczą, tylko jeżdzą znanymi trasami, nie interesują manewry
egzaminacyjnie, tylko stanie w największych korkach.
W tej szkole nie ma indywidualnego, żeby nie powiedzieć żadnego
podejścia do klienta.
Poza tym rekalmują się jako szkoła, która zapisuje na egzaminy,
pomaga, ułatwia, a ja po skończeniu kursu usłyszałem od farbowanego
pana, na którego humory trafiłem kilka razy, że: "Lepiej jak zabiore
papiery ze szkoły, bo terminy są strasznie odległe..."
Pozostaje: NISMAK, NIZADOWOLENIE, NIEDOUCZENIE (mimo tego, że bardzo
dobrze prowadzi mi sie samochód i lubię jeżdzić)

Radze naprawdę trzy razy sie zastanowic nad wyborem szkoły, bo
ciekawa strona strona internetowa to naprawdę nie wszystko!
Obserwuj wątek
    • wymagajaca1 Polecam IMOLĘ ! 14.01.08, 14:37
      Mój kurs w tej szkole był OK. Instruktor spokojny i rzeczowy a do
      tego exam zdany za pierwszym podejściem.W razie czego podam jego
      namiar na maila aby mu nie robić krypto-reklamy.
      • brixton.guns też polecam! 14.01.08, 16:06
        kurs wspominam bardzo dobrze, instruktorzy rzeczywiście totalnie zawaleni pracą i z terminami były duże problemy, ale wystarczyło zarezerwować pasujące sobie godziny tydzień-dwa wcześniej (to była kwestia też mojej organizacji),i problem znikał. Instruktor sam pamiętał, kiedy +- mam wolne i dopytywał, czy nie chce pojeździć. Do tego w razie sytuacji podbramkowej pełna elastyczność - umówić się o 6 lub 21, bo zaraz egzamin - żaden problem, podjechać pod pracę, uczelnię, bibliotekę, czy gdzie akurat mi pasowało - też.
        • yennyfer11 Re: też polecam! 14.01.08, 16:31
          Czy pracownicy Imoli mogli by już się uspokoić? Bo to już nudne się robi!!!!!
          • yennyfer11 Re: też polecam! 14.01.08, 16:31
            *Imoli lub konkurencji....cholera was wie....
            • brixton.guns paranoja? 14.01.08, 21:59
              hmm, wydawało mi się dotąd, że jestem pracownikiem naukowym znanej polskiej uczelni technicznej, ale widać cierpię na schizofrenie, którą Ty, yennefer, wreszcie mi uświadomiłaś. Czy tak trudno zrozumieć, ze ilu ludzi, tyle opinii? ja akurat z mojego kursu jestem zadowolona, co nie wyklucza tego, że inicjator wątku nie był, ale ponieważ róznorodność jest piękna, dodałam do jego krytyki swoją różną opinię. Zauważam tez, że najłatwiej jest usiąść i jojczyć - zły instruktor, zła szkoła, zły egzaminator i cały świat, zamiast działać. mnie jeden prosty pomysł, by terminy rezerwować wcześniej, pozwolil rozwiązać problem, który autorowi wątku zessuł kurs i opinię o szkole zatrudniającej tak wielu pracowników, że nie powinno się ich wrzucać do jednej beczki. Chyba paranoicznie wyolbrzymiasz zasięg macek tej strasznej instytucji, jaką jest Imola, mająca podstawionego uczestnika w każdej internetowej dyskusji. Podejrzewam, że jej pracownicy zajmując się jednak głównie jazdą, nie netowymi teoriami spiskowymi. Jeśli to Cię nie przekonało, zapraszam na priv, podam nazwisko konkretnego instruktora, którego z czystym sumieniem polecam kolejnym osobom jako kompetentnego fachowca i który nie zasłuzył na teksty, które lecac w stronę jego pracodawcy, walą też w niego.
              • yennyfer11 Re: paranoja? 14.01.08, 22:13
                ...to nie lepiej wszystko pisać w jednym wątku?

                forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=154&w=74333318

                Który, tak na marginesie też znajduje się na pierwszej stronie...
    • yennyfer11 Re: Uważajcie na IMOLĘ!!!! 14.01.08, 22:28
      ...ale fakt-stronkę maja niczego sobie...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka