Gość: ewelina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.08, 19:18 Polecam szkołe u Wilków :)fajni ludzie, miła atmosfera dobra zdawalność . Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
drupi88 Re: Częstochowa-wybór szkoły 18.03.08, 14:50 Skoro Ty dobrą zdawalnoscia nazywasz 46%, to chyba masz cos z glowką. Dobra zdawalnosc, to jest powyzej 60%. A do takiej Wilkowi jeszcze daleko..:) Odpowiedz Link Zgłoś
summerwine Re: Częstochowa-wybór szkoły 19.03.08, 15:25 polecam ,,Niezłą Jazdę'' Odpowiedz Link Zgłoś
kitiklaudia21 Re: Częstochowa-wybór szkoły 14.04.08, 15:51 Ja również polecam szkołę WILK .Sama zdałam za 1 razem a razem ze mną 3 osoby które chodziły ze mną na teorie również zdały przy 1 podejściu.Bardzo dobrze przygotowali mnie do egzaminu ,dali mi rady które wykorzystałam na egzaminie!Mam prawko od 4 miesięcy i jeździ mi się rewelacyjnie!Pozdrawiam Panią Agnieszkę i Pana Marcina :) Odpowiedz Link Zgłoś