Dodaj do ulubionych

Częstochowa-wybór szkoły

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.08, 19:18
Polecam szkołe u Wilków :)fajni ludzie, miła atmosfera dobra
zdawalność .
Obserwuj wątek
    • bujaka_jamajka Re: Częstochowa-wybór szkoły 16.03.08, 20:36
      Bla bla bla
    • drupi88 Re: Częstochowa-wybór szkoły 18.03.08, 14:50
      Skoro Ty dobrą zdawalnoscia nazywasz 46%, to chyba masz cos z glowką.
      Dobra zdawalnosc, to jest powyzej 60%. A do takiej Wilkowi jeszcze
      daleko..:)
      • summerwine Re: Częstochowa-wybór szkoły 19.03.08, 15:25
        polecam ,,Niezłą Jazdę''
      • kitiklaudia21 Re: Częstochowa-wybór szkoły 14.04.08, 15:51
        Ja również polecam szkołę WILK .Sama zdałam za 1 razem a razem ze mną 3 osoby
        które chodziły ze mną na teorie również zdały przy 1 podejściu.Bardzo dobrze
        przygotowali mnie do egzaminu ,dali mi rady które wykorzystałam na egzaminie!Mam
        prawko od 4 miesięcy i jeździ mi się rewelacyjnie!Pozdrawiam Panią Agnieszkę i
        Pana Marcina :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka