Dodaj do ulubionych

Barcelona-sródmiescie bez kolejki Renfe do 11wrz

IP: 212.0.123.* 29.07.07, 12:05
do planujacych dojazdy kolejka podmiejska Renfe-Cercanias -
np z Costa Brava / Maresme (Blanes(LLOret), Calella, Sta Susana ... ...)
od 28 lipca (do 11.IX. ?) pociagi w obrebie miasta nie kursuja, za wyjatkiem
linii C2 i C10 (ta z lotniska BCN) - trzeba sie przesiasc na metro aby dostac
sie do np Pl.CATALunya.
Jaki bedzie wpLyw na pociagi z/do lotniska BCN, zobaczymy ...

www.renfe.es/cercanias/barcelona/modificacion_lineas_cast.html
www.poloniamadryt.net/forum/viewtopic.php?p=17956#17956
Obserwuj wątek
    • nogidonieba !!! 30.07.07, 11:46
      dzięki!!!
      trochę sie przestraszyłam, że nie odchodzi ta z lotniska
      • af-bcn to teraz nie chodzi ta z BCN - do konca listopada 08.11.07, 22:47
        C10 : linia z Aeroport
        takze C2 i FGC
        ogólnie - na poLudnie od Sants

        www.poloniamadryt.net/forum/viewtopic.php?p=19200#19200
        www.poloniamadryt.net/forum/viewtopic.php?t=1441

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka