asiarol
27.04.08, 12:14
emamy proszę o info jeśli orientujecie się w temacie, od kiedy w prawie
polskim można własnościowy lokal spółdzielczy przekształcać w pełne prawo
własnościowe czyli uwłaszczać wraz z częścią gruntu?
czy takie prawo obowiązuje od dawna , a spółdzielnie mieszkaniowe dopiero od
niedawna w szerszym zakresie zezwalają na to swoim członkom?