anka10
19.12.04, 10:24
Karmie juz ponad 2 miesiące, mam wysuszoną skóre ale od jakiegos tygodnia okropnie nie swędzi i to dosłownie wszytko!gdzie sie nie dotkne to zaczyna swędziec...nie wiem czy to moze objaw odwodnienia skóry, staram sie duzo pic czy moze dostałam alergii na mojego własnego kota... Prosze napiszcie czy któraś tez tak miała.Dodam jeszcze ze sluzówke w nosie mam popękaną i to z powodu słabego jej nawilzenia. Gdy podrapie się w jednym miejscu od razu zaczyna aswędziec w innym!koszmar!