aweczka
06.08.07, 09:04
Hej!
Dziewczyny mam z tym wielki problem.Moja pociecha nie chce za żadne skarby
spać w łóżeczku. Próbowałam różnych metod ale ona jest gorzej uparta niż ja.
Przyznaję że to moja wina sama ją tego nauczyłam z wygody, jak spała ze mną w
łóżku zawsze mogłam ją szybko nakarmić, bez rozbudzania. I mam za swoje mija
6 miesiąc a ja nie mogę jej oduczyć spania z nami?
Proszę o pomoc!