Forum Zdrowie Dieta Dieta Cambridge
ZMIEŃ
      kolacja

kolacja

(3 wyniki)
    • Wczoraj zgrzeszyłam. Późnym wieczorem zjadalam kromke chleba chrupkiego i jedna kromke chałki. Jestem stuknieta i beznadziejna. Dzis boli mnie brzuch a Pani Dieta powiedziałą, że NIE WOLNO pod żadnym pozorem jesć weglowodanów (nie przyznałam sie jej, że zjadłam). Dziś było ważenie: od poczatku diety - 14 dni - schudłam 6 kilogramów. Od dzis zaczynam mieszaną. Dziś na kolacje zjem NORMALNE jedzenia. I tak na prawdę od dziś zaczynam liczyc te cholerne kalorie......
    • Witam wszystkich. Podgladam forum od tygodnia a od 3 dni walcze na DC. Chetnie dolacze do forum z nadzieja na wsparcie bo nie jest latwo. Przede mna dluga dluga droga powrotu do ludzkiego wygladu zatem, jesli mozna, to rozsiadam sie wygodnie na forum i zaczynam swoja wojne!
    • Wczoraj był piekny dzień........ Zjadłam sniadanie - torebka kawowa. Obiadowej torebki nie zjadłam - nie miałam ochoty, nie byłam głodna. A na kolację była uczta: poł opakowania chudego białego sera. Kilka rzodkiewek, ćwiartka papryki, kawałek ogórka świeżego i kawałek kiszonego. Najadłam sie do syta. Pycha, pycha, pycha. radośc, że wrescie mogę cos ugryźć (poza guma do zucia). Jestku, Br0mbo - podziwiam Was za ten reżim jedzeniowy. A Ciebie Jestko za te aerobik i rowerek. Przed...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się