kolacja

(8 wyników)
  • Witam! Od dziś zaczęłam dietę. Codziennie będę wpisywać tu swoją wagę i jak radzę sobie na dietce. Może dzięki temu innym łatwiej będzie się zdecydować... Tak więc rano waga wskazywała 75,5kg a teraz 74,9!!!:-) Zamiast jajek na twardo zjadłam jajecznicę (bez tłuszczu, na patelni teflonowej). Pomidor niestety wylądował w koszu-pomidory są już bez smaku brrr. Zamiast szpinaku gotowany brokuł, befsztyku-filet z kurczaka, 2 czarne kawy.3litry wody albo i więcej, 2 tabletki L-karnityny.3 kub...
  • j.w.?
  • 1- czy możemy pić o 1 kawunie więcej w ciągu dnia nie niszcząc efektu? 2- ile udało sie Wam schudnąć na tej diecie prosze napiszcie swoja wge wyjściową i końcową 3- czy zamieniacie składniki w obrębie jednego dnia tyn. lunchu i obiadu (nic ponad) ? podzielcie się swoimi dośwadczeniami proszę:)
  • ja jestem w trakcie drugiego dnia-nie jest zle...najgorzej jest rano, ale staram sie zapełnic maksymalnie czas...potem po lunchu wcale nie przybywa mi sił, ale zasypiam...np dzis na 15 min:) juz sie obudziłam i jest mi lepiej.W sumie nie jestem specjalnie głodna, ale z moich planow naukowych to wiele nie bedzie, niestety...nie dodaje cytryny ani oliwy do sałaty, mam nadzieje ze i tak uda mi sie schudnac;) wczoraj zaczełam, ale czuje sie duuuzo lzejsza-moze to tylko psychika, ale d...
  • Witam :) pewnego dnia pomyslalam trzeba sie wziasc za siebie, niby nie jestem gruba bo waze 63 - 65 kg na 170 cm ale nie czuje sie najlepiej ze swoja waga, a napewno z moim brzuchem W pierwszym tygodniu zrezygnowalam calkowicie ze slodyczy cukru i podobnych, tzn jesli np w ketchupie jest cukier to go jem, bo nie jestem w stanie kupic bez cukru ketchupu ani tez wydlubac cukru z niego, ale nie slodze i nie jem cukru w drugim tygodniu zrezygnowalam z kolacji, jem ostatni posile...
  • wczoraj zaczelam dietke mam zamiar ja przeprowadzic co do kropki (dodatkowo robie sobie dzbanek taki litrowy herbatki zielono czerwonej-mieszam w nim po 2 torby tej i tej) i sobie wypijam juz po kolacji...pozatym wszsytko jak w przepisach nawet miesko nie slone jadlam ale jak sie je obsypie ziolami tak jak tam namalowane w jadlospisach to nie jest takie zle i nie czuc nawet tego braku soli zbytnio... moze nie uwierzycie ale juz po pierwszym dniu waze 1.20 mniej (pewnie bylo by j...
  • Dopiero teraz dotarłam do tego forum. Dietę zaczęłam od 7.12 czyli od czwartku. Nie mogę przestać myśleć o jedeniu, więc żeby się czymś zająć, będę codziennie pisała swoje zmagania z dietą kopenhaską. Dziś uzupełnię też minione dwa dni.
  • Dzisiaj 1 dzien i to ciezki. Zmusialm sie po wypicia kawy, ale szpinak na brokuly zamienilam. Tylko jest jeden problem, godziny jedzenia. Z tego co przeczytalam to obiad 12-2 a kolacje przed 6, i w tych godzinach pracuje ;/ Wydaje mi sie, ze jak obiad zjem 30 min pozniej bedzie ok, ale kolacje moge dopiero przed 8 zjesc. Spac ide o 12 wiec 4 godz. przed snem. Czy takie godz. sa ok? czy moze zamieniac wieksza kolacje na obiad ? I czy wszystko musze jesc jednoczesnie czy 30min do g...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się