Gość: Monika IP: *.home.aster.pl 28.02.11, 20:12 Witam, ja chodzę do Legionowa straszne problemy są ze sprzętem wszystko się sypie.Szczególnie bieżnie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj