27.03.06, 14:00
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=39267271
kto ma racje?
Obserwuj wątek
    • zakkahletz Re: dominanta 27.03.06, 14:59
      Se myślę, że luci-c, w poście (poscie?) z 13.54.
    • jacklosi Ja (b.t.) 29.03.06, 10:29

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka