kicior99 27.03.06, 14:00 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=39267271 kto ma racje? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zakkahletz Re: dominanta 27.03.06, 14:59 Se myślę, że luci-c, w poście (poscie?) z 13.54. Odpowiedz Link