26.12.12, 23:34
Hej! Przymierzam się, żeby ponownie zrobić turę na HCG, tym razem 40 dni, tak jak Ty.
Czy kupowałaś krople z tego źródła, na które ja Ci dałam namiary? Czy ta buteleczka starcza na 40 dni, czy kupiłaś większa? Bo pamiętam, że po 23 dniach coś tam zostało, tylko nie jestem pewna, czy starczy na 40 dni. Cieszę się, że te forum tak się ożywiło!
Obserwuj wątek
      • kaludyna Re: kaludyna 10.01.13, 13:50
        ojej, strasznie Cie przepraszam, nie widzialam tego watku, chociaz na forum zagladalam, ale milam skrot na komputerze gotowy do watku niebieskiej i wchodzilam tylko prosto na tamten watek.

I fajnei Cie znow widziec :)

Ja w koncu kupilam inne krople, bo znalazlam tansze, a w zasadzie to nawet nie krople tylko pellets, tez homeopatyczne, firmy Intermountain :
        www.intermountainhcg.com/
        Co do pasty to w pierwszej rundzie uzywalam dzieciecej ;) ale niefajnie to wspominam, mialam ciagle wrazenie, ze zebow nie mylam przez caly ten czas, wiec w drugiej rundzie kupilam Cinnamon Crest i ta juz byla super.

Oleju mineralnego nie uzywalam, bo nie lubie. Do twarzy stosowalam Avalon Organics oil-free
        a na rece i cialo, tez oil free, Aveeno Active Naturals Daily Moisturizing Lotion
        obydwa zdaly egzamin i bede je pozniej w trzeciej turze tez stosowac.

Widze, ze wracasz na diete, zycze Ci wiec dobrych spadkow :) ale pamietajac Twoje poprzednie efekty to pojdzie Ci znow rewelacyjnie.
        a poza tym to wiem, ze obiecalam Ci te gazete, ale niestety nic fajnego w koncu ze soba nie przywiozlam, same beleco, nie warto bylo nawet wysylac. moze nastepnym razem :*
    • basia_mikulski Re: kaludyna 07.02.13, 19:33
      Kaludyna, mam pytanie do Ciebie: czy miałaś jakieś problemy z przesyłką z Intermountain? Pobodno wysłali mi przesyłkę 10 dni temu ale jeszcze nic nie dostałam...:(
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka