Wyjeżdżamy w Alpy gdzie jest dużo śniegu. Mam dylemat:
- czy mój Cameleon podoła? Czy powinnam kupić koła zimowe?
A może szybko kupić Swifta ( jest mały więc w bagażniku zostanie więcej miejsca na buty narciarskie

Mam jeszcze BJCM ale właśnie go sprzedaję no i nie wiem czy dałby radę?
Mam więc 3 możliwości: biorę BBO ( ewentualnie z nowymi kołami zimowymi ), kupuję Swifta lub UJ, biorę BJCM a sprzedam go po przyjeździe.
Najbardziej napalam się na zakup nowego wozu oczywiście