11.04.12, 23:19
Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum .
Obserwuj wątek
    • sylki regulamin 11.04.12, 23:21
      tego typu wątki mają swoje miejsce w
      kupię wózek
    • lajlonia30 wybaczcie, mialam wkleic pod "kupie wózek". 11.04.12, 23:23
      sory adminkisad przeniesiecie?
      wybaczcie, ale od kilku dni glowa mi peka od rozmyslania na tamat wozka
      • sylki Re: wybaczcie, mialam wkleic pod "kupie wózek". 11.04.12, 23:29
        spoko, niestety nie mam możliwości przenoszenia wątków sad a szkoda.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka