lajlonia30 11.04.12, 23:19 Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum . Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lajlonia30 wybaczcie, mialam wkleic pod "kupie wózek". 11.04.12, 23:23 sory adminki przeniesiecie? wybaczcie, ale od kilku dni glowa mi peka od rozmyslania na tamat wozka Odpowiedz Link
sylki Re: wybaczcie, mialam wkleic pod "kupie wózek". 11.04.12, 23:29 spoko, niestety nie mam możliwości przenoszenia wątków a szkoda. Odpowiedz Link