Dziewczyny i jak się Wam sprawują te cybexy? A może któraś już myśli o sprzedaży?

Tak przeglądam to all i już sama nie wiem czy go kupić

Śniegu co prawda jeszcze nie ma, ale po cholerę mi taki wózek jak mam kochane bee+

Cały czas się obawiam o wysokość rączek