Dodaj do ulubionych

easy walker mosey

28.09.16, 20:40
przyszedl....!

po otwarciu paczki i intuicyjnym zmontowaniu wozka
pierwsze rozczarowanie: w zestawie nie bylo budy
zadzwonilam do sprzedawcy, duzej i renomowanej firmy i dowiedzialam sie ze informacja w opisie "mozna dokupic bude, wkladke i oslonki na pasy z logiem Mini" oznacza nic innego jak tylko to...... ze wozek jest sprzedawany bez budy!!!!!!!!!!!!

ochlonelam troche i pozastanawiam sie jeszcze kilka dni czy chce go zatrzymac czy nie.

i pewnie do jakiejs solidnej recenzji sie jeszcze przymierze, ale tak na szybko to:
- ladnie wyglada, dbalosc o wykonczenie, uzyte materialy
- raczka i palak oblozone ladna skora
- siedzenie jest z kazdej strony o jakies 3 cm wezsze niz rama, wyglada na niedorobke projektowa , kupilam wozek dla chudego malucha, ale mysle ze odrobine wieksze dziecko w kombinezonie lub spiworze bedzie miec ciasno
- fajne usztywnione, z miekkim wypelnieniem oparcie, podoba mi sie sposob rozkladania i skladania go, latwy, intuicyjny, z uzyciem jednej reki, autorski patent, ktorego w innych wozkach nie spotkalam
- podnozek- fajny, choc obity tym samym materialem co siedzisko, bedzie sie brudzic. Nozki malego szkraba maja solidne oparcie
- odwracanie siedziska intuicyjne , ja za pierwszym razemn odwrocilam bez problemow z pasazerem w srodku (gdzies w necie czytalam zupelnie odmienna opinie na ten temat
- rozsadnej wielkosci koszyk z dobrym dostepem
- hamulec bez zastrzezen
- raczka teleskopowa max 106 cm, niemniej w porownaniu z yoyo, ktore tez jest na tej samej wysokosci , wydaje sie wygodniejsza dla wysokich pchaczy
- na raczce haczyki, ktore zatrzymaja kazda niewozkowa torbe zawieszona na niej
- latwo otwierajacy sie z dwoch stron palak
- kilka elementow tapicerki i kosza trzyma sie na rzepach, ktore sprawiaja wrazenie zbyt krotkich. wydaje mi sie ze po jakims niekoniecznie dlugim czasie rzepy odmowia wspolpracy, ale to tylko przypuszczenie
- w zestawie fajna folia, z kilkoma usztywniajacymi ja palakami, niemniej srednio widze mozliwosc stosowania jej bez budy!!!!

jezdzic nie jezdzilismy i nie wiem jeszcze czy go nie zwroce z powodu tego daszka czy tez szarpne sie i go dokupie, nie dam tez rady potrenowac skladania i rozkladania

mam juz kilka zdjec w komorce, ale w kiepskim swietle, a i na potrzeby forum trzeba je zmniejszyc... no chyba ze ktos podpowie jak je wstawic bez zmniejszania....
jutro postaram sie dorzucic zdjecia

czekam na raspberry, on na pewno bedzie miec czerwona bude!
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka