lisek.chytrusek 13.05.13, 08:53 warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,13888878,Mafia_z_Tarchomina_urzadza_polowania_na_koty__pulapki_.html#TRLokWarsTxt Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lysy-jack Re: Tytuł który posnosi ciśnienie z rana :) 13.05.13, 09:43 Nie znosisz kotów, czy szukasz taniej sensacji? Prawdopodobnie nie raczyłaś przeczytać artykułu. Zacytuję maleńki fragment Cytat: Dorosłe osobniki sterylizujemy i wypuszczamy tam, skąd je wzięliśmy. Dla kociąt szukamy domów adopcyjnych - wyjaśnia Paulina. Skąd więc to ciśnienie? Odpowiedz Link
echtom Re: Tytuł który posnosi ciśnienie z rana :) 13.05.13, 09:45 Nie widzisz ikonki w tytule wątku? Odpowiedz Link
lisek.chytrusek Re: Tytuł który posnosi ciśnienie z rana :) 13.05.13, 09:54 > Nie znosisz kotów, czy szukasz taniej sensacji? Prawdopodobnie nie raczyłaś prz > eczytać artykułu. Nienawidzę kotów i nie umiem czytać. Brawo, Watsonie. Odpowiedz Link
lysy-jack Re: Tytuł który posnosi ciśnienie z rana :) 13.05.13, 10:02 lisek.chytrusek napisała: Cytat Nienawidzę kotów i nie umiem czytać. Brawo, Watsonie. Już przeprosiłem. Mam dzisiaj gorszy dzień. Zawodzi mnie postrzeganie rzeczywistości. Odpowiedz Link
lisek.chytrusek Re: Tytuł który posnosi ciśnienie z rana :) 13.05.13, 10:08 OK Się nie gniewam. Odpowiedz Link
echtom Re: Tytuł który posnosi ciśnienie z rana :) 13.05.13, 09:44 Tytuł rzeczywiście niefortunny Myślałam, że chodzi o mafię wyłapującą koty na skórki. Odpowiedz Link
lysy-jack Edit 13.05.13, 09:47 Lisku, może po prostu Cię nie zrozumiałem, bo ta mafia to lekarstwo na moje wysokie ciśnienie. Jeśli tak, to Odpowiedz Link
olinka20 Re: Tytuł który posnosi ciśnienie z rana :) 13.05.13, 09:49 Ale idea szczytna Najbardziej zafacynowała mnie ta klatka spadajaca. Odpowiedz Link
elzbieta.24 Re: Tytuł który posnosi ciśnienie z rana :) 13.05.13, 10:05 Tytuł gwarantuje czytelników nie ma to jak zrobić sensację. Odpowiedz Link
lisek.chytrusek Re: Tytuł który posnosi ciśnienie z rana :) 13.05.13, 10:09 No właśnie. Dlatego myślę, że jest jak najbardziej fortunny. Z punktu widzenia portalu, oczywiście. Odpowiedz Link
klaryma Re: Tytuł który posnosi ciśnienie z rana :) 13.05.13, 10:16 m.zd. niefortunny. Kiedy go rano zobaczyłam w internetowej Wyborczej, nawet nie otwierałam artykułu, bo nie chciałam czytać o kolejnych kocich nieszczęściach. Dopiero, gdy zobaczyłam ikonkę w tytule wątku, odważyłam się przeczytac ten artykuł i odetchnęłam z ulgą Odpowiedz Link
wladziac Re: Tytuł który posnosi ciśnienie z rana :) 13.05.13, 10:24 no i podniosło się ciśnienie,tytuł zaskakujacy ale dobrze się kończy Odpowiedz Link
echtom Re: Tytuł który posnosi ciśnienie z rana :) 13.05.13, 10:29 Tytuł zamiast porannej kawy? Odpowiedz Link
barba50 Re: Tytuł który posnosi ciśnienie z rana :) 13.05.13, 13:26 He, he ja raczej wiedziałam co przeczytam Mafię Tarchomińską znam od dawna. Niektóre osoby nawet osobiście. Robią wspaniałą robotę Odpowiedz Link
wiesia.and.company Re: Tytuł który posnosi ciśnienie z rana :) 13.05.13, 16:09 Oj, i ja się bałam zajrzeć do artykułu (to ten tytuł właśnie) ale potem bardzo mi się podobało. Faktem jest, że tytuł od razu przyciągnął moją uwagę i pewnie o to chodziło. Uważam, że to wspaniali ludzie, a treść artykułu jest w tonie entuzjastycznym, wręcz zachęcającym czytelnika do przyłączenia się i działania. Odpowiedz Link
andy3458 Re: Tytuł który posnosi ciśnienie z rana :) 13.05.13, 17:41 Całkiem pożyteczna ta mafia. Zresztą nazwa nie istotna - ważne że robią kawał dobrej roboty. Chwała im za to. A tytuł artykułu? No cóż - jakoś musi przyciągnąć uwagę czytelnika. Odpowiedz Link
pi.asia Re: Tytuł który posnosi ciśnienie z rana :) 13.05.13, 18:35 Żeby nie ikonka, tobym nawet nie otworzyła wątku. Uważam, że fortunniej by było w tytule artykułu Tarchomińską Mafię wziąć w cudzysłów. Bo naprawdę ciarki po plecach chodzą. Odpowiedz Link
barba50 Re: Tytuł który posnosi ciśnienie z rana :) 22.05.13, 22:54 O Kociej Mafii Tarchomińskiej w dzisiejszych Wydarzeniach Polsatu POLSAT NEWS - WYDARZENIA z dnia 22.05.2013 Staram się pisać poprawnie po polsku Odpowiedz Link
elzbieta.24 Re: Tytuł który posnosi ciśnienie z rana :) 23.05.13, 12:51 Mam ogromną nadzieję że uda im się wyłapać koty.Wspaniali ludzie. Odpowiedz Link