Dodaj do ulubionych

Rysia bardzo jest tygrysia

03.05.14, 14:58
Piękna, pasiasto-cętkowana i ten brzuszek brzoskwiniowy!
Obserwuj wątek
    • barba50 Re: Rysia bardzo jest tygrysia 03.05.14, 15:05
      https://wstaw.org/m/2014/05/03/ewa_anna2rysia.jpg
    • sonrisa06 Re: Rysia bardzo jest tygrysia 03.05.14, 15:08
      To tygrys - miniaturka smile . Piękna!
      • bebe.lapin Re: Rysia bardzo jest tygrysia 03.05.14, 16:13
        Jak to mówią: bóg po to stworzył kota, aby ludzie mogli głaskać tygrysa.
    • ewa_anna2 Re: Rysia bardzo jest tygrysia 03.05.14, 15:34
      Rysia urodziła się w piwnicy. Wzięta/złapana w wieku sześciu miesięcy do sterylizacji. Prawie ją rozgniotłam kolanami wink
      I została.
      Jeb braciszek też znalazł domek, ale niestety już nie żyje sad
      Starsza siostra Melcia (z innego miotu) też nie.
      I mamusia nie żyje. Zdjęcia mamusi Rysi i Melci będą w następnej turze, wyślę je. Bo jeszcze z 7 kotów mi zostało, i 3 psy chyba.
      Rysia rzeczywiście jest wzorzysta i pasiasta. I ma takie tyciusie pędzelki na uszach, jak ryś.
      W przeciwieństwie do Całki - można ją pogłaskać, brać na ręce.
      Rysia jest niezależną kotką.
      Tak fajnie miauczy bezgłośnie.
    • elzbieta.24 Re: Rysia bardzo jest tygrysia 03.05.14, 22:09
      Zauroczyły mnie pręgi na łapkach.Duuużo głasków.
      • tami46 Re: Rysia bardzo jest tygrysia 03.05.14, 22:21
        To Rysia -szczęsciara.
    • loola_kr Re: Rysia bardzo jest tygrysia 03.05.14, 22:54
      ależ ona piękna!
    • ewa_anna2 Parę zdjęc Rysi 03.05.14, 23:30
      https://unitedcats.s3.amazonaws.com/profile_580_1038080.jpg
    • ewa_anna2 Parę zdjęć Rysi 03.05.14, 23:32
      https://unitedcats.s3.amazonaws.com/profile_580_480307.jpg
    • ewa_anna2 Parę zdjęc Rysi 03.05.14, 23:34
      https://unitedcats.s3.amazonaws.com/profile_580_360607.jpg
    • ewa_anna2 Parę zdjęc Rysi 03.05.14, 23:35
      https://unitedcats.s3.amazonaws.com/profile_580_911781.jpg
    • ewa_anna2 Gdzie jest Rysia? 03.05.14, 23:36
      https://unitedcats.s3.amazonaws.com/profile_650_1186819.jpg
    • ewik1976 Re: Rysia bardzo jest tygrysia 04.05.14, 01:14
      Ale ona jest nietypowo tygrysia!
      Zazwyczaj jest to szary z czernią i brązem (kawa z mlekiem?), a ona jest srebrzysta; cudo smile))
      • mitta Re: Rysia bardzo jest tygrysia 04.05.14, 06:49
        Jak ja lubię takie rozkraczone brzuchole - aż się proszą o wytarmoszenie.
        A z tej trójki - nie mam pojęcia. Najpierw obstawiałam toto najmniejsze w środku, ale z kolei największy pręgusek jest po lewej, więc stawiam, że to będzie Rysia.
        • wiesia.and.company Re: Rysia bardzo jest tygrysia 04.05.14, 14:10
          Oj, te nasze tygryski buraski. smile Każdy jest inny, inaczej układają się kropki, pręgi, paski, kółka, koloryt. Rysia pięknie pokazuje brzuszek i jeszcze kokietuje wzrokiem. Wytargać za pędzelki na uszach (delikatnie), posmyrgać po brzuszku! Rysia zaprasza smile
          • esimona Re: Rysia bardzo jest tygrysia 04.05.14, 18:46
            Piękna Rysia o wyrazistych oczach i wyrafinowanych pozach. Srebrzysta, pięknie ubarwiona - nie do podrobienia.
            • olinka20 Re: Rysia bardzo jest tygrysia 05.05.14, 10:47
              O tototo, co Wiesia napisała.
              Te buraski niby wszystkie takie same, a jak sie człowiek dokladnie przyjrzy to co jeden to inny i piekniejszy.
              Głaski dla Rysi w ten brzuchol wywalony smile
        • ewa_anna2 Kto jest kto 05.05.14, 20:23
          Rysia jest pierwsza z lewej rzeczywiście. Ale ona jest średnia. Rysia, Całka (w środku, najmniejsza) i Pirat (największy).
          Fajnie się ułożyły buraski i rzeczywiście, każdy jest inny.
          Choćby dlatego, ze Rysia jest cała, Całka nie ma ogona, a Pirat oka.
          I umaszczeniem się nieznacznie różnią. Wprawne oko rozpozna.
          A ostatnio Rysia była łaskawa i dawała się "dręczyć" pewnemu ośmiolatkowi, co u niej raczej niespotykane wink
    • ewa_anna2 Pędzelki 05.05.14, 20:28
      Tutaj widać, ale delikatne
      https://unitedcats.s3.amazonaws.com/profile_580_1056001.jpg
      • zielistka00 Re: Pędzelki 05.05.14, 22:52
        Pędzelki jak na Rysię przystało. Ależ mina zadowolonego najedzonego kota, oddającego się sjeście smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka