jarka63 03.05.14, 14:58 Piękna, pasiasto-cętkowana i ten brzuszek brzoskwiniowy! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sonrisa06 Re: Rysia bardzo jest tygrysia 03.05.14, 15:08 To tygrys - miniaturka . Piękna! Odpowiedz Link
bebe.lapin Re: Rysia bardzo jest tygrysia 03.05.14, 16:13 Jak to mówią: bóg po to stworzył kota, aby ludzie mogli głaskać tygrysa. Odpowiedz Link
ewa_anna2 Re: Rysia bardzo jest tygrysia 03.05.14, 15:34 Rysia urodziła się w piwnicy. Wzięta/złapana w wieku sześciu miesięcy do sterylizacji. Prawie ją rozgniotłam kolanami I została. Jeb braciszek też znalazł domek, ale niestety już nie żyje Starsza siostra Melcia (z innego miotu) też nie. I mamusia nie żyje. Zdjęcia mamusi Rysi i Melci będą w następnej turze, wyślę je. Bo jeszcze z 7 kotów mi zostało, i 3 psy chyba. Rysia rzeczywiście jest wzorzysta i pasiasta. I ma takie tyciusie pędzelki na uszach, jak ryś. W przeciwieństwie do Całki - można ją pogłaskać, brać na ręce. Rysia jest niezależną kotką. Tak fajnie miauczy bezgłośnie. Odpowiedz Link
elzbieta.24 Re: Rysia bardzo jest tygrysia 03.05.14, 22:09 Zauroczyły mnie pręgi na łapkach.Duuużo głasków. Odpowiedz Link
ewik1976 Re: Rysia bardzo jest tygrysia 04.05.14, 01:14 Ale ona jest nietypowo tygrysia! Zazwyczaj jest to szary z czernią i brązem (kawa z mlekiem?), a ona jest srebrzysta; cudo )) Odpowiedz Link
mitta Re: Rysia bardzo jest tygrysia 04.05.14, 06:49 Jak ja lubię takie rozkraczone brzuchole - aż się proszą o wytarmoszenie. A z tej trójki - nie mam pojęcia. Najpierw obstawiałam toto najmniejsze w środku, ale z kolei największy pręgusek jest po lewej, więc stawiam, że to będzie Rysia. Odpowiedz Link
wiesia.and.company Re: Rysia bardzo jest tygrysia 04.05.14, 14:10 Oj, te nasze tygryski buraski. Każdy jest inny, inaczej układają się kropki, pręgi, paski, kółka, koloryt. Rysia pięknie pokazuje brzuszek i jeszcze kokietuje wzrokiem. Wytargać za pędzelki na uszach (delikatnie), posmyrgać po brzuszku! Rysia zaprasza Odpowiedz Link
esimona Re: Rysia bardzo jest tygrysia 04.05.14, 18:46 Piękna Rysia o wyrazistych oczach i wyrafinowanych pozach. Srebrzysta, pięknie ubarwiona - nie do podrobienia. Odpowiedz Link
olinka20 Re: Rysia bardzo jest tygrysia 05.05.14, 10:47 O tototo, co Wiesia napisała. Te buraski niby wszystkie takie same, a jak sie człowiek dokladnie przyjrzy to co jeden to inny i piekniejszy. Głaski dla Rysi w ten brzuchol wywalony Odpowiedz Link
ewa_anna2 Kto jest kto 05.05.14, 20:23 Rysia jest pierwsza z lewej rzeczywiście. Ale ona jest średnia. Rysia, Całka (w środku, najmniejsza) i Pirat (największy). Fajnie się ułożyły buraski i rzeczywiście, każdy jest inny. Choćby dlatego, ze Rysia jest cała, Całka nie ma ogona, a Pirat oka. I umaszczeniem się nieznacznie różnią. Wprawne oko rozpozna. A ostatnio Rysia była łaskawa i dawała się "dręczyć" pewnemu ośmiolatkowi, co u niej raczej niespotykane Odpowiedz Link
zielistka00 Re: Pędzelki 05.05.14, 22:52 Pędzelki jak na Rysię przystało. Ależ mina zadowolonego najedzonego kota, oddającego się sjeście Odpowiedz Link