kotolub 13.01.06, 15:58 Oto Kalinka. Czy Bajka ma rację, że to straszliwy potwór))??? forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=631&w=34907771 Bajka, Kalinka i ja Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
misia007 Re: KALINKA 13.01.06, 16:06 Myślę, ze Bajka jest zwyczajnie zazdrosna o to cudo. Odpowiedz Link
boe_ Re: KALINKA 13.01.06, 16:14 sliczna jest ale bajka tez jest cudna, musisz jej to teraz czesciej powtarzac Odpowiedz Link
beali Re: KALINKA 13.01.06, 19:29 Śliczna! Wygląda jak pluszak,aż chciałoby się to futerko natychmiast dotknąć Odpowiedz Link
kakui Birmanczyk, Tonkijczyk? 13.01.06, 20:21 Dlaczego bedzie towarzyszyc Bajce tylko 1.5 roku? Odpowiedz Link
kotolub Re: Birmanczyk, Tonkijczyk? 13.01.06, 20:52 zapomniałam nawiasu - Bajka ma 1,5 roku)) Odpowiedz Link
foxie777 Re: Birmanczyk, Tonkijczyk? 13.01.06, 23:39 Ona jest urocza, czy to jest syjamka? Moja Czarusia wygladala podobnie jak byla baby. pozdr Odpowiedz Link
kotolub Re: Birmanczyk, Tonkijczyk? 14.01.06, 08:04 To jest rasa syberyjska neva masquarade. Odpowiedz Link
kakui Re: Birmanczyk, Tonkijczyk? 14.01.06, 10:25 a czy ten kolor nie jest przypadkiem nie uznawany na wystawach(tak tylko pytam z ciekawosci)? Odpowiedz Link
joisana Re: Birmanczyk, Tonkijczyk? 14.01.06, 18:18 Skąd wykombinowałaś to Cudo? ; I o co chodzi z tym nieuznawaniem, jak możńa nie uznawać takiego cudeńka, ona wygląda jak ptasie mleczko, marzenie . Odpowiedz Link
kotolub Re: Birmanczyk, Tonkijczyk? 14.01.06, 19:52 Jakieś tam niuanse przy wystawianiu kota. Niby może być wystawiany ale ubarwienie nie jest uznawane. W sumie nie interesuje mnie to, bo nie mam zamiaru wystawiać. Kalinka jest super odważnym kotem, dzisiaj ofukała Bajusię aż mi było jej żal. Teraz jestem rozdarta pomiędzy skrzywdzonym kotem Bajką a malutką, która szuka sobie miejsca w nowym domu. Przeczytałam fajną ciekawostkę: kot krótkowłosy boi się długowłosych, bo myśli, że tamten jest ciągle zjeżony,bojowo nastawiony....a to tylko jego fryzura)) Dobre co...??? Bajka-obrażona, Kalinka-zjeżona i ja-wykończona)) Odpowiedz Link
kakui Re: Birmanczyk, Tonkijczyk? 14.01.06, 20:03 z nieuznawanym kolorem chodzi o to ze jest dopuszczalny, nie jest to wada, koty tej rasy moga byc w tym kolorze ale nie jest oficjalnie uznany przez fife. nie wiem czy ktos cos z tego zrozumial Odpowiedz Link
kotolub Re: Znalazłam fachowy artykuł!!! 14.01.06, 20:02 www.iresa.republika.pl/nev.htm Odpowiedz Link