13.01.06, 15:58
Oto Kalinka.
Czy Bajka ma rację, że to straszliwy potwórsmile))???
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=631&w=34907771
Bajka, Kalinka i ja
Obserwuj wątek
    • misia007 Re: KALINKA 13.01.06, 16:06
      Myślę, ze Bajka jest zwyczajnie zazdrosna o to cudo.
      • boe_ Re: KALINKA 13.01.06, 16:14
        sliczna jest
        ale bajka tez jest cudna, musisz jej to teraz czesciej powtarzacsmile
    • beali Re: KALINKA 13.01.06, 19:29
      Śliczna! Wygląda jak pluszak,aż chciałoby się to futerko natychmiast dotknąćsmile
      • kakui Birmanczyk, Tonkijczyk? 13.01.06, 20:21
        Dlaczego bedzie towarzyszyc Bajce tylko 1.5 roku?
        • kotolub Re: Birmanczyk, Tonkijczyk? 13.01.06, 20:52
          zapomniałam nawiasu - Bajka ma 1,5 rokusmile))
          • foxie777 Re: Birmanczyk, Tonkijczyk? 13.01.06, 23:39

            Ona jest urocza, czy to jest syjamka?
            Moja Czarusia wygladala podobnie jak byla baby.

            pozdr
            • kotolub Re: Birmanczyk, Tonkijczyk? 14.01.06, 08:04
              To jest rasa syberyjska neva masquarade.
              • kakui Re: Birmanczyk, Tonkijczyk? 14.01.06, 10:25
                a czy ten kolor nie jest przypadkiem nie uznawany na wystawach(tak tylko pytam
                z ciekawosci)?
                • kotolub Re: Birmanczyk, Tonkijczyk? 14.01.06, 11:53
                  Masz rację.
                  • joisana Re: Birmanczyk, Tonkijczyk? 14.01.06, 18:18
                    Skąd wykombinowałaś to Cudo? ; I o co chodzi z tym nieuznawaniem, jak możńa nie
                    uznawać takiego cudeńka, ona wygląda jak ptasie mleczko, marzenie wink.
                    • kotolub Re: Birmanczyk, Tonkijczyk? 14.01.06, 19:52
                      Jakieś tam niuanse przy wystawianiu kota. Niby może być wystawiany ale
                      ubarwienie nie jest uznawane. W sumie nie interesuje mnie to, bo nie mam
                      zamiaru wystawiać. Kalinka jest super odważnym kotem, dzisiaj ofukała Bajusię
                      aż mi było jej żal. Teraz jestem rozdarta pomiędzy skrzywdzonym kotem Bajką a
                      malutką, która szuka sobie miejsca w nowym domu.
                      Przeczytałam fajną ciekawostkę: kot krótkowłosy boi się długowłosych, bo myśli,
                      że tamten jest ciągle zjeżony,bojowo nastawiony....a to tylko jego fryzurasmile))
                      Dobre co...???

                      Bajka-obrażona, Kalinka-zjeżona i ja-wykończonasmile))
                      • kakui Re: Birmanczyk, Tonkijczyk? 14.01.06, 20:03
                        z nieuznawanym kolorem chodzi o to ze jest dopuszczalny, nie jest to wada, koty
                        tej rasy moga byc w tym kolorze ale nie jest oficjalnie uznany przez fife. nie
                        wiem czy ktos cos z tego zrozumial smile
                    • kotolub Re: Znalazłam fachowy artykuł!!! 14.01.06, 20:02
                      www.iresa.republika.pl/nev.htm

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka