Dodaj do ulubionych

Ustalono wreszcie, że Noe miał

    • aard Noa powiem Wam, że... 11.10.04, 11:49
      e, lepiej nie powiem. Od pewnych rzeczy lepiej się odzwyczaić :-)
      • szprota 116 11.10.04, 18:50
        to ładny wiek. w sumie.
        • aard Podoba mi się ten wiek 12.10.04, 08:27
          to naprawdę ładny wiek.
    • pawel-strzalka Noe musi umrzeć!!!!! 12.10.04, 23:43
      kto jest za?
      • szprota <sig_only> 12.10.04, 23:52

      • aard Jak chce 13.10.04, 09:28
        to wojny kral.
      • neochuan Neo musi umrzeć 13.10.04, 09:44
        każdy jest smithem swego losu...
        • maginiak Pamiętam że ponad 120 ale nie pamiętam ile. 13.10.04, 10:15
          A niech Noe sobie sam wybierze, w końcu jest demokracja! Wykaz potrzebnych
          utensyliów jako i całę masę środków do nieuświęconego celu Noe znajdzie tutaj:
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=63&w=4279584&a=5081366
          • aard Ja mu żaował nie będę /dzierżbór! 13.10.04, 12:19

    • aard Noe to potęga! 14.10.04, 11:36
      A jego wiek to pierwsze trzy potęgi liczby 2 licząc od zerowej ;-)
    • szprota ciekawe, czy 14.10.04, 12:51
      będzie równie płodną pisarką jak Agatha Christie. Ma już odpowiedni wiek.
      • aard Noe wielkim cieślą był! /i o. 14.10.04, 12:59

        • szprota a czy strugał? 14.10.04, 13:04
          i czy był klamca i bydleciem?
          • aard strusiał! 14.10.04, 13:12
            i później był Jak Trusia.
            A stroogał warriora.
            • neochuan cie śle, 14.10.04, 15:00
              choroba! wągliki, patrz: ogłoszenia.
              --
              nie hegel, tylko hebel
              o, kant!
    • dziad_borowy Nieprawda!!!! 14.10.04, 14:05
      Nie mial tyle!!! Ja wiem to!!!
      Dzierżbór doda ci lat jak lodu!!!!
    • pawel-strzalka czy w tym wieku... 14.10.04, 14:42
      jeszcze można zajmować sie zwierzętami na arce bez posądzenia o zoofilie?
      • dziad_borowy Powiem tak... 14.10.04, 14:56
        Ja sadze, ze Noe byl zoofilem niezaleznie od wieku Jego.
        Dzierż!!!
        • neochuan Re: Powiem tak... 14.10.04, 15:03
          tak jest. i pławił się w morzu rozpusty, raz to delfinkiem, raz żabką i
          pieskiem, bo był nieco motyły.
          • aard In nomine patris, et zoofilii, et spiritus sancti 14.10.04, 15:36
            Noamen.
            • neochuan Re: In nomine patris, et zoofilii, et spiritus sa 15.10.04, 02:53
              aard napisał:

              > Noamen.
              arika'n'sas, drum'n'bas
              --
              problem noego polegał morze na surfowaniu po błękicie pruskim
              • aard House pływający 15.10.04, 07:51
                po uszach. Roz-yusza.
                • maginiak Ile Noe miał rat. 18.10.04, 08:49
                  A więc tak, kredyt był na 1400 lat a raty były miesięczne, co daje w sumie
                  16800 rat. Arka została spłacona a Noe się już do nowego kredytu przymierza.
    • aard zagadka: ile Noe miał szczurów na pokładzie? 20.10.04, 15:06
      Odpowiedź: nie wiadomo, bo arka ani przez chwilę nie tonęła.

      Dzierżbór występuje w die Ratten verlassen das sinkende Schiff, doch der Kaeptn
      im Smoking beachtet sie nicht!
      • neochuan Re: zagadka: ile Noe miał szczurów na pokładzie? 20.10.04, 15:09
        i tak w końcu dostał pare raków. do rozmnażania.
        • aard Najważniejsza jest liczba zębów 21.10.04, 09:02
          w rakach. No-e?
    • aard Jeszcze dopełniacz będzie pasował. Uff... 22.10.04, 09:34
      Dzierżbór występuje w Bogu nadzieja!
      I w onomatopejach. /McR/
      • szprota wołacz zaś No, e! 13.11.04, 01:15
        damy mu tak sczeznąć?
    • szprota siedemnaście miał lat 13.11.04, 01:26
      i spiewał czikiczikiczikiczikiczikitaaaadałnboj.
      • pawel-strzalka coś Ci sie tralalalala 13.11.04, 10:51
        już by wypadało go zakopać bo chłopina gnić zaczyna, a potem bedzie stypa i
        dużo wódki weselnej
        • szprota etam 13.11.04, 16:35
          a w harym poterze był taki jeden, co żył 665 lat (Szatan w promocji czy jak?),
          to co, Noe nie może?
          • pawel-strzalka Re: etam 13.11.04, 16:44
            Noe jeszcze może ale tylko ze zwierzętami, przy kobietach juz mu nie staje
            Arka :|
            • szprota chuj ze zwierzętami 13.11.04, 17:06
              ale skoro już naukowo stwierdziliśmy występowanie florofilii, to ja sie martwię
              o tę gałązkę żeliwną...
              • aard Nie żucim Noemi skąd nasz chuj (ze zwierzętami) 15.11.04, 12:04
                Zadzwońcie w DzwonObozowy!
    • lolik2 starożytne kroniki Apaczów mówią, że 15.11.04, 08:19
      Winetó był strarszy
    • aard Znó nie pasował przypadek /sorry 15.11.04, 12:40

      • maginiak Ile pasujów przypada na jednego Noego? 16.11.04, 10:58
        aard napisał:

        >

        To niewiele Aardzie, to naprawdę niewiele...
        • szprota tylko pięć 06.12.04, 13:01
          i to leżących na boku?
          • yavorius Nabokov to był Wladimir /NiLolity /NiLolika :D 13.12.04, 17:54

            • lolik2 nilolikakurna!animaciupeńkiego! :) 13.12.04, 19:38
    • yavorius Postarzmy go trochę /ni! 13.12.04, 17:56

      • yavorius I postraszmy /niiii 13.12.04, 17:57
        • neochuan I spaty 13.12.04, 21:47
          nujmy.
          • yavorius I opiaty (deszczu niiii) 14.12.04, 09:32

    • aard Jak dla mnie bomba 13.12.04, 19:12
      ciekawe, czy Noe się cieszy? :-)
      • szprota wymieniu Noego 13.12.04, 21:55
        ogłuszam że się czeszę i że przegniliśmy forum słowiańskie
        • neochuan jeszcze trochę spamku 13.12.04, 21:58
          nikomu nie zaszkodziło, a ilu już przegoniło!

          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=10322&w=7896887&a=18555040
        • yavorius wymienię Noego 14.12.04, 09:33
          na lepszy model
          • yavorius wymiona Noego 14.12.04, 09:34
            Noszą pewne znamiona.
            • maginiak to Noe też była kobietą? /nicycuszka 14.12.04, 10:18

              • yavorius A faceci nie mają wymion? /ani wymionka 14.12.04, 13:40

            • yavorius wymioty Noego 14.12.04, 13:40
              Błeeeeee...
              • neochuan womity Noego 14.12.04, 14:14
                wielka jest siła womitów...
                • aard wormy i formy Noego 14.12.04, 16:22
                  A po śmierci zjadły go robaszki...
                  • szprota A teraz pytanie do Arica 14.12.04, 19:03
                    co się dzieje z Noeami po śmierci?
                    • aard Arica Noego odpowiada 15.12.04, 13:09
                      Gniją :p
                      • yavorius I kolejny roczek minął /spam 24.12.04, 14:37
    • maginiak Ile Noe miał lat? 24.12.04, 23:12
      Laty, laty cztery laty.
      • aard Moim zdaniem co najmniej 178 /amożewięcej 27.12.04, 08:05

    • pawel-strzalka zabić skur*iela wreszcie 27.12.04, 08:21
      autocenzura mi się włączyła :]
      • szprota szprotestuję 27.12.04, 12:47
        jakos kurnia lubię tego dziadka, którego nigdy nie miałam :P
        • pawel-strzalka Re: szprotestuję 27.12.04, 13:02
          ale przecież to był zoofil!!!!!!!!!!! zoofil marynarz!!!!!!!!!!
          • szprota bierny czy czynny? :> 27.12.04, 13:16

            • pawel-strzalka rybeńko... 27.12.04, 13:27
              czynny to on mógł być za młodu, teraz to już tabletki w żadnym kolorze mu nie
              pomogą więc jest tak bierny, że to zwierzątka teraz go brutalnie gwałcą!
              ulżyjmy chłopinie, na pal go!!!!!
              • aard Nie tak łatwo... 27.12.04, 16:55
                Musiałby się nikt nim przez rok nie inteesować :-B
    • dziad_borowy Ile miał tyle miał 06.01.05, 01:11
      najwazniejsze ze mial swoja cz.kure.
      Dzierżbór olaboga hej ho cip cip!!!
      • aard Co Noe jeszcz miał, gdy umarł? 06.01.05, 13:07
        Ja sądzę, że w tamtejszych warunkach atmosferycznych MUSIAŁ mieć buty do golfa.
        • szprota nie jestem pewna 06.01.05, 13:16
          mam wrażenie że w tych czasach nosiło się buty do krawata.
          • dziad_borowy Re: nie jestem pewna 06.01.05, 14:33
            A ja mysle ze mial buty po dziurki w nosie.
            Dzierżwirko i muchomorko!!!!
    • szprota może miał 06.02.05, 19:06
      miał?
      • aard Wenn głowy 07.02.05, 12:42
        spadną, szast-prast, Tosię policzy
    • szprota gimme some mo 16.02.05, 15:51
      Neochuan: a ja robię happening polegający na pożeraniu kurczaka z rodzinką
      Neochuan: tfu, rodzynką.
      Szprota: kurcz z rodzynem
      Neochuan: co ja, liga polskich rodzyn? wąt!
      Szprota: religa
      Neochuan: relga polskich rodzyn. zabiło mnie.
      Neochuan: religa
      Neochuan: serce.
      Szprota: ale skąd mrówki w kubusiu?
      Neochuan: od bociana
      Szprota: aha
      Szprota: to bocian przenosi mrówki?
      Neochuan: mrówki to groźna choroba jak ptasia grypa roznoszona drogą płciową.
      Neochuan: no bo dlaczego faraon wyginął
      Szprota: od myszy
      Neochuan: od skróla
      Neochuan: popiela
      Szprota: noe nam się nie starzeje, to co dopiero taki faraon
      Neochuan: z próżnego to i salami osły nic nie wniosły
      Szprota: całą?
      Neochuan: 20 deko
      Neochuan: ale prócz tego kurcz z rodzyną
    • szprota tego nie ustalono 26.02.05, 05:00
      ale spróbujcie odpalić którykolwiek odcinek "Jetsonów" i "Piątek z Pankracym"
      jednocześnie!
      [tego nie da się zaszprotokołować...]
    • szprota no niechże chłopak ma dwie setki 10.03.05, 20:45
      żałujecie mu?
      • dziad_borowy A w życiu! 10.03.05, 20:52
        No ewidentnie zasluzyl!
        Dzierżbór żyje po wsze czasy!!
        • szprota no więc właśnie 10.03.05, 20:58
          zawsze mnie dziwi, że w akcjach spamerskich ten wątek jest pomijany...
          • aard tak tak! 11.03.05, 10:20
            Dzierżbór Noe starzejący się!
            • benzoesan.sodu 198 11.03.05, 10:21
              Ależ go zakonserwowaliście !
              • benzoesan.sodu Dajmy mu te dwie setki /bt 11.03.05, 10:22

                • benzoesan.sodu NIECH MA :-) /bt 11.03.05, 10:22

                  • aard Dalejże! 11.03.05, 11:11
                    hajże!
                    • yavorius Opaaa! 11.03.05, 11:15
                      Aaaaa, hihiiii!
    • aard Obawiam się, że tego nie da się jednoznacznie usta 13.03.05, 11:19
      lić... :/
      • huann a jeśli miał mniej, niż 13.03.05, 15:55
        ustalono do tej pory?? czy Szprotaard wziął to pod uwagę nożyczki??
        • huann a jeśli miał mniej, niż 13.03.05, 16:01
          ??
          bo huann to bardzo stary jest.
        • aard W takim wypadku 14.03.05, 09:50
          stworzyliśmy Nowego Noego. Neonoe. Kanoe.
    • aard Noe pozwólmy mu jeszcze umrzeć! /noe 23.03.05, 12:53

      • benzoesan.sodu To nie czas na konserwację! 23.03.05, 12:54
        aard napisał:

        >
    • yavorius hop 15.04.05, 11:57
      Podbijam kontrolnie.
      • aard 210 lat tysiąclecie 15.04.05, 13:00
        syna Noego. Trochę mało. Trzeba dobić chociaż do 1015...
    • huann okazało się jednak w międzyczasie, że Noe nie miał 17.05.05, 23:47
      tylko znacznie, znacznie mniej. i co teraz??
      • aard Usuwać? :p /ni! 18.05.05, 10:27

        • huann wstawić przecinek po miejscu dziesiętnym?/ni! 18.05.05, 12:32

    • prosty_banan A tak z ciekawości 20.05.05, 09:00
      Ile żyją banay? Bo może czas przejść na drugą stronę? :>
      • aard Re: A tak z ciekawości 20.05.05, 12:49
        prosty_banan napisał:

        > może czas przejść na drugą stronę? :>

        Ciemną? Lubię nadpsute banany :)
        • prosty_banan Tak z roztropności 20.05.05, 14:06
          Bardziej zepsuty już nie będę. Najgorsze mam za sobą :)
          • aard Czy w takim razie 20.05.05, 14:28
            dałbyś gryza? ;)
            • prosty_banan Generalnie to ja wolę... 20.05.05, 14:40
              aard napisał:

              > dałbyś gryza? ;)

              ...jak mnie podgryzają dziewczyny :)
              • aard Toć ja nie pytałęm, co wolisz 20.05.05, 15:25
                tylko, czy dasz gryza bez (z)niewolenia? :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka