aard Noa powiem Wam, że... 11.10.04, 11:49 e, lepiej nie powiem. Od pewnych rzeczy lepiej się odzwyczaić :-) Odpowiedz Link
maginiak Pamiętam że ponad 120 ale nie pamiętam ile. 13.10.04, 10:15 A niech Noe sobie sam wybierze, w końcu jest demokracja! Wykaz potrzebnych utensyliów jako i całę masę środków do nieuświęconego celu Noe znajdzie tutaj: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=63&w=4279584&a=5081366 Odpowiedz Link
aard Noe to potęga! 14.10.04, 11:36 A jego wiek to pierwsze trzy potęgi liczby 2 licząc od zerowej ;-) Odpowiedz Link
szprota ciekawe, czy 14.10.04, 12:51 będzie równie płodną pisarką jak Agatha Christie. Ma już odpowiedni wiek. Odpowiedz Link
neochuan cie śle, 14.10.04, 15:00 choroba! wągliki, patrz: ogłoszenia. -- nie hegel, tylko hebel o, kant! Odpowiedz Link
dziad_borowy Nieprawda!!!! 14.10.04, 14:05 Nie mial tyle!!! Ja wiem to!!! Dzierżbór doda ci lat jak lodu!!!! Odpowiedz Link
pawel-strzalka czy w tym wieku... 14.10.04, 14:42 jeszcze można zajmować sie zwierzętami na arce bez posądzenia o zoofilie? Odpowiedz Link
dziad_borowy Powiem tak... 14.10.04, 14:56 Ja sadze, ze Noe byl zoofilem niezaleznie od wieku Jego. Dzierż!!! Odpowiedz Link
neochuan Re: Powiem tak... 14.10.04, 15:03 tak jest. i pławił się w morzu rozpusty, raz to delfinkiem, raz żabką i pieskiem, bo był nieco motyły. Odpowiedz Link
neochuan Re: In nomine patris, et zoofilii, et spiritus sa 15.10.04, 02:53 aard napisał: > Noamen. arika'n'sas, drum'n'bas -- problem noego polegał morze na surfowaniu po błękicie pruskim Odpowiedz Link
maginiak Ile Noe miał rat. 18.10.04, 08:49 A więc tak, kredyt był na 1400 lat a raty były miesięczne, co daje w sumie 16800 rat. Arka została spłacona a Noe się już do nowego kredytu przymierza. Odpowiedz Link
aard zagadka: ile Noe miał szczurów na pokładzie? 20.10.04, 15:06 Odpowiedź: nie wiadomo, bo arka ani przez chwilę nie tonęła. Dzierżbór występuje w die Ratten verlassen das sinkende Schiff, doch der Kaeptn im Smoking beachtet sie nicht! Odpowiedz Link
neochuan Re: zagadka: ile Noe miał szczurów na pokładzie? 20.10.04, 15:09 i tak w końcu dostał pare raków. do rozmnażania. Odpowiedz Link
aard Jeszcze dopełniacz będzie pasował. Uff... 22.10.04, 09:34 Dzierżbór występuje w Bogu nadzieja! I w onomatopejach. /McR/ Odpowiedz Link
szprota siedemnaście miał lat 13.11.04, 01:26 i spiewał czikiczikiczikiczikiczikitaaaadałnboj. Odpowiedz Link
pawel-strzalka coś Ci sie tralalalala 13.11.04, 10:51 już by wypadało go zakopać bo chłopina gnić zaczyna, a potem bedzie stypa i dużo wódki weselnej Odpowiedz Link
szprota etam 13.11.04, 16:35 a w harym poterze był taki jeden, co żył 665 lat (Szatan w promocji czy jak?), to co, Noe nie może? Odpowiedz Link
pawel-strzalka Re: etam 13.11.04, 16:44 Noe jeszcze może ale tylko ze zwierzętami, przy kobietach juz mu nie staje Arka :| Odpowiedz Link
szprota chuj ze zwierzętami 13.11.04, 17:06 ale skoro już naukowo stwierdziliśmy występowanie florofilii, to ja sie martwię o tę gałązkę żeliwną... Odpowiedz Link
aard Nie żucim Noemi skąd nasz chuj (ze zwierzętami) 15.11.04, 12:04 Zadzwońcie w DzwonObozowy! Odpowiedz Link
maginiak Ile pasujów przypada na jednego Noego? 16.11.04, 10:58 aard napisał: > To niewiele Aardzie, to naprawdę niewiele... Odpowiedz Link
szprota wymieniu Noego 13.12.04, 21:55 ogłuszam że się czeszę i że przegniliśmy forum słowiańskie Odpowiedz Link
neochuan jeszcze trochę spamku 13.12.04, 21:58 nikomu nie zaszkodziło, a ilu już przegoniło! forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=10322&w=7896887&a=18555040 Odpowiedz Link
pawel-strzalka zabić skur*iela wreszcie 27.12.04, 08:21 autocenzura mi się włączyła :] Odpowiedz Link
szprota szprotestuję 27.12.04, 12:47 jakos kurnia lubię tego dziadka, którego nigdy nie miałam :P Odpowiedz Link
pawel-strzalka Re: szprotestuję 27.12.04, 13:02 ale przecież to był zoofil!!!!!!!!!!! zoofil marynarz!!!!!!!!!! Odpowiedz Link
pawel-strzalka rybeńko... 27.12.04, 13:27 czynny to on mógł być za młodu, teraz to już tabletki w żadnym kolorze mu nie pomogą więc jest tak bierny, że to zwierzątka teraz go brutalnie gwałcą! ulżyjmy chłopinie, na pal go!!!!! Odpowiedz Link
aard Nie tak łatwo... 27.12.04, 16:55 Musiałby się nikt nim przez rok nie inteesować :-B Odpowiedz Link
dziad_borowy Ile miał tyle miał 06.01.05, 01:11 najwazniejsze ze mial swoja cz.kure. Dzierżbór olaboga hej ho cip cip!!! Odpowiedz Link
aard Co Noe jeszcz miał, gdy umarł? 06.01.05, 13:07 Ja sądzę, że w tamtejszych warunkach atmosferycznych MUSIAŁ mieć buty do golfa. Odpowiedz Link
szprota nie jestem pewna 06.01.05, 13:16 mam wrażenie że w tych czasach nosiło się buty do krawata. Odpowiedz Link
dziad_borowy Re: nie jestem pewna 06.01.05, 14:33 A ja mysle ze mial buty po dziurki w nosie. Dzierżwirko i muchomorko!!!! Odpowiedz Link
szprota gimme some mo 16.02.05, 15:51 Neochuan: a ja robię happening polegający na pożeraniu kurczaka z rodzinką Neochuan: tfu, rodzynką. Szprota: kurcz z rodzynem Neochuan: co ja, liga polskich rodzyn? wąt! Szprota: religa Neochuan: relga polskich rodzyn. zabiło mnie. Neochuan: religa Neochuan: serce. Szprota: ale skąd mrówki w kubusiu? Neochuan: od bociana Szprota: aha Szprota: to bocian przenosi mrówki? Neochuan: mrówki to groźna choroba jak ptasia grypa roznoszona drogą płciową. Neochuan: no bo dlaczego faraon wyginął Szprota: od myszy Neochuan: od skróla Neochuan: popiela Szprota: noe nam się nie starzeje, to co dopiero taki faraon Neochuan: z próżnego to i salami osły nic nie wniosły Szprota: całą? Neochuan: 20 deko Neochuan: ale prócz tego kurcz z rodzyną Odpowiedz Link
szprota tego nie ustalono 26.02.05, 05:00 ale spróbujcie odpalić którykolwiek odcinek "Jetsonów" i "Piątek z Pankracym" jednocześnie! [tego nie da się zaszprotokołować...] Odpowiedz Link
dziad_borowy A w życiu! 10.03.05, 20:52 No ewidentnie zasluzyl! Dzierżbór żyje po wsze czasy!! Odpowiedz Link
szprota no więc właśnie 10.03.05, 20:58 zawsze mnie dziwi, że w akcjach spamerskich ten wątek jest pomijany... Odpowiedz Link
huann a jeśli miał mniej, niż 13.03.05, 15:55 ustalono do tej pory?? czy Szprotaard wziął to pod uwagę nożyczki?? Odpowiedz Link
aard 210 lat tysiąclecie 15.04.05, 13:00 syna Noego. Trochę mało. Trzeba dobić chociaż do 1015... Odpowiedz Link
huann okazało się jednak w międzyczasie, że Noe nie miał 17.05.05, 23:47 tylko znacznie, znacznie mniej. i co teraz?? Odpowiedz Link
prosty_banan A tak z ciekawości 20.05.05, 09:00 Ile żyją banay? Bo może czas przejść na drugą stronę? :> Odpowiedz Link
aard Re: A tak z ciekawości 20.05.05, 12:49 prosty_banan napisał: > może czas przejść na drugą stronę? :> Ciemną? Lubię nadpsute banany :) Odpowiedz Link
prosty_banan Tak z roztropności 20.05.05, 14:06 Bardziej zepsuty już nie będę. Najgorsze mam za sobą :) Odpowiedz Link
prosty_banan Generalnie to ja wolę... 20.05.05, 14:40 aard napisał: > dałbyś gryza? ;) ...jak mnie podgryzają dziewczyny :) Odpowiedz Link
aard Toć ja nie pytałęm, co wolisz 20.05.05, 15:25 tylko, czy dasz gryza bez (z)niewolenia? :) Odpowiedz Link