szprota1 Re: Azaliż i wyliż 21.11.02, 22:10 A może akację przez aklamację wyliż w akanty na wakancie w redakcji? Odpowiedz Link
yavorius Re: Azaliż i wyliż 22.11.02, 00:42 Azaliż wejdź na wątek o upadłych aniołach. I mojego posta zażyj Odpowiedz Link
yavorius Errata 22.11.02, 00:45 Chodziło azaliż i wyliż o uskrzydlone coś-tam inne diabli albo co. Heh, a może yeyl? Odpowiedz Link
szprota1 Yavo, zażyłam!!! 22.11.02, 01:38 I z przyjemnością pozażywam jeszcze, a nawet nadużyję ("lubię się zaszywać, lubię nadużywać, szukam wciąż okazji i je mam"). Bardzo mnie się: ten o przegryzaniu wieczornej porażki, Światła 2 i 3 oraz dedykowany maleńkiej i Izuni. To tak na świeżo, jeszcze się powczytuję;) A spróbuj mi na koncert Jeży nie przyjść!!! Odpowiedz Link
eyemakk Re: Errata 12.07.03, 02:15 yavorius napisał: > Chodziło azaliż i wyliż o uskrzydlone coś-tam inne diabli albo co. Heh, a może > yeyl? to byly ostatnie tchnienia yavoriusa na forum wyborczej. co teraz porabia? nie wiem. poza smsami sporadycznymi stracilem z nim kontakt. kontakt zapłakał Odpowiedz Link
fleuriste Re: Errata 12.07.03, 13:13 A całkiem niedawno nawiedził mnie był sam Yavorius z panią Yavoriusową w kafejce. Jednakowoż mało był rozmowny i nie wiem co u nich słychać. Odpowiedz Link
aard Zapłaczmy pospołu 14.07.03, 14:58 Po członku nieożałowanym naszego zepołu zespołem Downa zwanym. Odpowiedz Link
szprota Chyba nie mówiłam Yavoriusowi 28.03.04, 23:22 Ale to był najbardziej udany comeback tego rocku...:D Odpowiedz Link
d.terminus comeback 13.04.04, 16:18 to tylko początek procesu. dzień za dniem coraz bardziej udane dzień za dniem coraz bardziej udane dzień za dniem coraz bardziej uda... Odpowiedz Link
piekna_ludolfina tym bardziej 13.04.04, 16:22 że tyle jest do zrobienia widzę przed sobą pałace które wybuduję rozdaję biedakom zboże które zasieję kocham i ginę w wojnie, którą wygra mój pan Odpowiedz Link
szprota Może na swój sposób...? 16.04.04, 00:08 Przeca idzie w jakość. Przynajmniej chwilami. Odpowiedz Link
doktor_lubicz Ja chętnie wyliżę 30.03.04, 12:20 najchętniej na lirze komu się należy niech szybko przybieży bo ja na lizanie jak na badanie kto pierwszy w kolejce stanie wylizan prędzutko zostanie! Odpowiedz Link
yavorius PIERWSZY!!! 06.08.04, 15:04 doktor_lubicz napisał: > kto pierwszy w kolejce stanie > wylizan prędzutko zostanie! Dzierżbór niezła kolejka zaraz się za mną ustawi :) Odpowiedz Link
huann napisałem wierszyk. Hejtowi się może spodoba. 11.06.05, 08:56 Gdy siąpi deszcz Beskid jak dobry, stary pies Kładzie przy mnie się - kudłaty Dobrze, już dobrze jest... Snujemy się razem we mgle Po horyzontach snu Jesienna słota za oknem Komu tak wierzyć jak psu??... Odpowiedz Link