Dodaj do ulubionych

Azaliż i wyliż

21.11.02, 20:57
Co wylizać, azalię?
Obserwuj wątek
    • szprota1 Re: Azaliż i wyliż 21.11.02, 22:10
      A może akację przez aklamację wyliż w akanty na wakancie w redakcji?
      • yavorius Re: Azaliż i wyliż 22.11.02, 00:42
        Azaliż wejdź na wątek o upadłych aniołach. I mojego posta zażyj
        • yavorius Errata 22.11.02, 00:45
          Chodziło azaliż i wyliż o uskrzydlone coś-tam inne diabli albo co. Heh, a może
          yeyl?
          • szprota1 Yavo, zażyłam!!! 22.11.02, 01:38
            I z przyjemnością pozażywam jeszcze, a nawet nadużyję ("lubię się zaszywać, lubię nadużywać, szukam wciąż okazji i je mam"). Bardzo mnie się: ten o przegryzaniu wieczornej porażki, Światła 2 i 3 oraz dedykowany maleńkiej i Izuni. To tak na świeżo, jeszcze się powczytuję;)
            A spróbuj mi na koncert Jeży nie przyjść!!!
          • eyemakk Re: Errata 12.07.03, 02:15
            yavorius napisał:

            > Chodziło azaliż i wyliż o uskrzydlone coś-tam inne diabli albo co. Heh, a
            może
            > yeyl?



            to byly ostatnie tchnienia yavoriusa na forum wyborczej. co teraz porabia? nie
            wiem. poza smsami sporadycznymi stracilem z nim kontakt. kontakt zapłakał
            • fleuriste Re: Errata 12.07.03, 13:13
              A całkiem niedawno nawiedził mnie był sam Yavorius z panią Yavoriusową w
              kafejce. Jednakowoż mało był rozmowny i nie wiem co u nich słychać.
              • szprota1 No właśnie! 14.07.03, 12:47
                Yak to Yavo..
            • aard Zapłaczmy pospołu 14.07.03, 14:58
              Po członku nieożałowanym
              naszego zepołu
              zespołem Downa zwanym.
              • yavorius Nie płaczcie ;D 28.03.04, 14:45
                albowiem wrócony jest:)
                • szprota Chyba nie mówiłam Yavoriusowi 28.03.04, 23:22
                  Ale to był najbardziej udany comeback tego rocku...:D
                  • yavorius Re: Chyba nie mówiłam Yavoriusowi 29.03.04, 01:00
                    :)
                  • d.terminus comeback 13.04.04, 16:18
                    to tylko początek procesu.
                    dzień za dniem coraz bardziej udane
                    dzień za dniem coraz bardziej udane
                    dzień za dniem coraz bardziej uda...
                    • piekna_ludolfina tym bardziej 13.04.04, 16:22
                      że tyle jest do zrobienia
                      widzę przed sobą pałace które wybuduję
                      rozdaję biedakom zboże które zasieję
                      kocham
                      i ginę w wojnie, którą wygra mój pan
                    • yavorius Re: comeback 13.04.04, 18:39
                      Z całym szacunkiem nie.
                      • yavorius Żeby to chociaż był mnożnik inwestycyjny :/ (nt) 15.04.04, 13:47

                        • szprota Może na swój sposób...? 16.04.04, 00:08
                          Przeca idzie w jakość. Przynajmniej chwilami.
                          • yavorius bardzo rzadko /nt 16.04.04, 00:11

    • doktor_lubicz Ja chętnie wyliżę 30.03.04, 12:20
      najchętniej na lirze
      komu się należy
      niech szybko przybieży
      bo ja na lizanie
      jak na badanie
      kto pierwszy w kolejce stanie
      wylizan prędzutko zostanie!
      • yavorius PIERWSZY!!! 06.08.04, 15:04
        doktor_lubicz napisał:

        > kto pierwszy w kolejce stanie
        > wylizan prędzutko zostanie!

        Dzierżbór niezła kolejka zaraz się za mną ustawi :)
        • kpiarz Drugi <kipi ze wściekłości że nie zdążył> /neetz 06.08.04, 15:07
          • tata_aarda Czeci 06.08.04, 15:14
            • aard tato! /a fe! 06.05.06, 20:31

    • huann napisałem wierszyk. Hejtowi się może spodoba. 11.06.05, 08:56
      Gdy siąpi deszcz
      Beskid jak dobry, stary pies
      Kładzie przy mnie się - kudłaty
      Dobrze, już dobrze jest...

      Snujemy się razem we mgle
      Po horyzontach snu
      Jesienna słota za oknem
      Komu tak wierzyć jak psu??...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka