Dodaj do ulubionych

Dodatki dla lekarzy

29.11.20, 19:03
ale tylko tych skierowanych do walki z Covidem przez wojewodow:

next.gazeta.pl/next/7,173953,26559326,prezydent-podpisal-ustawe-ws-dodatkow-dla-medykow-skierowanych.html#s=BoxOpImg1
Tym, ktorzy juz robia ta sama robote, ale nie zostali skierowani przez wojewodow sie nie nalezy?

PiSia Polske stac na kurwizje, na weto, ale nie na rowna wynagrodzenie za rowna prace dla lekarzy.

Podobno PiS chce podniesc podatki zeby "pomoc przedsiebiorcom". Czyli- w "interesie narodu" PiS zawetuje Fundusz Odbudowy, a na narod nalozy podatki.

Astra, Azerka, oklaskujcie Waszych PiSowskich geniuszy!
Obserwuj wątek
  • jureek Re: Dodatki dla lekarzy 30.11.20, 11:51
   No pewnie. Tu chodzi przede wszystkim o to, żeby dać zarobić swoim i posłusznym. Lekarz harujący od marca z pacjentami covidowymi dodatku nie dostanie, bo nie powołał go wojewoda, tylko po prostu lekarz ten wykonuje swoje obowiazki, za to dodatek dostaną np. lekarze powołani przez wojewodę do tymczasowego szpitala na stadionie narodowym, gdzie łóżka stoją puste, a nieliczni pacjenci to raczej lekkie przypadki.
   I jeszcze te propagandowe ściemnianie w mediach (nawet Azerka się na to nabrała), jakoby poprawka poselska była niesprawiedliwa, bo podwyżki dostaliby wszyscy lekarze, także ci, którzy udzielają tylko porad telefonicznych. To nieprawda, bo dotyczyła ona tylko lekarzy leczących pacjentów covidowych, ale bez różnicy, czy zostali do tej pracy skierowani przez wojewodę, czy wykonują ją w ramach swoich normalnych obowiązków. To jest dużo bardziej sprawiedliwe niż podwyżki tylko dla wybrańców wojewodów, z pominieciem tych, którzy od marca ciężko pracują na froncie covidowym. To ma być według pisowskiej propagandy sprawiedliwe? Takie dzielenie lekarzy wykonujących taką samą pracę tylko według kryterium, kto ich do tej pracy powołał, to jest dopiero niesprawiedliwość
   • maria421 Re: Dodatki dla lekarzy 30.11.20, 13:29
    O tym, ze "opozycja chciala zeby dodatki dostali rowniez lekarze udzielajacy porad telefonicznych" dowiedzialam sie z "Dziennika regionow" w TVPolonia, jednakze o tym ze dodatki dostana tylko lekarzy skierowani przez wojewodow sie z tego serwisu nie dowiedzialam.
    Tak dziala PiSia propaganda.
    .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka