Dodaj do ulubionych

Hospitality Club

25.09.05, 23:10
Kilkadziesiąt tysięcy ludzi z całego świata oferuje sobie darmowe
zakwaterowanie i pomoc w poznawaniu swoich krajów
tak można streścić cel Hospitality Club
www.hospitalityclub.org
Korzystałam z niego wielokrotnie. Polecam i wam do niego wstąpić, a co także
ważne - w czasie podróży jeśli ktoś was gości i wydaje się Wam, że nadaje się
do tego klubu - opowiedźcie mu o nim, namówcie do uczestnictwa. Ja
podróżując - kontaktuję się z członkami HC i mieszkam z ich rodzinami, lecz
także przebywając w gościnie u różnych arabskich rodzin - wkręcam ich czasem
w HC, by także kolejni podróżnicy mieli szanse ich poznać

Dodam, że także od nas z forum conajmniej kilkoro forumowczów jest członkami
HC

Pzdrw :)))))))))))
Obserwuj wątek
    • saint-agnes Re: Hospitality Club 26.09.05, 08:41
      Potwierdzam :) to świetna sprawa. poznaje się miejsca od środka dzięki
      uprzejmości ludzi, którzy pokazują nam te miejsca ze swojej strony a nie ze
      strony kartek w przewodniku...
      Poza tym można poznać wielu nowych przyjaciół :)
      • gajasirocco Re: Hospitality Club 26.09.05, 09:16
        Ja również należę do tej wspaniałej ogolnoświatowej rodziny (teraz kolej na
        tetyska)
        • tetys Re: Hospitality Club 26.09.05, 14:30
          I Ja również od jakiegoś czasu jestem członkiem Hospitality Club :)
          Bardzo fajnych ludzi można poznać.
          Mój nik bez zmian : tetys :)

          Pozdrawiam
          • gajasirocco Re: Hospitality Club 26.09.05, 14:56
            Miałam nadzieję, ze jesteś lub będziesz członkiem HC-pzdr!
    • tetys Re: Hospitality Club 26.09.05, 20:04
      Kto jeszcze jest członkiem HC?
      To naprawdę fajna sprawa :)))
      • tetys Re: Hospitality Club 07.10.05, 16:57
        Naprawdę nikt więcej?
        Miałem nadzieję że stworzy się tu dość pokaźna lista :]]

        Pozdrawiam
        • gajasirocco Re: Hospitality Club 07.10.05, 17:34
          ...i będziemy się nawzajem przenocowywać...i gościć!
        • milena72 Re: Hospitality Club 10.10.05, 09:46
          ja wyslalam zgloszenie...Teraz czekam na akceptacje...Poszukuje agatki z
          Krakowa,ktora nalezy do HC i byla ostatnio w Syrii i Jordanii.Tetys
          pomoz...wiem,ze ona odpowiedziala na Twoj post na HC...
          Pozdr,Milena
          • tetys Re: Hospitality Club 10.10.05, 15:39
            Hej
            Jej nik to chyba gagatka.
            Mam do niej kontakt e -mail, chociaż nie wiem, czy nie byłaby zła, że Ci go
            udostepniam. Znacie się?
    • gajasirocco Re: Hospitality Club 30.09.06, 20:11
      Beduinka nadal korzysta...i jest zadowolona- wkrótce zda nam relację!
    • beduinka oto co członkowie HC myślą o Polakach... 25.11.06, 23:33
      secure.hospitalityclub.org/hc/forum.php?action=DisplayMessage&StartMessageId=107807
    • beduinka Couch Surfing 19.01.07, 22:54
      Inną organizacją o podobnej działalności jest Couch Surfing
      www.couchsurfing.com/
    • beduinka coś mi się wydaje... 12.02.07, 19:23
      coś mi się wydaje, że kolejny nasz forumowicz - a dokładniej mówiąc
      forumowiczka - wstąpiła do HC
      • elapietrusiak Re: coś mi się wydaje... 12.02.07, 19:56
        o mnie mowa? chyba nie znam hasła... bardzo mi przykro...
        • beduinka Re: coś mi się wydaje... 12.02.07, 20:22
          elapietrusiak napisała:

          > o mnie mowa? chyba nie znam hasła... bardzo mi przykro...

          jak to nie znasz hasła? zarejestrowałaś się i nie znasz hasła?
          • elapietrusiak Re: coś mi się wydaje... 12.02.07, 20:30
            tzn. znam, ale numerek przy hasle zapomniałam [ bo w hasle musiałybyć cyfry
            jeszcze procz literek...] ... mam dyskalkulię , co ja zrobie, że z cyferkami to
            mi się życie niegdy nie układało...

            a najlepsze jest to, że maila dt. rejestracji nie dostałam ! ale dostałam @ dt.
            tego, że Tetys dał mi komentarz...

            wysłałam prośbę o zmiane hasła i też nie dochodzi... nie mam pojecia czemu...
            • beduinka Re: coś mi się wydaje... 12.02.07, 20:38
              elapietrusiak napisała:

              > tzn. znam, ale numerek przy hasle zapomniałam [ bo w hasle musiałybyć cyfry
              > jeszcze procz literek...]

              ja w haśle nie mam cyferek

              > ... mam dyskalkulię , co ja zrobie, że z cyferkami to
              > mi się życie niegdy nie układało...
              >
              > a najlepsze jest to, że maila dt. rejestracji nie dostałam ! ale dostałam @
              dt.
              > tego, że Tetys dał mi komentarz...

              tak... jest tam komentarz od Tetyska...
              >
              > wysłałam prośbę o zmiane hasła i też nie dochodzi... nie mam pojecia czemu...

              spróbuj ponownie
              • elapietrusiak Re: coś mi się wydaje... 12.02.07, 20:41
                a powiedz mi jakim sposobem mnie znalazłaś, co ?????

                Tetys też twierdzi, że nie ma cyferek, ale moze to teraz tak wprowadzili, bo co
                dawałam hasło >>literkowe<< to kazali mi dodać cyfrę jeszcze... a pojęcia nie
                mam jaką cyfrę dałam - sprawdzałam już przerózne kombinacje...

                > spróbuj ponownie

                zaraz sprobuję...
                • beduinka Re: coś mi się wydaje... 12.02.07, 20:46
                  elapietrusiak napisała:

                  > a powiedz mi jakim sposobem mnie znalazłaś, co ?????
                  >
                  weszłam na konto tetysa, bo widziałam, że on do mnie wchodził
                  a na jego koncie zobaczyłam, że jest połączony komenatrzem z kimś innym i to
                  byłaś ty

                  > Tetys też twierdzi, że nie ma cyferek, ale moze to teraz tak wprowadzili, bo
                  co
                  > dawałam hasło >>literkowe<< to kazali mi dodać cyfrę jeszcze...
                  > a pojęcia nie
                  > mam jaką cyfrę dałam - sprawdzałam już przerózne kombinacje...
                  >
                  > > spróbuj ponownie
                  >
                  > zaraz sprobuję...

                  i co?
                  • elapietrusiak Re: coś mi się wydaje... 12.02.07, 22:20
                    JESTEEEM! :D jejkuuuu... za 5. razem...
                    • beduinka Re: coś mi się wydaje... 12.02.07, 22:32
                      elapietrusiak napisała:

                      > JESTEEEM! :D jejkuuuu... za 5. razem...

                      to mam nadzieję, że teraz już będziesz pamiętać swoje hasło
                      • elapietrusiak Re: coś mi się wydaje... 12.02.07, 22:39
                        no wałsnie nie bardzo..bo szukam gdzie mozna to hasło zmienic..., bo teraz mam
                        takie "robocze"... ,no nic, niech czeka, aż wstanę i pojde po okulary ;)

                        wszystko uzupełnie[postaram się] w weekend... teraz za dużo roboty mam... ale
                        dzięki,że mnie zmobilizowałas, bo dałabym sobie spokoj już z tym ... ;)
                        • beduinka Re: coś mi się wydaje... 12.02.07, 22:43
                          elapietrusiak napisała:

                          > no wałsnie nie bardzo..bo szukam gdzie mozna to hasło zmienic..., bo teraz mam
                          > takie "robocze"... ,no nic, niech czeka, aż wstanę i pojde po okulary ;)
                          >
                          > wszystko uzupełnie[postaram się] w weekend... teraz za dużo roboty mam... ale
                          > dzięki,że mnie zmobilizowałas, bo dałabym sobie spokoj już z tym ... ;)
                          >

                          no zmobilizuj się
                          uzupełń profil
                          a następnie gość ludzi i odwiedzaj innych i spotykaj się poznawaj świat i
                          praktykuj języki obce
    • schnitzell Re: Hospitality Club 08.03.07, 22:53
      Brzmi świetnie!
      Bo w sumie po co zdawać się na łaskę jakiegoś pośrednictwa?
      Lepiej sobie to nawzajem organizować.
      Pomysł niezły.
      Jeszcze tego nie próbowałem.

      خفاش
      • beduinka Re: Hospitality Club 09.03.07, 16:46
        schnitzell napisał:

        > Brzmi świetnie!
        > Bo w sumie po co zdawać się na łaskę jakiegoś pośrednictwa?
        > Lepiej sobie to nawzajem organizować.
        > Pomysł niezły.
        > Jeszcze tego nie próbowałem.
        >
        > خفاش

        tylko że nie chodzi tu TYLKO o to by za DARMO gdzieś się przespać
        lecz raczej o byciu wśród ludzi kraju, któy odwiedzamy... o poznanie danego
        kraju od wewnątrz, o to by nie tylko widzieć zabytki, lecz także móc
        porozmawiać, mieć kogoś kto cię oprowadzi... oczywiście za darmo się nocuje,
        często jest się też za darmo nakarmionym
    • beduinka BeWelcome 01.05.07, 23:26
      www.bewelcome.org/
      inny klub tego typu... nowopowstały, starający się uniknąć błędów HC
      • persepolis1 Re: BeWelcome 02.05.07, 19:55
        Jakie błędy HC masz na myśli ?
        • beduinka Re: BeWelcome 02.05.07, 21:35
          persepolis1 napisała:

          > Jakie błędy HC masz na myśli ?

          błędy jakie popełnia założyciel HC (Veit), ale nie będę tutaj prać publicznie
          jego brudów
          • tetys Re: BeWelcome 03.05.07, 13:34
            A propos hc, seerwer jest tak przeciązony, że są straszne problemy z logowaniem,
            a od 2-3 dni w ogóle nie da się zalogować(ale to podobno jakaś przerwa techniczna).
            • beduinka Re: BeWelcome 03.05.07, 14:37
              tetys napisał:

              > A propos hc, seerwer jest tak przeciązony, że są straszne problemy z
              logowaniem
              > ,
              > a od 2-3 dni w ogóle nie da się zalogować(ale to podobno jakaś przerwa
              technicz
              > na).

              podobno do piątku ma trwać upgrade, a potem ma działać poprawnie
              za kilka tygodni ma być powtórka z rozrywki i przenoszenie wszystkiego na nowy
              serwer

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka