kolczatka
07.01.04, 14:24
Oglądacie tzw. programy informacyjne, robicie sobie codziennie rano prasówkę
do kawy?
Właśnie spotkałam się z wyrazem nieukrywanej pogardy, gdy przyznałam się bez
bicia, że od ataku 11 września nie oglądam żadnych programów informacyjnych,
czasem zdarza mi się popatrzeć na Teleekspress. Czasem, w przypływie
desperacji, przeglądam Rzepę. To takie nienormalne?!?