Dodaj do ulubionych

Wiadomości

07.01.04, 14:24
Oglądacie tzw. programy informacyjne, robicie sobie codziennie rano prasówkę
do kawy?
Właśnie spotkałam się z wyrazem nieukrywanej pogardy, gdy przyznałam się bez
bicia, że od ataku 11 września nie oglądam żadnych programów informacyjnych,
czasem zdarza mi się popatrzeć na Teleekspress. Czasem, w przypływie
desperacji, przeglądam Rzepę. To takie nienormalne?!?
Obserwuj wątek
    • sferka Re: Wiadomości 07.01.04, 14:33
      Raczej tak, choć na czytanie gazet "od deski do deski" zwykle brak mi czasu,
      staram się też ogladać jakieś programy informacyjne- zwykle "Fakty". Lubię
      wiedzieć co i gdzie, poza tym praca wymaga tego żeby być na bieżąco.
      • kolczatka Re: Wiadomości 07.01.04, 14:41
        Wiadomości ekonomiczne traktuję jako część swojej pracy. Natomiast ostatnio
        wiadomości stanowią niestrawną dla mnie mieszankę żałosnej polityki i
        epatowania ludzkim nieszczęściem tj. wszelkiego rodzaju wypadki, katastrofy
        itp. itd.
        • sferka Re: Wiadomości 07.01.04, 14:49
          Do polityki nabrałam dystansu na studiach. Inną rzeczą natomiast jest styl
          dziennikarstwa preferowany ostatnio w naszym kraju. Nie mam zbyt wysokiego
          mniemania o dziennikarzach i żurnalistach, bo spotykami takich na co dzień i
          większość z nich naprawdę nie reprezentuje sobą zbyt wiele, więc jak wymagać od
          nich by tworzyli środowiska opiniotwórcze. Staram się przeglądać różną prasę i
          ogladać różne programy + odrobina dystansu.
    • jeremy27 Re: Wiadomości 07.01.04, 15:01
      INTERESUJE SIE..ALE BEZ PRZESADY...OGLĄDAM Fakty, od czasu do czasu Bilans w
      TVN 24, albo jakies rozmowy z politykami...lubie mniej więcej wiedziec ci się
      dzieje...gazety też czytam, internet tez przeglądam...gdybym zupełnie nic nie
      wiedział zle bym sie z tym faktem czuł.
      • kolczatka Re: Wiadomości 07.01.04, 15:05
        Próbowałam żyć w zupełnej izolacji od informacji. Zapewniam Cię, nie da się.
        Zastosowałam tzw. naturalne sito informacyjne. A co do niektórych informacji
        ekonomicznych to włos się jeży na głowie czytając te brednie wypisywane
        przez "dziennikarzy".
    • altu Re: Wiadomości 07.01.04, 15:30
      Przeglądanie wiadomosci, zwlasza ekonomicznych, jest nieodłączną częśćią mojej
      pracy. Także polityka i inne maja duży wpływ na gospodarkę oraz to co się
      dzieje na rynku. Rozgrywki lokalne takze są źródłem informacji na temat tego,
      co się bedzie działo na rynku.

      Pomimo, ze nie mam telewizora, to zostają mi informacje w radio i prasa,
      zwłaszcza ta on-line... mam pare serwisów, ktore ciagle przegladam...
      • geograf Re: Wiadomości 07.01.04, 21:28
        masz pare dobrych, sprawdzonych i ogólnodostępnych serwisów?
        podzielisz się adresem?
    • sloggi Re: Wiadomości 07.01.04, 17:57
      Robię prasówkę, czasami tylko w necie czasami również papierową.
      W TV staram się przynajmniej raz na dwa dni - odstępstwem jest weekend, kiedy
      to chcę mieć święty spokój.
    • frunze Re: Wiadomości 07.01.04, 18:59
      Jeśli chodzi telewizję to właściwie li tylko i wyłącznie oglądam programy
      informacyjne. Tylko na wiadomościach z kraju i ze swiata nie zasypiam.
      Jakikolwiek film, pół godziny i do widzenia, film mi się urywa.
      • frunze Re: Wiadomości 07.01.04, 19:01
        Aha, a jeśli chodzi o prasę to czytam wyborczą (papierową, uwielbiam być
        pierwsza i przeczytać taką dziewiczą), ale tylko to, co mnie zainteresuje, na
        szczęście informacjami ekonomicznymi i gospodarczymi nie muszę się katować.
    • geograf Re: Wiadomości 07.01.04, 21:33
      hmmmm...
      staram się być na bieżąco z wiadomościami i informacjami,które mnie otaczają.
      gdy mogę-przeglądam chociażby gazety...oglądam codziennie fakty, czytuję GW...
      jeszcze nie dopadł mnie rpzesyt informacjami.
      • ashek Re: Wiadomości 07.01.04, 23:36
        czytam, tak jakos codzien wyrobil mi sie nawyk czytania gazety przy sniadaniu.
        koncze lekture w przerwie obiadowej, jesli jem sam, a po powrocie do domu
        jeszcze fakty w tvn. i tyle. a poprostu lubie wiedziec co sie dzieje naokolo.
        a co do poziomu naszych mediow? no coz, bywa bardzo rozny, trzeba wybierac i
        trzymac dystans.

        pzdr.
        tom(ashek)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka