Dodaj do ulubionych

typowa alternatywa :

03.12.11, 16:37
Wdepnąć w gówno czy w nasrane? big_grinbig_grinbig_grin
www.plejada.pl/1135,bitwa-prowadzacych,bitwa_gwiazd.html
Obserwuj wątek
    • marcin_rz Re: typowa alternatywa : 03.12.11, 18:58
      świadczy jedynie o braku zainteresowań wsród lemingow, interesować sie życiem Cichopkowej lub innych "gwiazd"
    • matt.j Re: typowa alternatywa : 04.12.11, 15:54
      Ale ci się musi nudzić, że takie pierdoły zaprzątają ci głowę i jeszcze na forum to wrzucasz.
      • tjbazuka Re: typowa alternatywa : 04.12.11, 16:09
        Dzien Dobry,czy zastalem Kaśke?
        • ewa9717 Re: typowa alternatywa : 04.12.11, 18:26
          Dzień dobry, wyszła z Krzychem Wary za Dolary wink
        • kriss67 Re: typowa alternatywa : 04.12.11, 18:40
          A w ogóle to póżne rokokokosmile
          • czarek_777 Re: typowa alternatywa : 04.12.11, 19:37
            Idę pod koniec miesiąca do majstra i mówię, majster !! musisz mnie pokryć za robotę na którą nie ma kart pracy bo je zapie...łeś, mówiła mi personalna smile papą cię mogę pokryć odpowiada smile a ja mu, a ja cię tym co wydalam smile dawaj karty czerwony frajerze mówię bo podpier..lę do kierownika że kartami handlujesz smile zapłacił młot smile
            • kriss67 Re: typowa alternatywa : 04.12.11, 20:14
              Ciekawe pracowe dialogismilesmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka