piotr_57 03.12.11, 16:37 Wdepnąć w gówno czy w nasrane? www.plejada.pl/1135,bitwa-prowadzacych,bitwa_gwiazd.html Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
marcin_rz Re: typowa alternatywa : 03.12.11, 18:58 świadczy jedynie o braku zainteresowań wsród lemingow, interesować sie życiem Cichopkowej lub innych "gwiazd" Odpowiedz Link
matt.j Re: typowa alternatywa : 04.12.11, 15:54 Ale ci się musi nudzić, że takie pierdoły zaprzątają ci głowę i jeszcze na forum to wrzucasz. Odpowiedz Link
ewa9717 Re: typowa alternatywa : 04.12.11, 18:26 Dzień dobry, wyszła z Krzychem Wary za Dolary Odpowiedz Link
czarek_777 Re: typowa alternatywa : 04.12.11, 19:37 Idę pod koniec miesiąca do majstra i mówię, majster !! musisz mnie pokryć za robotę na którą nie ma kart pracy bo je zapie...łeś, mówiła mi personalna papą cię mogę pokryć odpowiada a ja mu, a ja cię tym co wydalam dawaj karty czerwony frajerze mówię bo podpier..lę do kierownika że kartami handlujesz zapłacił młot Odpowiedz Link