16.09.13, 10:50
tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,uchwala-chca-zaprosic-papieza-franciszka,98889.html
Czekam na inne miasta Polskie, może się okazać, że to swojski Franek, równiacha i na rowerze przemknie przez nasze powiaty po dziurawych drogach.
Obserwuj wątek
    • jan.kran Re: Uroczo 16.09.13, 11:00
      smile))))))))
      • jedzoslaw Re: Uroczo 16.09.13, 12:07
        Wcale bym się nie zdziwił, gdyby Franek wpadł na taki pomysł smile
    • opuncja.figowa Re: Uroczo 16.09.13, 19:39
      Chyba dawno nie byłeś na polskich wsiach. Dziury to specjalność miast.
      • sibeliuss Re: Uroczo 16.09.13, 20:23
        Wyczułaś ironię?
        • tjbazuka Re: Uroczo 16.09.13, 21:18
          a ja pozdrawiam Ewke z Łomianek.
          • sibeliuss Re: Uroczo 16.09.13, 21:25
            tjbazuka napisał:

            > a ja pozdrawiam Ewke z Łomianek.

            www.youtube.com/watch?v=g4ETu-WYbJA
    • gazeta_mi_placi Re: Uroczo 17.09.13, 08:56
      W Krakowie też już się przygotowują.
      • dunajec1 Re: Uroczo 17.09.13, 21:17
        Zn. juz zbieraja na tace? Dla Franka?
    • jan.kran Re: Uroczo 17.09.13, 19:13
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,14620375,Papiez_do_ksiezy__nie_proscie_wiernych_o_pieniadze.html#BoxWiadTxt
      Jeszcze sie nawroce jak tak dalej pojdzie i pisze to serio.
      Ciekawe czy Franek kombinuje czy nam nowe wcielenie Jezusa na Ziemie nadeszlo.
      • sibeliuss Re: Uroczo 17.09.13, 19:17
        Może próbuje skierować kościół do podstaw wiary, syzyfowa to praca.
      • skiela1 Re: Uroczo 17.09.13, 20:24
        jan.kran napisała:

        > Jeszcze sie nawroce jak tak dalej pojdzie i pisze to serio.
        > Ciekawe czy Franek kombinuje czy nam nowe wcielenie Jezusa na Ziemie nadeszlo.

        Cudow nie widze suspicious

        Poza tym on tak prosi ,apeluje ale chyba nie do konkretnych adresatow.Tu sa potrzebne konkretne dzialania z jego strony, a nie takie biadolenie.
        W Kanadzie nie ma zadnych oplat.Kiedys potrzebowalam jakis odpis i przy odbiorze zapytalam ile sie nalezy to mi powiedziano,ze w niedziele na tace, jezeli mam takie zyczenie.
        • sibeliuss Re: Uroczo 17.09.13, 20:33
          On mówi w powietrze i wydaje mu się, że to się będzie działo.
          • izydor88 Re: Uroczo 17.09.13, 21:05
            W Kanadzie...
            Mój Luby musiał zostać ojcem chrzestnym.Dużo młodsza siostra,więc nie było dyskusji.
            Obowiązkowo - zaświadczenie z parafii.
            - Kolędy się nie przyjmowało - powiedział proboszcz.
            - No nie - odpowiedział Luby.
            - Ale to można nadrobić - proboszcz.
            - Ile? - Luby.
            To był dużo,ale czego się nie robi dla młodszej siostrzyczkiwink

            Klara
            • skiela1 Re: Uroczo 17.09.13, 21:13
              > W Kanadzie...

              ale to jest ten sam KK.
              Nawet w tych kanadyjskich parafiach mamy ksiezy z Polski.
              Pamietam,ze jeden z nich na motorowerku jezdzil bo po prostu nie mial kasy na auto.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka