Dodaj do ulubionych

Muszę to mieć ! Coś na topie .

13.08.04, 18:23
Pamiętacie szał na magnetowidy ? Zaraz potem chęć posiadania anteny
satelitarnej, lata 94/96 kamera , następnie chyba szał komputerowy , ok 98
top na komórki, który trwa i zakorzenił się na dobre, pomalutku zbliża się
era fotograficznych aparatów cyfrowych, są coraz tańsze i zarazem bardziej
dostępne. Na co będzie następna moda ?
Obserwuj wątek
    • impostor Re: Muszę to mieć ! Coś na topie . 13.08.04, 18:28
      moze mechaniczne kobiety wielofunkcyjne? smile
      • marcotills " WFK "-muszę ją mieć ! (wezmę ją ze sobą w morze) 13.08.04, 19:29
        impostor napisał:

        > moze mechaniczne kobiety wielofunkcyjne? smile
        --
        Świetny pomysł !
        Zaczynamy listę funkcji kobiety " WFK "
        ***************************************
        - matka
        - żona
        - kochanka
        - zaopatrzeniowiec
        - praczka
        - sprzątaczka
        - terapeuta
        - fizykoterapeuta
        - żródło utrzymania
        - dekoratorka wnętrz
        - opiekunka do dzieci
        - opiekunka do zwierząt
        - sekretarka
        - agentka do załatwiania spraw urzędowych
        - koleżanka
        - koleżanka do kieliszka
        - kibic sportowy
        - kierowca
        - mechanik...
        • impostor Re: " WFK "-muszę ją mieć ! (wezmę ją ze sobą w m 13.08.04, 19:35
          plaska glowa, haczykowate zeby - wiadomo po cosmile)
          • marcotills "WFK "-muszę ją mieć ! (wezmę ją ze sobą w morze) 13.08.04, 19:43
            impostor napisał:

            > plaska glowa, haczykowate zeby - wiadomo po cosmile)
            --
            szczegóły konstrukcyjne rozpracujemy później...wink
        • to.ya Re: " WFK "-muszę ją mieć ! (wezmę ją ze sobą w m 13.08.04, 19:35
          marcotills napisał:


          > Zaczynamy listę funkcji kobiety " WFK "

          > - kibic sportowy

          Real gola!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wink ;P
          Ale to było przedwczoraj. Teraz komu by tu...?
          ;P
          • marcotills Re: " WFK "-muszę ją mieć ! (wezmę ją ze sobą w m 13.08.04, 19:45
            to.ya napisała:

            > marcotills napisał:
            >
            >
            > > Zaczynamy listę funkcji kobiety " WFK "
            >
            > > - kibic sportowy
            >
            > Real gola!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wink ;P
            > Ale to było przedwczoraj. Teraz komu by tu...?
            > ;P
            --
            aż kipi energią nasza Ewa...
            Jakie wieści z pracą...?
            >
            • to.ya Ech... 13.08.04, 19:47
              marcotills napisał:

              > aż kipi energią nasza Ewa...
              Czyli wraca do normalnego swojego trybu życia.

              > Jakie wieści z pracą...?
              Jak narazie jest do d...y.
              Ale humor wróciło mi umówienie się na poniedziałek z sympatycznym człowiekiem.

              GG:8722156
              ...
              • marcotills Re: Ech... 13.08.04, 19:54
                to.ya napisała:

                > marcotills napisał:
                >
                > > aż kipi energią nasza Ewa...
                > Czyli wraca do normalnego swojego trybu życia.
                >
                > > Jakie wieści z pracą...?
                > Jak narazie jest do d...y.
                > Ale humor wróciło mi umówienie się na poniedziałek z sympatycznym człowiekiem.
                --
                cieszę się z Tobą ! smile))
                >
                > GG:8722156
                > ...
                >
                >
                • to.ya Re: Ech... 13.08.04, 20:15
                  marcotills napisał:



                  > cieszę się z Tobą ! smile))
                  A, to miłe. Dziekuję big_grin
    • diablica_28 Jak tam minoł Wam piątek 13-go ?? 13.08.04, 20:43
      Dla mnei był udany, wszystkiego czego się tknełam w pracy zaraz się jakby samo
      wykonywało. Uwielbiam takie piątki 13-go .
      • marcotills Re: Jak tam minoł Wam piątek 13-go ?? 13.08.04, 20:45
        diablica_28 napisała:

        > Dla mnei był udany, wszystkiego czego się tknełam w pracy zaraz się jakby
        samo
        >
        > wykonywało. Uwielbiam takie piątki 13-go .
        --
        ja takich piątków się lękam i z domu nie wychodzę...
        Kiedy pracowałem "na lądzie" to zawsze w taki dzień brałem tzw. "wolne"...
        • diablica_28 Re: Jak tam minoł Wam piątek 13-go ?? 13.08.04, 20:47
          A co teraz kiedy nie pracujesz na lądzie marcko to 130go piątek jest inny ??
          • marcotills Re: Jak tam minoł Wam piątek 13-go ?? 13.08.04, 21:20
            diablica_28 napisała:

            > A co teraz kiedy nie pracujesz na lądzie marcko to 130go piątek jest inny ??
            --
            teraz nie muszę brać "wolnego"...
            • diablica_28 Re: Jak tam minoł Wam piątek 13-go ?? 15.08.04, 18:05
              marcotills napisał:
              "teraz nie muszę brać "wolnego"..."

              No to do następnego razu mój Ty fatalisto!!
              • marcotills Re: Jak tam minął Wam piątek 13-go ?? :))) 17.08.04, 12:25
                gdzie jest diablica z Bydgoszczy...? (niem. Die Teufelfrau von Bromberg...?)
                • diablica_28 Re: Jak tam minął Wam piątek 13-go ?? :))) 17.08.04, 14:52
                  Morco w Bydgoszczy nei pada i nie wieje , więc pisenka o Bosmanie jest ciut
                  przesadzona!!
      • chaladia Re: Jak tam minoł Wam piątek 13-go ?? 14.08.04, 12:13
        Jakoś przezyłem.
        Ale dwa razy zmokłem.
        • ulalka Re: Jak tam minoł Wam piątek 13-go ?? 14.08.04, 13:16
          jakos uniknelam zadym i problemow smile a nawet nawiazalam mily kontakt.. ciekawe
          co z tego wyniknie.... trzymajcie kciuki smile
    • narysuj.mi.baranka ??? 14.08.04, 13:03
      Hej, hej, to sa wynalazki, ktore wchodza na rynek. Nie rozumiem dlaczego
      nazywac moda nabywanie i uzytkowanie czegos.
      • impostor Re: ??? 14.08.04, 14:02
        bo tak i tyle tongue_out
    • candycandy Re: Muszę to mieć ! Coś na topie . 16.08.04, 16:51
      Już trwa - na plazmę na ścianiesmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka