szwagier_z_niemodlina 13.10.07, 12:00 Lezalo w skrzynce zaproszenie, tom przyszedl podziekowac za wyroznienie. Pozwolcie sie przedstawic: czlowiek z prowincji jestem. Gumofilce wyczyscilem przed wyjsciem. Czy ja dobrze czuje ze tu jest sloggalnie? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sibeliuss Re: Dzien dobry 13.10.07, 12:11 Witam. Serio jesteś z Niemodlina? Piękne miasto. Odpowiedz Link
sibeliuss Re: Dzien dobry 13.10.07, 12:18 Byłem w Niemodlinie, bardzo ładne miasteczko. Odpowiedz Link
szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 13.10.07, 12:20 Teraz moze. Kiedy to byla "taka gmina" ("nie wiesz skutek czy przyczyna"). Odpowiedz Link
szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 13.10.07, 13:51 Nie zawsze wszedzie tak bylo. Teraz sie zroslo i faktycznie mozna odniesc takie wrazenie. Odpowiedz Link
szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 13.10.07, 16:18 Dawno nie bylem. Kultura polska zawdziecza mu Pawla Kukiza. Odpowiedz Link
p_k_79 Re: Dzien dobry 13.10.07, 12:23 Lepiej być złej - dobra niech weźmie z zaskoczenia W drugą stronę nie jest już tak fajnie.. Odpowiedz Link
szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 13.10.07, 13:52 Niby jest to dobra koncepcja. Ale wydaje sie ze wtedy czlowiek jakby nieswiadomie sobie sam tryby w piasek sypal Odpowiedz Link
szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 13.10.07, 15:39 To kazdy potrafi PS. nie bylo celowo Odpowiedz Link
szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 13.10.07, 15:44 Jak skakac do wody a wodzic do skokow. Jako czlowieku prostemu sie mi metafory czasem przestawiaja, nie? Odpowiedz Link
szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 13.10.07, 15:49 Czlowiek skrzywiony przeciwstawiony czlowiekowi prostemu? Jak z przemowienia na wiecu PiS to brzmi )) Odpowiedz Link
p_k_79 Re: Dzien dobry 13.10.07, 15:52 O Matuś.. żeby już po 21.było, bo skojarzenia są jednotorowe)) I to jest bardziej zboczone, niż gdyby były jednotorowo erotyczne;DDD Odpowiedz Link
szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 13.10.07, 15:54 Myslisz ze sie rzuca na mozg (jak kto ma)? Cos w tym jest Ale pl. nie jest nl. Jedna literka roznicy a taki efekt Odpowiedz Link
szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 13.10.07, 15:58 I literowkach Klasyczne: mial wyjsc "niesmok" a wyszedl "niesmak". Odpowiedz Link
p_k_79 Re: Dzien dobry 13.10.07, 16:00 Dobrze, że nie litrówkach A tego z niesmokiem nie słyszałam Odpowiedz Link
szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 13.10.07, 16:05 Literowka z "literowka" to wszak "litrowka". Aha, klasyka. Lem. "Smoki prawdopodbienstwa". "wskutek czego statystyczne prawdopodobieństwo niesmoka weźmie górę nad smokiem? Ale jakież to ryzykowne, zważywszy, że jedno drobne drgnienie może spowodować zmianę w skutkach katastrofalną, niejednemu już w takich opałach wyszedł zamiast niesmoka - niesmak, i jakże od jednej litery ma zależeć tak wiele?! " Odpowiedz Link
p_k_79 Re: Dzien dobry 13.10.07, 16:09 Literówki, na szczęście, pozostają jedynie śmiechowymi ozdobnikami.. na tle tego, co się ostatnio dzieje z mową polską, rzecz jasna.. co prawda język ma być żywy i elastyczny, ale może bez przesady) Odpowiedz Link
szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 13.10.07, 16:16 Koszmar trwa, fakt. Ostanio mnie porazilo "monetyzowanie klienta". Odpowiedz Link
p_k_79 Re: Dzien dobry 13.10.07, 16:20 Ja jestem nadal zdegustowana "w Neesweku >pisze" - za moich licealnych czasów (to kurczę!! nie aż taka prehistoria przecież) za takie kwiatki dostawało się soczystą jedynkę.. Teraz to norma, przyjęta bez walki. Odpowiedz Link
szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 13.10.07, 16:25 Ba! To cale morze zjawisk Chocyb taka mala zatoczka, nazwy sklepow typu "swiat czegos". Swiat odlewow. Swiat paznkoci Swiat spryskiwaczy. Swiat pogrzebow. Wszystko autentyki. Odpowiedz Link
p_k_79 Re: Dzien dobry 13.10.07, 16:29 I nieśmiertelne "Alkohole")) Zawsze mam chęć wejść i się spytać, czy rzeczywiście mają w ofercie różne alkohole, bo metylowy by mi się przydał na wścibskie sąsiadki;DDD Odpowiedz Link
szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 13.10.07, 16:36 Yhyhyh, chemia w gazetach i tlumaczeniach. Pare lat temu czytam ze EU zakazalo w paszach dla bydla "niektorych musztard". Serio to bylo. Odpowiedz Link
p_k_79 Re: Dzien dobry 13.10.07, 16:41 No cóż.. czemu się dziwić w takich przypadkach, skoro nawet tłumaczenie banalnych ścieżek dialogowych w filmach jest kopalnią hmm pomysłów) Odpowiedz Link
szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 13.10.07, 16:42 "Wszystkie dlonie na poklad". Juz funkcjonuje jako zwrot w polskim Odpowiedz Link
p_k_79 Re: Dzien dobry 13.10.07, 16:47 Ja do dziś wściekam się na Pomysłowego Dobromira, co "Dirty dancing" ochrzcił "Wirującym seksem", dzięki czemu musiałam go w tajemnicy oglądać u Kumpelki, bo Rodzice byli zgorszeni samym tytułem dogłębnie)) Odpowiedz Link
szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 13.10.07, 17:19 Oj tak tak. Duze to bylo osiagniecie. Ale i tak najlepsze bylo wtedy, w epcoe peirwszych video to, ehem, czytanie dialogow przez lektora meskiego, a tlumaczonego gdzies w garazu (tak w garazach byly wtryskarki i szlifierki, czy mieszalnie klejow). Glosy czytajace "Rambo" czy "Emmanuelle", mniaaaam Odpowiedz Link
p_k_79 Re: Dzien dobry 13.10.07, 17:30 Taaak "Emmanuelle" to klasyka gatunku - to zróżnicowanie tembru, plastyka i płynność głosu) Jak robotnik nad drugim śniadaniem)) Odpowiedz Link
szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 13.10.07, 17:33 ) Sceny erotyczne hetero czytane jednym glosem meskim Wyspecjalizowanym uprzednio w filamch oswiatowych dla rolnikow. Ale taki lektor to tez polska specjalnosc. Odpowiedz Link
p_k_79 Re: Dzien dobry 13.10.07, 17:39 Wiesz.. tu mam wątpliwości, czy palmę pierwszeństwa śmieszności przyznać polskim lektorom, czy niemieckiemu dubbingowi)) Odpowiedz Link
szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 13.10.07, 17:43 Masz racje) "Du machst das fantastisch". Szczegolnie jak idzie o produkcje porno. Z tym ze tu maja wlasna. Z tego okresu (koniec 80') porywala mnie konwencja ze panie musialy byc w szpilakch a panowie w bialych skarpetkach. Odpowiedz Link
p_k_79 Re: Dzien dobry 13.10.07, 17:53 )) Tak, skarpetki były the best.. takie motywujące do działań) Niestety, niektórym Panom to zostało do dzisiaj.. i to nie na ekranie) Odpowiedz Link
szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 13.10.07, 17:55 Prawda czasu, prawda ekranu. Jak sie kto chlopcem naogladal, te rzeczy Odpowiedz Link
p_k_79 Re: Dzien dobry 13.10.07, 17:58 Ciekawe, że akurat skarpetki zapamiętał)) Bo z technikami już gorzej;PP Odpowiedz Link
szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 13.10.07, 18:09 Yhyhyhy. Tac one, te techniki z tych filmow, tak sie maja do realiow terenowych seksu rzeczywistego jak Rambo do wojny D Pomijajac wszystko inne, ja np. nie dre sie w takiej sytuacji po niemiecku. Odpowiedz Link
p_k_79 Re: Dzien dobry 13.10.07, 18:15 Ja też nie.. znaczy.. nie po niemiecku))) Miło było Cię poznać.. powinnam się poskarżyć, że przez Ciebie siedzę tu co najmniej dwie godziny ponad plan, ale.. jakoś nie żałuję Pozdrawiam i do "zobaczenia", mam nadzieję Odpowiedz Link
szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 13.10.07, 18:17 No, wlasnie chcialem powiedziec to samo ) Bede tu do was zagladal wiec. Czesc, p_k_79, zamiatam kufajka do ziemi Odpowiedz Link
szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 13.10.07, 17:26 Czesc Frido A te_1109 ma bardzo podchodzaca mi "Ulubiona muzyke". A ze nie ma w wizytowkach rubryki "Ulubione ksiazki" to znak czasu. Nie mozna targetu stresowac zbyt wygorowanymi standardami ? Odpowiedz Link
frida2 Re: Dzien dobry 13.10.07, 17:33 szwagier_z_niemodlina napisał: > A ze nie ma w wizytowkach rubryki "Ulubione ksiazki" to znak czasu. To skandal Odpowiedz Link
szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 13.10.07, 17:40 Nie doceniamy jakie to ma znaczenie dla "monetyzacji userow". Pewnie reklamodawcy nie chca czytelnikow ksiazek, bo sa trudnomonetyzowalni. Dodofile sa w cenie Odpowiedz Link
agulaszek Re: Dzien dobry 15.10.07, 11:46 Witaj, miło Cię tu widzieć Jakie wieści z placu budowy Odpowiedz Link
szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 15.10.07, 12:07 Czesc Agulaszku Ano, lejem beton, topim smole i ogladamy w barakowozie pozolkle ze starosci gole baby na scianach. A poza tym nastroj jak u Waligorskiego w wierszach Odpowiedz Link
agulaszek Re: Dzien dobry 15.10.07, 12:12 a ogrzewanie kozą skuteczne? bo gołe baby i prądowa herbatka nie jest chyba wystarczająco skuteczna Odpowiedz Link
szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 15.10.07, 12:23 Budowlaniec z praktyka ma juz letko inna fizjologie, byle co go nie ochlodzi. A spychy maja teraz klimatyzacje, tak ze dobrze jest A pozolkle gole baby zo jest nasza tozsamosc kulturowa i mlodosc. Nie damy Emmanueli, Samanthy Fox i Sabriny wymienic na Dode! Nigdy! Odpowiedz Link
szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 15.10.07, 13:29 Nawet jak pozolkle? Taki jeden od nas to jechal za chlebem za dwie mniejsze wody, tania linia, nie? To dostal od nas taka jedna pozolkla w secesyjnych wnetrzach zeby mu tozsamosc przypominala. Napisalismy "od kolegow z eksportu". Jakesmy ja odkleili to sie pod spodem zdjecie Bonka z Hiszpanii 82 pokazalo, ty wiesz? Odpowiedz Link
agulaszek Re: Dzien dobry 15.10.07, 15:43 To mu sentymenta z podstawówki chyba odżyły albo i z przedszkola Odpowiedz Link
szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 15.10.07, 16:06 Trudno wyczuc, w tym zawodzie to sie szybko wyglada na tyle na ile sie wyglada przed emerytura, jak kto dozyje Odpowiedz Link