Dodaj do ulubionych

Dzien dobry

13.10.07, 12:00
Lezalo w skrzynce zaproszenie, tom przyszedl podziekowac za wyroznienie.
Pozwolcie sie przedstawic: czlowiek z prowincji jestem. Gumofilce wyczyscilem
przed wyjsciem.
Czy ja dobrze czuje ze tu jest sloggalnie? smile
Obserwuj wątek
    • sibeliuss Re: Dzien dobry 13.10.07, 12:11
      Witam.
      Serio jesteś z Niemodlina?
      Piękne miasto.
      • szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 13.10.07, 12:12
        Jak serio? smile
        • ejno Re: Dzien smarkaty 13.10.07, 12:13
          ....bo mam katartongue_out
        • sibeliuss Re: Dzien dobry 13.10.07, 12:18
          Byłem w Niemodlinie, bardzo ładne miasteczko.
          • szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 13.10.07, 12:20
            Teraz moze. Kiedy to byla "taka gmina" ("nie wiesz skutek czy przyczyna").
            • sibeliuss Re: Dzien dobry 13.10.07, 12:59
              A mi się Opolskie kojarzy z porządkiem.
              • szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 13.10.07, 13:51
                Nie zawsze wszedzie tak bylo. Teraz sie zroslo i faktycznie mozna odniesc takie
                wrazenie.
                • sibeliuss Re: Dzien dobry 13.10.07, 13:57
                  Szkoda tylko, że N. nie jest powiatem.
                  • szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 13.10.07, 15:39
                    Byl sad(
                    • sibeliuss Re: Dzien dobry 13.10.07, 16:15
                      Powinien być - to spore miasto.
                      • szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 13.10.07, 16:18
                        Dawno nie bylem.
                        Kultura polska zawdziecza mu Pawla Kukiza.
    • p_k_79 Re: Dzien dobry 13.10.07, 12:14
      ..na razie w teorii, ale może się nie skopiesmile
      • szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 13.10.07, 12:21
        Trza byc dobrej mysli.
        • p_k_79 Re: Dzien dobry 13.10.07, 12:23
          Lepiej być złej - dobra niech weźmie z zaskoczeniawink W drugą stronę
          nie jest już tak fajnie..
          • szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 13.10.07, 13:52
            Niby jest to dobra koncepcja. Ale wydaje sie ze wtedy czlowiek jakby
            nieswiadomie sobie sam tryby w piasek sypal smile
            • p_k_79 Re: Dzien dobry 13.10.07, 13:53
              yyyyyyyy.. a nie piasek w tryby przypadkiem?wink)
              • szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 13.10.07, 15:39
                To kazdy potrafi smile

                PS. nie bylo celowo smile
                • p_k_79 Re: Dzien dobry 13.10.07, 15:42
                  Coś, jak grać na nastrojonej gitarze?wink
                  • szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 13.10.07, 15:44
                    Jak skakac do wody a wodzic do skokow. Jako czlowieku prostemu sie mi metafory
                    czasem przestawiaja, nie? smile
                    • p_k_79 Re: Dzien dobry 13.10.07, 15:46
                      Nie wiem.. ja tam nieco skrzywiona jestemwink
                      • szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 13.10.07, 15:49
                        Czlowiek skrzywiony przeciwstawiony czlowiekowi prostemu? Jak z przemowienia na
                        wiecu PiS to brzmi smile))
                        • p_k_79 Re: Dzien dobry 13.10.07, 15:52
                          O Matuś.. żeby już po 21.było, bo skojarzenia są jednotorowesmile)) I
                          to jest bardziej zboczone, niż gdyby były jednotorowo erotyczne;DDD
                          • szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 13.10.07, 15:54
                            Myslisz ze sie rzuca na mozg (jak kto ma)?
                            Cos w tym jest smile
                            Ale pl. nie jest nl. Jedna literka roznicy a taki efekt smile
                            • p_k_79 Re: Dzien dobry 13.10.07, 15:56
                              Diabeł zawsze tkwi w szczegółachwink
                              • szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 13.10.07, 15:58
                                I literowkach smile
                                Klasyczne: mial wyjsc "niesmok" a wyszedl "niesmak".
                                • p_k_79 Re: Dzien dobry 13.10.07, 16:00
                                  Dobrze, że nie litrówkachwink
                                  A tego z niesmokiem nie słyszałamsmile
                                  • szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 13.10.07, 16:05
                                    Literowka z "literowka" to wszak "litrowka".

                                    Aha, klasyka. Lem. "Smoki prawdopodbienstwa".

                                    "wskutek czego statystyczne prawdopodobieństwo niesmoka weźmie górę nad smokiem?
                                    Ale jakież to ryzykowne, zważywszy, że jedno drobne drgnienie może spowodować
                                    zmianę w skutkach katastrofalną, niejednemu już w takich opałach wyszedł zamiast
                                    niesmoka - niesmak, i jakże od jednej litery ma zależeć tak wiele?! "
                                    • p_k_79 Re: Dzien dobry 13.10.07, 16:09
                                      Literówki, na szczęście, pozostają jedynie śmiechowymi ozdobnikami..
                                      na tle tego, co się ostatnio dzieje z mową polską, rzecz jasna.. co
                                      prawda język ma być żywy i elastyczny, ale może bez przesadysmile)
                                      • szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 13.10.07, 16:16
                                        Koszmar trwa, fakt. Ostanio mnie porazilo "monetyzowanie klienta".
                                        • p_k_79 Re: Dzien dobry 13.10.07, 16:20
                                          Ja jestem nadal zdegustowana "w Neesweku >pisze" - za moich
                                          licealnych czasów (to kurczę!! nie aż taka prehistoria przecieżwink)
                                          za takie kwiatki dostawało się soczystą jedynkę.. Teraz to norma,
                                          przyjęta bez walki.
                                          • szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 13.10.07, 16:25
                                            Ba! To cale morze zjawisksmile
                                            Chocyb taka mala zatoczka, nazwy sklepow typu "swiat czegos".
                                            Swiat odlewow.
                                            Swiat paznkoci
                                            Swiat spryskiwaczy.
                                            Swiat pogrzebow.

                                            Wszystko autentyki.
                                            • p_k_79 Re: Dzien dobry 13.10.07, 16:29
                                              I nieśmiertelne "Alkohole"smile)) Zawsze mam chęć wejść i się spytać,
                                              czy rzeczywiście mają w ofercie różne alkohole, bo metylowy by mi
                                              się przydał na wścibskie sąsiadki;DDD
                                              • szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 13.10.07, 16:36
                                                Yhyhyh, chemia w gazetach i tlumaczeniach. Pare lat temu czytam ze EU zakazalo w
                                                paszach dla bydla "niektorych musztard". Serio to bylo.
                                                • p_k_79 Re: Dzien dobry 13.10.07, 16:41
                                                  smile
                                                  No cóż.. czemu się dziwić w takich przypadkach, skoro nawet
                                                  tłumaczenie banalnych ścieżek dialogowych w filmach jest kopalnią
                                                  hmm pomysłówwink)
                                                  • szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 13.10.07, 16:42
                                                    "Wszystkie dlonie na poklad". Juz funkcjonuje jako zwrot w polskim smile
                                                  • p_k_79 Re: Dzien dobry 13.10.07, 16:47
                                                    Ja do dziś wściekam się na Pomysłowego Dobromira, co "Dirty dancing"
                                                    ochrzcił "Wirującym seksem", dzięki czemu musiałam go w tajemnicy
                                                    oglądać u Kumpelki, bo Rodzice byli zgorszeni samym tytułem
                                                    dogłębniewink))
                                                  • szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 13.10.07, 17:19
                                                    Oj tak tak. Duze to bylo osiagniecie. Ale i tak najlepsze bylo wtedy, w epcoe
                                                    peirwszych video to, ehem, czytanie dialogow przez lektora meskiego, a
                                                    tlumaczonego gdzies w garazu (tak w garazach byly wtryskarki i szlifierki, czy
                                                    mieszalnie klejow). Glosy czytajace "Rambo" czy "Emmanuelle", mniaaaam smile
                                                  • p_k_79 Re: Dzien dobry 13.10.07, 17:30
                                                    Taaaksmile "Emmanuelle" to klasyka gatunku - to zróżnicowanie tembru,
                                                    plastyka i płynność głosuwink) Jak robotnik nad drugim śniadaniemsmile))
                                                  • szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 13.10.07, 17:33
                                                    smile)
                                                    Sceny erotyczne hetero czytane jednym glosem meskim smile Wyspecjalizowanym
                                                    uprzednio w filamch oswiatowych dla rolnikow.
                                                    Ale taki lektor to tez polska specjalnosc.
                                                  • p_k_79 Re: Dzien dobry 13.10.07, 17:39
                                                    Wiesz.. tu mam wątpliwości, czy palmę pierwszeństwa śmieszności
                                                    przyznać polskim lektorom, czy niemieckiemu dubbingowiwink))
                                                  • szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 13.10.07, 17:43
                                                    Masz racjesmile) "Du machst das fantastisch". Szczegolnie jak idzie o produkcje
                                                    porno. Z tym ze tu maja wlasna. Z tego okresu (koniec 80') porywala mnie
                                                    konwencja ze panie musialy byc w szpilakch a panowie w bialych skarpetkach.
                                                  • p_k_79 Re: Dzien dobry 13.10.07, 17:53
                                                    smile)) Tak, skarpetki były the best.. takie motywujące do działańwink)
                                                    Niestety, niektórym Panom to zostało do dzisiaj.. i to nie na
                                                    ekraniewink)
                                                  • szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 13.10.07, 17:55
                                                    Prawda czasu, prawda ekranu.
                                                    Jak sie kto chlopcem naogladal, te rzeczy smile
                                                  • p_k_79 Re: Dzien dobry 13.10.07, 17:58
                                                    Ciekawe, że akurat skarpetki zapamiętałsmile)) Bo z technikami już
                                                    gorzej;PP
                                                  • szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 13.10.07, 18:09
                                                    Yhyhyhy. Tac one, te techniki z tych filmow, tak sie maja do realiow terenowych
                                                    seksu rzeczywistego jak Rambo do wojny big_grinD
                                                    Pomijajac wszystko inne, ja np. nie dre sie w takiej sytuacji po niemiecku.
                                                  • p_k_79 Re: Dzien dobry 13.10.07, 18:15
                                                    Ja też nie.. znaczy.. nie po niemieckuwink)))

                                                    Miło było Cię poznać.. powinnam się poskarżyć, że przez Ciebie
                                                    siedzę tu co najmniej dwie godziny ponad plan, ale.. jakoś nie
                                                    żałujęsmile Pozdrawiam i do "zobaczenia", mam nadziejęsmile
                                                  • szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 13.10.07, 18:17
                                                    No, wlasnie chcialem powiedziec to samo smile)
                                                    Bede tu do was zagladal wiec.
                                                    Czesc, p_k_79, zamiatam kufajka do ziemi smile
    • priw Re: Dzien dobry 13.10.07, 12:51
      Witam,też jestem tu "nowa"smile
      • szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 13.10.07, 13:53
        To juz nas jest dwasmile
        • p_k_79 Re: Dzien dobry 13.10.07, 14:00
          Trzy.. co najmniejsmile
    • te1109 Re: Dzien dobry 13.10.07, 16:43
      Dzień dobry ,witajsmile
      • szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 13.10.07, 17:17
        Hejsmile
    • frida2 Re: Dzien dobry 13.10.07, 17:19
      Witaj szwagrze.
      • szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 13.10.07, 17:26
        Czesc Fridosmile
        A te_1109 ma bardzo podchodzaca mi "Ulubiona muzyke".
        A ze nie ma w wizytowkach rubryki "Ulubione ksiazki" to znak czasu. Nie mozna
        targetu stresowac zbyt wygorowanymi standardami ? smile
        • frida2 Re: Dzien dobry 13.10.07, 17:33
          szwagier_z_niemodlina napisał:

          > A ze nie ma w wizytowkach rubryki "Ulubione ksiazki" to znak czasu.

          To skandal smile
          • szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 13.10.07, 17:34
            To plan smile
            • frida2 Re: Dzien dobry 13.10.07, 17:37
              Jak zwał tak zwał smile
              • szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 13.10.07, 17:40
                Nie doceniamy jakie to ma znaczenie dla "monetyzacji userow". Pewnie
                reklamodawcy nie chca czytelnikow ksiazek, bo sa trudnomonetyzowalni.
                Dodofile sa w cenie smile
    • agulaszek Re: Dzien dobry 15.10.07, 11:46
      Witaj, miło Cię tu widziećsmile
      Jakie wieści z placu budowy wink
      • szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 15.10.07, 12:07
        Czesc Agulaszku smile
        Ano, lejem beton, topim smole i ogladamy w barakowozie pozolkle ze starosci gole
        baby na scianach. A poza tym nastroj jak u Waligorskiego w wierszach smile

        • agulaszek Re: Dzien dobry 15.10.07, 12:12
          a ogrzewanie kozą skuteczne?
          bo gołe baby i prądowa herbatka nie jest chyba wystarczająco
          skuteczna wink
          • szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 15.10.07, 12:23
            Budowlaniec z praktyka ma juz letko inna fizjologie, byle co go nie ochlodzi. A
            spychy maja teraz klimatyzacje, tak ze dobrze jest smile
            A pozolkle gole baby zo jest nasza tozsamosc kulturowa i mlodosc. Nie damy
            Emmanueli, Samanthy Fox i Sabriny wymienic na Dode! Nigdy!
            • agulaszek Re: Dzien dobry 15.10.07, 12:28
              Tyż bym nie dała smile
              • szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 15.10.07, 13:29
                Nawet jak pozolkle?
                Taki jeden od nas to jechal za chlebem za dwie mniejsze wody, tania linia, nie?
                To dostal od nas taka jedna pozolkla w secesyjnych wnetrzach zeby mu tozsamosc
                przypominala. Napisalismy "od kolegow z eksportu". Jakesmy ja odkleili to sie
                pod spodem zdjecie Bonka z Hiszpanii 82 pokazalo, ty wiesz?
                • agulaszek Re: Dzien dobry 15.10.07, 15:43
                  To mu sentymenta z podstawówki chyba odżyły albo i z przedszkola smile
                  • szwagier_z_niemodlina Re: Dzien dobry 15.10.07, 16:06
                    Trudno wyczuc, w tym zawodzie to sie szybko wyglada na tyle na ile sie wyglada
                    przed emerytura, jak kto dozyje smile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka