sibeliuss
30.01.09, 10:07
W lutym sąd zadecyduje, co zrobić z 11-letnim chłopcem oskarżonym o
molestowanie kilkuletnich dziewczynek w Dziecięcej Wiosce SOS w
Karlinie (Zachodniopomorskie). Chłopak jest synem jednej z
wychowawczyń. Sprawa wyszła na jaw, gdy dyrekcja Wioski rozwiązała z
kobietą umowę o pracę. Wtedy molestowane dziewczynki opowiedziały o
wszystkim jednej z wychowawczyń.
www.dziennik.pl/incoming/article300894/11_latek_oskarzony_o_molestowanie.html