Dodaj do ulubionych

Chlopczyk?

30.01.09, 10:07
W lutym sąd zadecyduje, co zrobić z 11-letnim chłopcem oskarżonym o
molestowanie kilkuletnich dziewczynek w Dziecięcej Wiosce SOS w
Karlinie (Zachodniopomorskie). Chłopak jest synem jednej z
wychowawczyń. Sprawa wyszła na jaw, gdy dyrekcja Wioski rozwiązała z
kobietą umowę o pracę. Wtedy molestowane dziewczynki opowiedziały o
wszystkim jednej z wychowawczyń.

www.dziennik.pl/incoming/article300894/11_latek_oskarzony_o_molestowanie.html
Obserwuj wątek
    • onlodz42 Re: Chlopczyk? 30.01.09, 10:18
      rozpieszczony, bezkarny bachor
      • aiczka Re: Chlopczyk? 30.01.09, 11:09
        Sprawa jest zdumiewająca. W pierwszym odruchu stwierdzamy, że to mały
        zwyrodnialec, ale czy jest tak naprawdę? Wiadomo, że dzieci interesują się płcią
        przeciwną, psychologowie piszą, że "zabawy w doktora", podglądanie to naturalny
        etap rozwoju. Jest raczej mało prawdopodobne, by dziecko miało rozwinięte
        potrzeby seksualne, które chciałoby zaspokajać z pomocą innych dzieci. Bardziej
        prawdopodobna jest ciekawość, naśladowanie czegoś. Myślę, że jest bardzo
        prawdopodobne, że chłopiec nie wiedział dobrze, co robi i nie zdawał sobie
        sprawy, dlaczego jest to niewłaściwe.
        Można przypuszczać, że matka nie zadbała odpowiednio o wychowanie syna (który
        uważał, że wolno mu kogoś do czegoś zmuszać - przy czym pewnie nie zdawał sobie
        sprawy, do czego) ani przysposobionych dziewczynek (które uważały, że wolno je
        do czegoś zmuszać i nie miały zaufanej osoby dorosłej, której by o tym
        opowiedziały).
        Wszystkimi dziećmi powinni zaopiekować się psychologowie.
      • sibeliuss Re: Chlopczyk? 30.01.09, 11:13
        onlodz42 napisał:

        > rozpieszczony, bezkarny bachor
        --
        Za kilka lat pogadasz inaczej tongue_out

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka