ma_magdalena
18.03.10, 23:46
Doktor specjalnie nie zaleca nam ruchu. Wspomina o chodzeniu po
schodach, spacerach itp. Powiedzcie mi dziewczyny, zmobilizowałyście
się do jakiegoś ruchu? Aerobik, kijki, basen. Ja na razie mam
strasznego lenia. Kijki stoją w szafie, na basen bym się wybrała,
ale wynajduję sto powodów dlaczego nie...a pewnie szło by szybciej.
Obiecuję sobie, że jak tylko się ociepli.....
Podobno już jutro ma się ocieplić ;-)