Dodaj do ulubionych

Ruszacie się dziewczyny?

18.03.10, 23:46
Doktor specjalnie nie zaleca nam ruchu. Wspomina o chodzeniu po
schodach, spacerach itp. Powiedzcie mi dziewczyny, zmobilizowałyście
się do jakiegoś ruchu? Aerobik, kijki, basen. Ja na razie mam
strasznego lenia. Kijki stoją w szafie, na basen bym się wybrała,
ale wynajduję sto powodów dlaczego nie...a pewnie szło by szybciej.
Obiecuję sobie, że jak tylko się ociepli.....
Podobno już jutro ma się ocieplić ;-)
Obserwuj wątek
    • kacha_m4 Re: Ruszacie się dziewczyny? 19.03.10, 00:56
      Ruszam się od listopada-pilates,salsa,siłownia,czasem 4 a czasem 2 razy w
      tygodniu po godzinie.Uwielbiam to,nie wiem jak mogłam nie ćwiczyć!
    • kinmalek Re: Ruszacie się dziewczyny? 19.03.10, 00:58
      Biegałam przez dwa dni...i na tym się skończyło ,:) Tak mi się potwornie nie
      chce.Mam też wydrukowany,fajny zestaw ćwiczeń na brzuch,ale cichutko leży sobie
      w szafce ,:)
      • abri Re: Ruszacie się dziewczyny? 19.03.10, 01:09
        Kinmalek, a ten zestaw to nie przypadkiem 6 Weidera? Chcialam go zaczac od poniedzialku, ale jakos nie moge sie zebrac.
        Stoi u mnie w domu cross trainer (orbitek chyba po polsku) ale zamierzam sie wziac za niego kiedy zrzuce conajmniej 10 kg, teraz za bardzo dokuczaja mi na nim kolana
        • l.e.a Re: Ruszacie się dziewczyny? 19.03.10, 06:42
          Od początku diety ćwiczę 6 Weidera z sąsiadką, z 2 tyg przerwą na
          leczenie mojej paprającej się rany.
    • tajemniczy_ogrod Re: Ruszacie się dziewczyny? 19.03.10, 07:55
      tak, 2 x w tyg aerobik.
      • cudko1 Re: Ruszacie się dziewczyny? 19.03.10, 08:46
        mój ruch jak na razie ogranicza sie do szybkiego marszu codizennie
        jakieś 20-25minut (drgoa do pracy i z pracy ;) ) i do latania za
        młodą, ale już niedługo rower, działka itp.
        na aerobic salsę (moje marzenie:) ) mnie obecnie zwyczajnie nie
        stać, zawsze wazniejsze wydatki są :/
        a w domu? szczerze nie mam kiedy i jak - wiem wiem brzmi jak wymówka
        • monjan Re: Ruszacie się dziewczyny? 19.03.10, 08:59
          tak:)
          chodzę 2 razy w tyg na salsę-ladies styling:)
    • ewelina811014 Re: Ruszacie się dziewczyny? 19.03.10, 09:00
      codziennie chodzę do pracy piechotką a w domu wieczorkiem robię brzuszki
      codziennie 20 więcej i doszłam juz do 100 dziś 120.
    • samantha.jones Re: Ruszacie się dziewczyny? 19.03.10, 09:25
      Chodzę na fitness 4-5 razy w tygodniu.
    • leneczkaz Re: Ruszacie się dziewczyny? 19.03.10, 10:11
      Schodzę ze schodów, znoszę/wnoszę syna.. a potem jeżdżę po biurze na krześle.
      Liczy się? ;)
    • justyna_w24 Re: Ruszacie się dziewczyny? 19.03.10, 10:58
      Na Dukanie, jak i na kazdej diecie niskoweglowodanowej, nie powinno sie
      zaczynac uprawiac zadnych sportow. To jest za duze obciazenie
      dla organizmu. Co innego jak ktos cwiczyl regularnie przed rozpoczeciem
      diety.
      Sport tak, ale od III fazy, kiedy dochodza do menu owoce, produkty
      skrobiowe i dwie uczty.
      • edycia274 Re: Ruszacie się dziewczyny? 19.03.10, 13:24
        ja chodzę na aqua aeorobik, ale to dlatego że się dobrze po nim czuję. i czasami
        idę po schodach a nie śmigam windą :)
    • kaga9 Re: Ruszacie się dziewczyny? 19.03.10, 22:54
      Chodzę na aerobik. Zaczęłam niedawno, ale pozwoliłam sobie, bo nie czułam się
      osłabiona bez węgli. No i na wiosnę zamierzam rzucić, a przynajmniej ograniczyć
      samochód;)
    • kinmalek Re: abri 20.03.10, 01:06
      nie,to nie 6,ale niektóre ćwiczenia są z tego zaczerpnięte.Ogólnie zestaw trochę lżejszy.
      wdziek.info/cwiczenia_na_plaski_brzuch.html
      • abri Re: kinmalek 20.03.10, 03:56
        o, jak lzejszy to cos dla mnie. Teraz nie bede miala wymowek ;)
        • luthienundomiel Re: kinmalek 20.03.10, 09:48
          ja mam w domu trójeczkę maluchów wiec na zajecia pozadomowe nie mam
          czasu a za nimi sporo biegania wiec wystarczy na razie
          • fajny.brunio1 Re: kinmalek 20.03.10, 09:52
            ja chodzę na aquaaerobik:)super jest.Chodzę już prawie poł roku :)
            • ma_magdalena Re: kinmalek 20.03.10, 22:49
              Ech, żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce - że zacytuję złotą
              myśl którejś z koleżanek dukanek ;-)
    • clamato Re: Ruszacie się dziewczyny? 22.03.10, 15:05
      Ruch w diecie przyspiesza nasze spalanie o 100%
      Warto się ruszać bo to dla serca jest bardzo zdrowe.
      Ja w swojej diecie mam troche ruchu i mi to bardzo szybko idzie.
      Do tego 2 razy dziennie zażywam chitinin extra który mi pozwala na zmniejszenie
      tkanki tłuszczowej w organizmie.
      Tłuszcz się tak nie wchłania.
      Ruch -chitinin- mała kaloryczność jedzenia= szybki spadek masy ciała.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka