Dodaj do ulubionych

jaki stosujecie system 5/5, 3/3???

12.05.11, 12:19
Jaką metodę stosujecie jeśli chodzi o ilość dni warzywnych a samych białkowych. Kiedyś stosowałam się do zasady 5/5 ale było ciężko. Teraz stosuję3/3. Jest o wiele lepiej 3 dni bez warzyw jakoś wytrzymuje.
Czy jest jakaś różnicy w szybkości utraty wagi???
Obserwuj wątek
    • bigandreass Re: jaki stosujecie system 5/5, 3/3??? 12.05.11, 12:35
      1/1 i minus 20 kg w pół roku
      • styczniowa2010 Re: jaki stosujecie system 5/5, 3/3??? 12.05.11, 14:07
        5/5 -10kg w 2,5 miesiaca
        • extrawagancja Re: jaki stosujecie system 5/5, 3/3??? 12.05.11, 15:49
          5/5 8 kg w 2 m-ce
    • siula5 4/3 12.05.11, 17:24
      poniedziałek-czwartek - P
      piątek - niedziela - PW
      • lucjola Re: 4/3 13.05.11, 06:09
        Jak miło, że ktoś jeszcze wpadł na takie rozwiązanie :) Ja co prawda 3/4 ale też schudłam ( P - pon, wto, śr ). Zaletą tego systemu jest to, że zawsze wiedziałam co mam jeść w którym dniu. No i w weekend zawsze miałam PW i mogłam coś fajnego przygotować :)
    • odsrodkowa Re: jaki stosujecie system 5/5, 3/3??? 12.05.11, 18:39
      1/1- inaczej mąż by mi nie wytrzymał- dla mnie to wszystko jedno bo za warzywami nie przepadam..
      • slonce12 Re: jaki stosujecie system 5/5, 3/3??? 13.05.11, 09:33
        było 4/3 ale wizyty na tronie raz w tygodniu to była masakra, oczy z orbit wychodziły, brzucho bolała, teraz idę 1/1 waga spada a kibelek odwiedzam co 2 dni.
    • haloosia Re: jaki stosujecie system 5/5, 3/3??? 13.05.11, 11:05
      1/1 - po 29 dniach minus 8 kg

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka