Dodaj do ulubionych

Powróciłam ;-)

22.04.08, 00:00
znow zaczelam herbalife, ale nurtuje mnie sprawa taka.mam 3 dniw tyg, kiedy
wracam do domu o 18tej i jem wtedy obiad,a kiedy zjesc koktajl??czy zjesc go
potem mimo toze nie jestem glodna???smam nie wiem.dzis nie zjadlam.
Obserwuj wątek
    • asiul3k Re: Powróciłam ;-) 22.04.08, 09:36

      A może mogłabyś/ chciałabyś jeść drugi koktajl w porze obiadu np.
      około 13.00 - 14.00, a wieczorny ciepły posiłek traktować jako
      kolację? Bo rzeczywiście nie ma sensu jeść o 18.00, a potem jeszcze
      koktajl, kiedy nie czujesz głodu ...



      • niedzwiedziaczek Re: Powróciłam ;-) 10.06.08, 10:31
        Tez mam ten problem , ze wracam ok 19;00 do domu i wlasciwie o tej
        porze nic nie powinno sie jesc, a ja bez porzadnego obiadu oraz
        kolacji...
        • lenkaaa Re: Powróciłam ;-) 10.06.08, 10:41
          Cześć, Marita :o) witaj spowrotem :o) ja bym zrobiła tak jak Asiul3k
          proponuje.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka