marita_ie 22.04.08, 00:00 znow zaczelam herbalife, ale nurtuje mnie sprawa taka.mam 3 dniw tyg, kiedy wracam do domu o 18tej i jem wtedy obiad,a kiedy zjesc koktajl??czy zjesc go potem mimo toze nie jestem glodna???smam nie wiem.dzis nie zjadlam. Link Zgłoś Obserwuj wątek
asiul3k Re: Powróciłam ;-) 22.04.08, 09:36 A może mogłabyś/ chciałabyś jeść drugi koktajl w porze obiadu np. około 13.00 - 14.00, a wieczorny ciepły posiłek traktować jako kolację? Bo rzeczywiście nie ma sensu jeść o 18.00, a potem jeszcze koktajl, kiedy nie czujesz głodu ... Link Zgłoś
niedzwiedziaczek Re: Powróciłam ;-) 10.06.08, 10:31 Tez mam ten problem , ze wracam ok 19;00 do domu i wlasciwie o tej porze nic nie powinno sie jesc, a ja bez porzadnego obiadu oraz kolacji... Link Zgłoś
lenkaaa Re: Powróciłam ;-) 10.06.08, 10:41 Cześć, Marita :o) witaj spowrotem :o) ja bym zrobiła tak jak Asiul3k proponuje. Link Zgłoś