Dodaj do ulubionych

brak apetytu

27.03.10, 20:16
synek od ponad tygodnia nie ma ochoty na jedzonko...tzn zje kanapke z
parowka,szynka i z niczym innym.objadku wogole nie chce(dzis zjadl malutka
porcje rosolku z kluseczkami) je jeszcze sucha bulke. mleko na ogol wypija
tylko gdy idzie spac(240ml) i czasami w nocy. moje pytanie jak moge zachecic
go do jedzenia? czy moze to przeczekac? (przeciez nie moge w kolko dawac mu
chlebka)
Obserwuj wątek
    • k.plata-nazar Re: brak apetytu 29.03.10, 12:30
      w jakim wieku jet dziecko? Czy towarzysza temu inne objawy? moze rozpoczyna
      infekcje? moze karmiony jest w nieprawidlowych dla Niego warunkach? cos Go
      rozprasza?
      • jowita-90 Re: brak apetytu 29.03.10, 13:05
        synek ma 13 miesiecy.od miesiaca towarzyszyla mu infekcja-katar,kaszel itp. na
        dzien dzisiejszy ma czasami kaszel i nadal wybrzydza jedzeniem.
        • k.plata-nazar Re: brak apetytu 29.03.10, 13:49
          przedłużajaca sie infekcja moze byc powodem utraty apetytu. Prosze sprobowac cos
          zmienic w Jego diecie, moze uatrakcyjnic. Czasem towarzystwo drugiego dziecka
          bywa sprzyjajace apetytowi. Czase posilkio w innym miejscu. Moze jest to
          zwiazane z Jego aktywnoscia w tym wieku (pewnie zaczyna chodzic) i
          najzwyczajniej w świecie "nie ma czasu na jedzenie".

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka