jowita-90
27.03.10, 20:16
synek od ponad tygodnia nie ma ochoty na jedzonko...tzn zje kanapke z
parowka,szynka i z niczym innym.objadku wogole nie chce(dzis zjadl malutka
porcje rosolku z kluseczkami) je jeszcze sucha bulke. mleko na ogol wypija
tylko gdy idzie spac(240ml) i czasami w nocy. moje pytanie jak moge zachecic
go do jedzenia? czy moze to przeczekac? (przeciez nie moge w kolko dawac mu
chlebka)