robin153
16.07.08, 05:05
Ktos mieszkal/mieszka? Znajomi maja tam sie przeprowadzic i pytali mnie co
wiem o mieszkaniu tam, a ja tylko wiem ze sa tam doskonale uniwersytety i
niezla sluzba zdrowia. I ze do wszystkich dan, jako przystawke podaja
pierogi:) Co jeszcze?