marusia100
14.05.06, 08:39
Wszyscy piszą tu o publikowaniu, ale właściwie tylko w odniesieniu do
książek. Również i ja mam swoje skromne marzenia, owszem, ale intuicja mówi
mi, że lepiej zaczynać od krótszych form.
Co mogę z takim opowiadaniem zrobić (objętość: około 40 tys. znaków ze
spacjami)? Gdzie to ewentualnie mogłoby zostać opublikowane? A może pomyśleć
o jakimś czasopiśmie? Pytam, bo widzę, że inni też próbują działać, więc
dlaczego nie ja... Będę zatem bardzo wdzięczna za wszelkie podpowiedzi.
Pozdrawiam.
Wrocławianka