Gość: meg22
IP: *.smrw.lodz.pl
23.11.11, 22:50
Chciałam Was przeprosić za swoje ostatnie nastroje. Staram się zawsze mieć dużo optymizmu ale chyba ostatnio mi nie wychodziło. Ostatnio kiepsko sobie radzę kiedy potrzebuję pomocy... A w ostatnim czasie potrzebuję częściej niż jeszcze dwa lata temu. Postaram się być lepiej nastawiona.
Wybaczcie proszę
Mam nadzieję, że główki Was nie bolą
Pozdrawiam
meg22