nessie-jp
01.03.08, 00:39
Jeszcze zanim usłyszałam o jutrzejszych wiatrach (nad Polską przejdzie orkan),
dostałam migreny... Odpuściło trochę po tryptanie i kodeinie, ale szykuję się
na nieprzyjemny weekend. :/
Trzymajcie się i nie dajcie się porwać tym wichrom!