Dodaj do ulubionych

Będzie się działo...

01.03.08, 00:39
Jeszcze zanim usłyszałam o jutrzejszych wiatrach (nad Polską przejdzie orkan),
dostałam migreny... Odpuściło trochę po tryptanie i kodeinie, ale szykuję się
na nieprzyjemny weekend. :/

Trzymajcie się i nie dajcie się porwać tym wichrom!
Obserwuj wątek
    • minniemouse Re: Będzie się działo... 01.03.08, 10:51
      Trzymam za ciebie kciuki Nessie. oby wiecej migren nie bylo.
      U nas jeszcze wichury nie bylo ale za to po pieknym cieplym dniu
      bylo zimno i lalo jak z cebra...

      ale mnie glowa bolala w tym pieknym dniu :( dzisiaj prawie wcale.
      tylko z rana.

      Minnie
      • mika_1 Re: Będzie się działo... 01.03.08, 13:32
        Ja też wiedziałam o wiatrach wcześniej niż się pojawiły. Migrena przywędrowała i, niestety, trzyma.
        Nienawidzę takiej pogody:(
    • mysza1973 Re: Będzie się działo... 01.03.08, 13:43
      Jezu...tu już się dzieje w Poznaniu.
      Masakra normalnie.
      Już jadę na nurofenie.
      Blokiem buja (16 piętrowy) niemiłosiernie więc mam dodatkowe atrakcje zawrotowe.
      W pogotowiu Cinie i Imigran:)
      Pozdrowionka
      • Gość: meg22 Re: Będzie się działo... IP: *.smrw.lodz.pl 01.03.08, 14:37

        Trzymajcie się jakoś.
        Życzę wytrzymałości!
        Pozdrowionka cieplutkie
        meg22
        • mamakluska Re: Będzie się działo... 01.03.08, 23:01
          no hej,
          niestety u mnie w Kielcach dzieje się to samo, głowę chce na dworze
          urwać......niestety też już zażyłam Dexak.......oby szybko te wiatry ucichły

          trzymajcie się ciepło
          • eni40 mamakluska 02.03.08, 09:00
            czy tobie pomaga dexak? ja tez to mam ale jeszcze nie probowalam
            gdyz w skladzie jest ketoprofen a mnie na pogotowi domięsniowy nie
            pomogł..wiec nie wiem jak to sie ma do tabletek..i jak go bierzesz?
            wile i w jakich odstepach w razie koniecznosci.. czy sa jakies
            doznania inne niz ustanie bolu?
    • jahreshka Re: Będzie się działo... 02.03.08, 09:02
      A mnie migrena nie nawiedziła - póki co...
      • mcbeal28 eni-dexak 02.03.08, 14:29
        mnie też na bóle głowy dexak nie pomga,

        ale jest rewelacyjny dla mnie jeżeli chodzi o bóle 'miesięczne'
        • eni40 Re: eni-dexak 02.03.08, 15:28
          nie mam bolimiesiecznych..nie znam bolu brzucha..za to wtedy migrena
          chce mie zabic
    • maadga Re: Będzie się działo... 02.03.08, 17:14
      Ja już po dwóch migeach i apapie max i eferalganie. Zdycham bo u
      mnie migrena się nałożyła z chorobą (przeziębieniem) jutro idę do
      lekarza dzieci i mąż wybyli by się nie zarazić.
    • anthonka Re: Będzie się działo... 03.03.08, 08:12
      Ja sobotnie wiatry przeżyłam dzielnie, za to wczoraj niestety poległam. Dzisiaj
      na szczęście już mi lepiej, czego i Wam wszystkim życzę :)
      • minniemouse Re: Będzie się działo... 04.03.08, 01:02
        mnie dzisiaj porabalo. wstalam dopiero po trzeciej,
        jestem rozbita i mam depresjyjny nastroj. ha.

        Minnie
        • mamakluska Re: Będzie się działo... 12.03.08, 20:31
          hej,
          jak tam dzisiaj? mnie pól głowy urwało dzisiaj....przez te wichury, a jak u Was?

          pozdr.
          • minniemouse Re: Będzie się działo... 13.03.08, 08:28
            echh szkoda gadac.... lepiej niz wczoraj ale zadna radosc...

            Minnie
            • eni40 Re: Będzie się działo... 14.03.08, 19:35
              ja mialam 3dniówe..boze ale mnie zwalilo..nawet nie chce do tego
              wracac bo sie boje powtorki
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka