Dodaj do ulubionych

ratunkiem zastrzyki

07.10.08, 21:45
Witam! Poczytałam sobie na forum to i owo, bo i dawno mnie tu nie
było. Zafundowałam sobie ostatnio, na własne życzenie, niezłą jazdę.
Brałam przez dwa miesiące tabletki antykoncepcyjne. I poki je
brałam , było ok -głowa nie bolała przez 3 tyg. Ale potem przez
tydzień koszmar. Ratowałam się zastrzykami, bo w pracy trzeba było
jakoś funkcjonować. I prawie zwątpiłam. Nawet one nie pomogły.
Dostałam pyralginę, dexaven, relanium. I tak się zastanawiam, czy
jest jakaś mieszanka dożylna o 100% skuteczności- bo czasem, same
wiecie, trzeba być na chodzie i już! Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • minniemouse Re: ratunkiem zastrzyki 07.10.08, 22:59
      Wydaje mi sie ze bez porozumienia z lekarzem neurologiem nic nie
      wymyslisz. Skuteczne moga byc zastrzyki z Imigranu ale poniewaz
      bierzesz leki antykoncepcyjne musisz sie zapytac czy w twoim
      przyadku nie ma p/wskazan. sadze ze nie ale nigdy niec nie wiadomo.


      Minnie
      • anka.333 Re: ratunkiem zastrzyki 08.10.08, 18:10
        Tabletki anty już odstawiłam. Imigran w zastrzyku jest trudno
        dostępny , przynajmniej w moim mieście. Zadna apteka mi tego nie
        sprowadziła, bo ponoć nie ma w hurtowniach. Trochę kicha.
        • minniemouse Re: ratunkiem zastrzyki 08.10.08, 23:12
          Hmm w takim ukladzie do tej mieszanki popros aby dali ci Imigran
          albo inny tryptan w tabletkach. oczywscie najpierw spytaj czy
          tryptan nie bedzie sie klocic z pozostalymi lekami.

          a jesli tobie nie pomagaja tryptany to moze bedziesz jedna z tych
          szczesliwcow ktorym DHE pomaga. tez njpierw spytaj.

          Poza tym zapytaj tez czy nie moga ci dac zamiast relanium i
          prylaginy cos mocniejszego, np. narkotycznego.
          albo Toradol. to jak, zdaje sie, Ketonal ale w zastrzyku znacznie
          lepiej dziala. z tym ze szkodzi na zoladek. ale chyba w zastrzyku
          akurat najmniej.



          Minnie
          • klaudyna108 Re: ratunkiem zastrzyki 08.10.08, 23:40
            zastrzyki z imigranu sa super skuteczne ale niestety koszmarnie drogie, chyba zaden polski szpital nie ma tego na stanie, tym bardziej pogotowie. mi osbiscie na bol pomagaly tylko triptany (ostatni rok bralam cinie), jak juz chcialo mi sie wymiotowac to bralam do tego aviomarin. na pogotowiu dawali mi tramal z ketonalem, nic nie pomagalo. teraz biore plavix (to lek kardiologiczny dopiero testowany w angli na migreny), na razie 3 tydzien, i po raz pierwszy od wielu lat nie boli mnie glowa i w koncu uwolnilam sie od triptanow, ktore byly przez lata moim codziennym towarzyszem. zycze zdrowka i pozdrawiam.
            • anka.333 Do Minnie 10.10.08, 20:29
              Co to jest DHE?
              • minniemouse Re: Do Minnie 10.10.08, 22:51
                Di -H ydro- Ergotamina.

                Jesli moge zasugerowac jak czegos nie wiesz to wrzuc sobie najpierw
                w Google'a - nie bedziesz musiala czekac dlugo na odpowiedz.

                Minnie
                • anka.333 Re: Do Minnie 11.10.08, 10:10
                  Dzięki Minnie, ale i tak długo nie czekałam na odpowiedź :)
                  Pozdrawiam.
    • Gość: dkm Re: ratunkiem zastrzyki IP: *.au.poznan.pl 10.02.14, 13:05
      właśnie jestem "w ciągu migrenowym". na mnie działa ketonal 100 i dexaven 4-8mg. wczoraj dostałam tą większą dawkę i jeszcze mnie trzyma. niestety w pracy lekko zwolnione myślenie..haha
      miłego testowania
      • Gość: meg22 Re: Do minnie IP: *.smrw.lodz.pl 13.02.14, 13:34
        Minnie. Mam prośbę
        Pomóż mi przejść przez procedurę rejestracji konta. Daj mi instrukcję. Czasami chciałabym załążyć nowy wątek albo się odezwać ale nie mam jak/ Pomożesz?
        meg22
        • annthonka Re: Do minnie 13.02.14, 17:59
          konto.gazeta.pl/konto/3481801,2,,,,,,1.html?back=http%3A%2F%2Fforum.gazeta.pl%2Fforum%2F0%2C0.html
          • ach_dama_byc_z_kanady Re: Do minnie 14.02.14, 03:45
            Bardzo dziekuje Antonka :)

            od siebie dodam, po zapomnieniu "na smierc" jednego passwordu i pytan pomocniczych
            ZAWSZE prosze to zapisac w notesie w 'razie czego'
            podczas tworzenia konta!

            Minnie
            • annthonka Re: Do minnie 14.02.14, 10:07
              Hi hi, też to znam :-).
              Jak mi się klapka w mózgu zapadła i zapomniałam hasła, to skończyło się zakładaniem nowego konta...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka