anka.333
07.10.08, 21:45
Witam! Poczytałam sobie na forum to i owo, bo i dawno mnie tu nie
było. Zafundowałam sobie ostatnio, na własne życzenie, niezłą jazdę.
Brałam przez dwa miesiące tabletki antykoncepcyjne. I poki je
brałam , było ok -głowa nie bolała przez 3 tyg. Ale potem przez
tydzień koszmar. Ratowałam się zastrzykami, bo w pracy trzeba było
jakoś funkcjonować. I prawie zwątpiłam. Nawet one nie pomogły.
Dostałam pyralginę, dexaven, relanium. I tak się zastanawiam, czy
jest jakaś mieszanka dożylna o 100% skuteczności- bo czasem, same
wiecie, trzeba być na chodzie i już! Pozdrawiam.