czy ktos z was zdecydowal sie na studia po 40tce? znam pare osob,
ktore zdecydowaly sie w tym wieku studiowac,ale ich ukonczenie nie
zagwarantowalo im utrzymania stanowiska czy znalezienie innej,
lepiej platnej pracy. a wysilek intelektualny i poniekad fizyczny
jest znaczny (no i finansowy). pytam, bo chodzi mi taki pomysl po
glowie