Dodaj do ulubionych

Admin przechodni

07.02.05, 03:26
Witam , poniewaz LX nie chciała juz być adminem tego forum , a Załozyciel też
nie chciał go przejac z powrotem, przekazała go , tymczasowo mnie , jako
adminowi anonimowemu, po to byście Państwo ze spokojem mogli wybrac jej
następcę. Ja będę tę funkcję pełnić prawie niewidzialnie i gdy dojdziecie
między soba do porozumienia adminowanie przekażę
Obserwuj wątek
    • onkwe Re: Admin przechodni 07.02.05, 05:09
      Witam przechodzacego admina,

      Tu mial nastapic dlugi wywod na temat socjologii forumoow, w kontekscie
      zbiorowego samounicestwienia, a w odniesieniu do zaburzen emocjonalnych
      jednostek uzytkujacych oraz administracyjnych, ze szczegolnym uwzglednieniem
      czynnikow anonimowych.....ale mi sie odechcialo wink)

      • jutka1 Re: Admin przechodni 07.02.05, 05:21
        Hmm
        Jesli chodzi o zaburzenia emocjonalne jednostek uzytkujacych...chyba pudlo a
        przynajmniej tak mnie diagnozuja.
        O czynnikach anonimowych owszem, zdiangnozowano pare razy...

        NB, samounicestwienie? seppuku??
        Eeeee tam. Wishful thinking.

        smile
    • jej_maz Re: Admin przechodni 07.02.05, 05:29
      Teraz to wszystko ma dla mnie sens i pozwolcie Panstwo, ze w zwiazku z tym
      powiem pare slow;

      Po pierwsze; chcialem bardzo serdecznie podziekowac LX za jej prace,
      zaangazowanie i wlozone serce w to forum. Dalej uwazam, ze byla najlepszym
      kandydatem aby mnie zastapic i uwazam, ze biorac pod uwage warunki, wywiazala
      sie swietnie ze swojego zadania. Jej obecna postawa, jedynie potwierdza jej
      nadrzedny stosunek do forum i jego przyszlosci. Mam nadzieje, ze LX jako
      forumowiczka, w dalszym ciagu bedzie przyczyniala sie do jego rozkwitu (w ktory
      ani przez moment nie watpie) i to niezaleznie pod czyim kierownictwem. Dzieki
      LX!!!

      Po drugie; LX dwukrotnie (raz na forum raz prywatnie) wyrazala gotowosc oddania
      forum z powrotem w moje rece. Nie odpowiedzialem na te oferty, ze wzgledu na
      inne plany, jak rowniez nie bedac tutaj przez te kilka tygodni, nie zadawalem
      sobie sprawy z sytuacji. Teraz widzac jak glebokie sa podzialy, stwierdzam, ze
      nalezy cos zrobic, aby utrzymac miejsce 40+ wsrod najlepszych for i
      zagwarantowac jego dalszy rozwoj ku uciesze i pozytkowi uczestnikow. W zwiazku
      z tym, niniejszym - jako zalozyciel - zglaszam swoja kandydature na przejecie z
      powrotem pozycji admina, obiecujac, ze uzyje swojego doswiadczenia aby
      przywrocic energie i poziom z pierwszego roku istnienia.

      Pozdrawiam - Mark
      • onkwe Re: Admin przechodni 07.02.05, 05:43
        To ja juz lepiej sobie pojde... wink
        • jej_maz Re: Admin przechodni 07.02.05, 05:47
          onkwe napisał:

          > To ja juz lepiej sobie pojde... wink

          smile))) wiem, wiem, ale ostatnio pisze strasznie duzo oficjalnych dokumentow i
          musze troche sie przestawic smile))
    • fan-j23 Re: Admin przechodni 07.02.05, 08:26
      mam nadzieję,ze nie jest to ten sam anonim co na alternatywiesad.
    • byfauch Re: A ja się cieszę.. 07.02.05, 08:47
      Z jednej strony to smutne jak się dzieci pobiją na podwórku, z drugiej chyba
      przydała się ta mała burza w "Kółku Szydełkowania Nieustającego". Cieszę się z
      frekwencji w mojej mordowni bo znaczy to, że krąg zainteresowań uczestników
      tego forum nie ogranicza się tylko do fotografowania nagrobków czy masturbacji
      na widok bukietu kwiatuszków.

      • archiwum_x Re: A ja się cieszę.. 07.02.05, 09:33
        I po cosmy ta zabe jedli? To taka czystka miala byc czy jak?
        Alternatywa jest cool!!!!
        • byfauch Re: A ja się cieszę.. 07.02.05, 09:44
          Ja nie jadłem żadnej żaby.
          Po prostu potrzebuję w życiu pewnej stałości. Przywiązuję się na przykład do
          stacji radiowych. Mieszkając w Nadrenii Palatynacie słuchałem RPR1 a obecnie w
          Badenii Wirtembergii SWR3.
          Możnaby przenośnie powiedzieć, że zastępuje mi to KK, który jak wiadomo od
          dwóch tysięcy lat prawie się nie zmienia.
          • nitonsio Re: A ja się cieszę.. 07.02.05, 13:07


            kot_filemon1 może ty pomożesz bo jak nie to zapomnij współpracę!
            • verbena1 Re: A ja się cieszę.. 07.02.05, 14:08
              Ciesze sie ,ze jestes Mark i probujesz ratowac Forum.
              Zostaje i bede probowala cos z tych gruzow jeszcze wydobyc.
              Witam tez anonimowego Admina.
              • nitonsio Re: A ja się cieszę.. 07.02.05, 14:16
                Ja nie jestem anonimowy:
                jestem Adminem Forum Alternatywne 40+.
                Nie możesz tego wreszcie pojąć ty stary babo!
                • verbena1 Do Admina przechodniego 07.02.05, 14:23
                  Mam pytanie, nie masz mozliwosci zablokowania nitonsio?
                  Grasuje tez na forum Alternatywnym podszywajac sie za Admina.
                  • nitonsio Re: Do Admina przechodniego 07.02.05, 14:28

                    A to też na moje nowe forum zaglądasz w tajemnicy stary maszkaronie w tajemnicy.
                    • mammaja Re: Do Admina przechodniego 07.02.05, 16:24
                      No i doczekalismy sie trolli, co nie jest niczym nowym. Mam nadzieje, ze
                      uczestnicy forum nie zraza sie. To minie. Dziekuje Markowi i Lbx, i mysle ze
                      inne osoby powinny tez cos napisac na ten temat. Admin przjsciowy nie jest
                      dobry na dluzsza mete!
                      • marialudwika Re: Do Admina przechodniego 07.02.05, 16:36
                        Absolutnie nie,popieram !!!
                        ml
                        • ada296 wracaj Marku 07.02.05, 16:48
                          nie mam nic przeciwko adminom anonimowym ale w naszej obecnej sytuacji wszystko
                          musi byc czytelne i jasne
                          admin anonimowy owszem - ale może później
                          wracaj Marku
                          nie zabierzemy Ci wiele czasu
                          jesteś tutaj potrzebny
                          masz autorytet na forum i dzięki Tobie szybko forum powróci do normy
                          tak myślę i już
                          • glodn_y Re: wracaj Marku 07.02.05, 20:06
                            ada296 napisała:

                            > nie mam nic przeciwko adminom anonimowym ale w naszej obecnej sytuacji wszystko
                            > musi byc czytelne i jasne
                            > admin anonimowy owszem - ale może później
                            > wracaj Marku
                            > nie zabierzemy Ci wiele czasu
                            > jesteś tutaj potrzebny

                            Masz odwagę przecistawić się Adzie?Marku!
                            > masz autorytet na forum i dzięki Tobie szybko forum powróci do normy
                            > tak myślę i już
                            >
                            >
                            • jutka1 Re: wracaj Marku 07.02.05, 20:32
                              przeciez Marek juz wczoraj sie zgodzil przejac forum z powrotem...
                              • bodzio49 Re: wracaj Marku 07.02.05, 20:42
                                Jestem za Markiem jak najbardziej.
                                Bardzo jestem zajęty, żona chora i niewiele mam czasu. Ale już niedługo będę z
                                Wami. Teraz tylko z doskoku. Będzie dobrze smile Pozdrawiam.
                              • ada296 Re: wracaj Marku 07.02.05, 20:44
                                witaj Jutka smile)
                                Mark zasygnalizował tylko,że:...
                                tu cytat:
                                "Teraz widzac jak glebokie sa podzialy, stwierdzam, ze
                                nalezy cos zrobic, aby utrzymac miejsce 40+ wsrod najlepszych for i
                                zagwarantowac jego dalszy rozwoj ku uciesze i pozytkowi uczestnikow. W zwiazku
                                z tym, niniejszym - jako zalozyciel - zglaszam swoja kandydature na przejecie z
                                powrotem pozycji admina, obiecujac, ze uzyje swojego doswiadczenia aby
                                przywrocic energie i poziom z pierwszego roku istnienia".

                                znaczy trza kandydata przyklepać oficjalnie

                                pozdrawiam i oświadczam, że widzę Cię Jutka oboma oczami smile)
                                dzisiaj będę Głodnego ignorować dla równowagi smile)

                                ps. Głodny Ciebie też widzę smile)
                                • jutka1 Re: wracaj Marku -- Adzielcu ;) 07.02.05, 20:54
                                  tez cie widze smile))
                                  czekaj, zaloze okulary...
                                  znowu cie widze smile

                                  J.smile
                                • jej_maz Re: 07.02.05, 20:59
                                  Faktycznie; z tego co rozumialem, to niedawno bylo jeszcze paru chetnych,
                                  muslalem wiec, ze ktos jeszcze sie zglosi.
                                  • kot_filemon1 Re: 07.02.05, 22:14
                                    To co juz mogę przekazac jej_mezowi forum?
                                    • mammaja Re: 07.02.05, 22:16
                                      Wlasnie przyszlam - uwazam, ze tak smile
                                      • kot_filemon1 Re: 07.02.05, 22:17
                                        OK , zabieram się do roboty.
                                        • kot_filemon1 Re: 07.02.05, 22:28
                                          Użytkownik "jej_maz" zostanie powiadomiony pocztą. Forum zostanie przejęte po
                                          jego akceptacji.

                                          Ostrzezenie - nitnsio zostal przeze mnie zabanowany. Teraz gdy wszedłem na
                                          zarzadzanie forum , nie znalazlem go na liscie zabanowanych .
                                          Jej_mazu zwroc na to uwagę.To musi byc ktos kto doskonale zna sie na
                                          komputerach.
                                          Zegnam przemile Towarzystwo i zycze sukcesów w dalszym rozwoju.Na troli nie
                                          zwracajcie uwagi , jednak przemyślcie swoje postawy wobec niektorych osób.
                                          • nitonisio Re: do Kota_F 07.02.05, 23:05
                                            > Ostrzezenie - nitnsio zostal przeze mnie zabanowany. Teraz gdy wszedłem na
                                            > zarzadzanie forum , nie znalazlem go na liscie zabanowanych .
                                            > Jej_mazu zwroc na to uwagę.To musi byc ktos kto doskonale zna sie na
                                            > komputerach.

                                            Exactly. To samo bylo na forum ościennym. Stoi napisane. Ale już chyba po
                                            problemie.

                                            Z anonimowym-adminowskim pozdrowieniem smile)
                                            nts.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka