kot_filemon1
07.02.05, 03:26
Witam , poniewaz LX nie chciała juz być adminem tego forum , a Załozyciel też
nie chciał go przejac z powrotem, przekazała go , tymczasowo mnie , jako
adminowi anonimowemu, po to byście Państwo ze spokojem mogli wybrac jej
następcę. Ja będę tę funkcję pełnić prawie niewidzialnie i gdy dojdziecie
między soba do porozumienia adminowanie przekażę