24.01.06, 22:02
Tym razem ja sie zalapalam niechcacy smile
Obserwuj wątek
    • skynews Re: 119 119 24.01.06, 22:03

      Mammaja napisała:

      "Tym razem ja sie zalapalam niechcacy smile"

      A tam niechcacy - dokladnie to zaplanowalas - gratulacjesmile))

      Sliczny jest...
      • fedorczyk4 Re: 119 119 24.01.06, 22:18
        Bravo, bravissimo Mammajko! Co za nos, co za wyczuciesmile))
    • jutka1 Re: 119 119 24.01.06, 22:18
      Mammajko! Gratulacje! smile)))))))
      • joujou Re: 119 119 24.01.06, 22:20
        Jutko,jak mogłaś to przegapić : D
    • joujou Re: 119 119 24.01.06, 22:25
      >Moje gratulacje,powiem to szeptem:wygryzłaś Jutkę ; )
      Mam nadzieję,że ona nie usłyszy,bo jeszcze dostanę
      jak to ona mówi:torebkombezłeb,czy jakoś tak : )
      • jutka1 Re: 119 119 24.01.06, 22:28
        torebkombezłeP smile))))))))
        Jiiitam. Ciesze sie razem z Mammaja! smile
        • mammaja Re: 119 119 24.01.06, 22:32
          Poprostu po napisaniu 3118 postow nalezalo mi sie wreszcie smile
        • joujou Re: 119 119 24.01.06, 22:33
          >No i proszę,nic nie da się ukryć : )
          Ja mam coś zbyt dobry nastrój dzisiaj,to
          się może żle skończyć ; )

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka