iweta2
23.05.10, 00:11
To musialo byc w latach osiemdziesiatych, niestety pamietam tylko
muzyke przewodnia grana na pile. Bardzo charakterystyczna i piekna
melodia, ktora z detalami pamietam do dzis, a tytulu ani troszke...
Cos mi sie kojarzy z Syberia, ktos kogos oslepil, takie zlepki z
pamieci malego dziecka. Serial chyba funkcjonowal pod potoczna
nazwa, w nazwie oficjalnej cos mi sie wydaje, ze bylo imie glownego
bohatera.
Czy ktos z tych skrawkow moze odgadnac jaki film (a wlasciwie muzyka)
tak bardzo mi zapadla w pamieci?