Witajcie,
Wybieram się, za dwa miesiące, do Petersburga i mam w związku z tym pytanie.
BARDZO mi zależy, żeby zobaczyć jak najwięcej w teatrze. Szukałam już
informacji na różnych stronach, ale żadna nie sięga tak daleko naprzód

Będę
w Pitrze od 12. sierpnia do 9. września. Wiem, że to najgorszy możliwy
termin, jeśli chodzi o teatr, bo pewnie większość jest wtedy zamknięta. Czy
ktoś może się orientuje, jak to zwykle jest? Czy w sierpniu lub na początku
września mogą być otwarte MDT Dodina, BDT, Bałtijskij Dom? Teatr Ejfmana?
Przede wszystkim zaś, jakie inne teatry w Petersburgu warto (trzeba)
odwiedzić, może jakies małe sceny alternatywne, awangardowe, mniej znane? Z
góry dziękuję za wszelkie sugestie i podpowiedzi! Już się nie mogę
doczekać...