Dodaj do ulubionych

teatry w petersburgu

13.06.07, 15:30
Witajcie,
Wybieram się, za dwa miesiące, do Petersburga i mam w związku z tym pytanie.
BARDZO mi zależy, żeby zobaczyć jak najwięcej w teatrze. Szukałam już
informacji na różnych stronach, ale żadna nie sięga tak daleko naprzódsmile Będę
w Pitrze od 12. sierpnia do 9. września. Wiem, że to najgorszy możliwy
termin, jeśli chodzi o teatr, bo pewnie większość jest wtedy zamknięta. Czy
ktoś może się orientuje, jak to zwykle jest? Czy w sierpniu lub na początku
września mogą być otwarte MDT Dodina, BDT, Bałtijskij Dom? Teatr Ejfmana?
Przede wszystkim zaś, jakie inne teatry w Petersburgu warto (trzeba)
odwiedzić, może jakies małe sceny alternatywne, awangardowe, mniej znane? Z
góry dziękuję za wszelkie sugestie i podpowiedzi! Już się nie mogę
doczekać...
Obserwuj wątek
    • kacap_z_moskwy Re: teatry w petersburgu 19.06.07, 13:07
      Poszukaj na www.peterout.ru/theatre. Albo na www.fontanka.ru/
      Choc i tu niedaleko w czasie siega rozklad.

      Cos poradzic na temat pracy teatrow mi trudno. Ale wrzeszen jusz musi byc
      pracowity smile

      Dobrego zwedzenia.

      Ostatnio cos wszystcy do Pitera. I prawie nikt do Moskwy... sad
      • kacap_z_moskwy Re: teatry w petersburgu 19.06.07, 13:12
        A no jescze -
        www.petersburgonline.ru/
        www.kassir.ru/
        spb.afisha.ru/
        i na koniec -
        www.theart.ru/cgi-bin/index.cgi
        • agatag11 Re: teatry w petersburgu 20.06.07, 00:24
          Ogromne dzięki!!! Nie znałam afisha.ru ani theart.ru... Swietne strony! A do
          Moskwy też się wybieram w czasie pobytu, chociaż tylko na krótkie wychadnoje smile
      • sedona . 20.06.07, 03:23
        "ostatnio cos wszystcy do Pitera. I prawie nikt do Moskwy... sad"
        E tam, Panda lata w Maskwu jak najeta. Po te Manole zapewnewink
        A i nawet ladne fotoreportaze przywozi.
      • pioter34 Re: teatry w petersburgu 20.06.07, 09:18
        Kacapie, za to "dobrego zwędzenia" wystawiam Twoję kandydaturę do nagrody
        Honorowego Polaka Roku. wink
        Mam nadzieję, że Polacy za dużo nie zwędzą w Piterze, chociaż tam tyle pieknych
        rzeczy. Możeby Kazański przenieść do Otwocka.smile

        Sorry za słaby żart, ale wczoraj naoglądałem się CC.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka